Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow to vypadá skvěle. Akorát to prostředí na mne působí depresivně trošku. Doufám, že to dobarví trošku, aby to vypadalo jako pěkná scifi loďka s detailním cockpitem a bude to fakt něco.
    • vesmír je pochmurné, neutěšené místo, kde nikdo neslyší tvůj křik.
  • podobny je Empyrion - Galactic Survival, len grafika je inde :-)
    • Empyrion mi príde ako strašný fail. Som odchovaný na Space engineers a skúsil som Empyriona. Príšerné niečo. Fyzika tam nefunguje, do vesmíru vyletíš aj na jednom motore a aj to na spiatočke.
  • Kompost
    takze dalsia z tych veci kde narazit na cloveka bude brutalne riziko ze je to blb ktory to hra len preto aby bez priciny zneprijemnil zivot komukolvek...
    • Nuž, to máš riziko každej MP hry. Áno, ľudstvo degeneruje a zretardieva, to je fakt. Ale prečo si nechať pokaziť dojem z hry, ak je dobrá? (snáď bude dobrá)
      • kostejnesmrtelny
        Inu, to tak právě prý není. Četl jsem nedávno u nějakého pojednání o Black Desert Online, že griefing je (aspoň v míře, ve kterýho to známe my) v podstatě doména hráčů euroatlantickýho regionu. V Asii prý komunita mnohem víc spolupracuje a s grieferama velmi rychle zatočí.

        Ale fakt už si nepamatuju, kde jsem to vyčetl, ani nakolik spolehlivej to byl zdroj...
      • Kompost
        problem je v tom ze bez ohladu na kvalitu mechanik ak clovek po desiaty krat v rade strati progress lebo "hi there. *dead*" tak s tym proste sekne
        • Do techto survivalu by meli zakomponovat "pole spravedlnosti"
          Streli po tobe a sam zemre. To by bylo prekvapeni *1*
          Samozrejme umrit bys mohl, akorat ne rukou jineho hrace.
  • walltar
    Taky mě to celkem zaujalo... jen škoda, že toho zatím neukázali víc. Ale dám na Kubu a budu se těšit.
    • S Kubou to po tom co umřel Fidel moc dobře nevypadá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit