Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LoL !
  • No to bude zase sračka, vždyť to vypadá jak ty první Most Wanted! A to nemluvim o tom traileru, z kterýho jsem si odnesl maximálně pálení očí..
  • Co máte s tím tuningem pořád, ten v NFS nebyl nikdy dobrý... možná tak "arkádový tuning" :D Tuning v reálném slova smyslu je něco trošku jiného.... slovo Tuning a Arkáda absolutně nejde dohromady. Prostě jen další debilovina pro děti, navíc neznalí si hodně pletou styling a tuning.
  • Burnout.
  • no tuning = no buy
  • USER47
    wub wub
  • InvisiblE182
    Porč rovnou nemůžou říct burnout paradise 2 ? To zas bude debat. Jako gothic 4 arcania a Risen. Vysvětlovat, že risen je novej gothic a gothic není gothic to je dost síla *3*
  • Vidlec
    Hudba od Romolo Di Prisca + Hot Pursuit III
    Spolu s Richard Burns Rallye, nejlepší závodní počiny všech dob.
    • Zajezdit si nfs most wanted na enginu od forzy ( pro fanjšmekry engin RBR) k tomu metalovou nebo poradne rockovou hudbu, a mužu si zabalit věci na pustý ostrov.
  • Za H1cku to ma plusovy body *2*
  • To asi bude dost hardwarově náročný, když se seká i video... *1* Takhle kdyby se dělaly trailery. Všeříkající, nádherný a bez zbytečnejch střihů.
    http://www.youtube.com/watch?v=zHA5wh7q7oc&feature=related
    • Divotvurce
      Project CARS... pro mě nejočekávanější závodní hra. Snad tam dají spoustu tratí z A do B, okruhy už mě vůbec nebaví. Přivítal bych i Targu Florio. A Mille Miglia by taky nebyla špatná, ale to už chci asi trochu moc :)

      Jinak trailer k Most Wanted mi připadá dost po vzoru trailerů na střílečky.
    • Asi se o to malo zajimám, ale o te hře jsem nikdy neslyšel. Ale podle videii klobouk dolů, že by konečně na PC byla po RHR další "skoro" realistická hra? Díky za link.
    • Kdy to má vyjít? Bude to i na Xbox ? :)
      • PC, XBOX 360, PS3 a WII U. Datum vydání zatím neoznámeno. Na PC probíhá dlouhodobá beta, najdi si ofidiální stránky project cars a tam to tuším někde je.
        • Zapomněl jsi na iOS a Android ;)
        • zdeeneek
          Jeste musi v te bete vychytat umelou inteligenci protivniku. Na eurogameru je komentovany video od jejich redaktora, kterej beta verzi nejakou dobu hral, a pry se protivnici chovaji dost divne - kazdou chvilku do neho pry nekdo napalil nebo protivnici vylitavaji z drahy i kdyz okolo nich nikdo nejede. Snad se jim to podari doladit, protoze zabery ze hry, kdy jede clovek jenom sam vypadaji luxusne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit