Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě teda pravda že Quake je v hajzlu, ale ten aspoň furt tak dlouho neslibovali, prostě skončili a basta a ne že k dnešku devět let mlžej...... *8*
  • Tak dokonce po DNF vyjde i tahle dlouho odkládaná věc, ale Half-Life 3 to né, to nám jenom zprasí Džej Džej Židbrams *16*
  • Zkoušel jsem to na Low/Mid na mojí sestavě i5 2500k gtx 560ti 16gb ram 1600 a FPS tak 15. Možná byla špatná optimalizace na té betě na steamu, ale byl sem celkem zklamanej. Myslel jsem, že to ten můj veterán rozjede líp teda. *13*
    • Jo, 560 ti už dnes bohužel nestačí. To jsem také už zjistil. CPU zatím stačí, takže když se najdou nějaké peníze, zkus vyměnit GPU a bude to dobré.
  • MalyZeli
    Snad to nebude takovy peklo jak cekam, mp byl strasnej, doufam ze sp bude mnohem lepsi.... a doufam ze bude brzo naka poradna recenze.
  • KrPa
    Ta fyzická verze hry je jen krabice a klíč nebo si fakt dělají srandu těmi 45 GB navíc.
    • nejake misto pro sosani map asi take zapocitali..
  • Jack1947
    Ted jen aby to skutečně nebylo peklo ale pro hráče *7* *3*
  • nechce sa mi veriť, že by som na pretaktovanom fx6300, ght 760 a 8 gb nedal na minimum, keďže podľa všetkého nespĺňam hw minimum
    • no pojede to určitě, otázka je fps
    • teda gtx 760
  • Dooma moc nemusím. Mě vždy bavil Quake.
  • nebývá než vzívat satana a doufat že se to nakonec povede *16*
  • Vyzkousel sem, a po 10 minutach smazal, vetsi blbost se snad ani vydat neda. To si radsi zahraju 1/2.
    • 1) jak jde hodnotit singleplayer podle multiplayeru? (Last of us je v SP hrou roku a o MP nikdo nic nev)
      2) jednalo se o BETU, tedy v zadnem pripade finalni stav hry (beta byla pro otestovani zateze serveru, samozrejme tam nedaji vsechny)
      3) hodnotit hru po 10 minutach, je jak odejit z kina po uvodnich titulkach
      • Na web unikli letsplaje. Zatim vime: hra ma nepovedeny leveldizajn, AI nepratel je tupa a grafika oproti zacatku doznala znacny downgrade
        • Neviem kedy nejaka doomovka mala inteligentnych nepriatelov teda... Je to proste Doom!
        • Veskoslav
          Maxíčku, jdi hajat.
    • Hraj si co chceš, že si vypatlanej nikoho nezajímá....
    • Vakek
      Ona byla i SP beta?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit