Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • videa http://dirtshowdown.cz/index.php
  • To ALL: Neumí a ani nechtějí. Amíci by to nehráli a co si budeme povídat, amíkům jde hlavně o amíky, hold velkej trh a na normální lidi se kašle. Evropští Milestone se svým WRC 2 to ale taky pokadili.Na Richard Burns Rally 2 už nečekám, bo nevyjde. Rally hry jsou dead...
    • všem vám tady dobře je*be, ty komplexy by ste si mohli jít léčit někam jinam a ne tady na těch hrách, jěšte že ten americkej trh existuje, jinak by to v herním světě vypadalo jako v těchto diskuzích, když chceš real rally ujeb fotrovi auto a jeď do lesa žebrák *3* ...
  • To nevedia spraviť riadne, poctive rallye ? Kua nech sa okolo tyči krutia štetky...
    • ...a Ken Block
  • další závody zprasený tou pos.ranou žimkanou, ptám se koho to baví ? no počkám spíš na grid a zatim si vystačim s forzou
  • Hurá DiRT Showdown alias FlatOut 3. Akará doufám že tam nebude žádná posr*né kariéra jak v Dirty 2. Já chci jezdit a né čumět na nějaký kokotiny. A taky doufám že nebudu muset hru vypínat přes správce úloh kvůli tomu debilnímu menu z Dirty 2.
  • To je přímo díl pro takové ty debily s vytočenýma kšiltovkama, co neumí ženskou sbalit jinak, než na takové chujoviny a Ken Block je šašek. Doufám, že na tom prodělají i boty.
  • uz aby udelai pokracovani GRIDU to bude zase neco jednicka byla neskutecna a to hlavne diky tomu ze ste si sami staveli team od zacatku az po pracicku s partakem a splhani vzhuru v zebricku hracu a teamu. *3*
  • budmě rádi, že si ty gimblokokotiny nechají (snad) do tohohle dílu a dirt 4 bude snad dohratelný. mě tam ty americké prvky tak rozčilovali, že to asi nikdy nedohraju.
    • buďme teda :D
  • Uff - zase jsem si pochcal trenky.

    Bude jeste prosim trailer na odjezd tyhle kaluze americkych exkrementu??
    • Jak sem mel driv Coddies rad, ted bych to prirovnal Activisionu a jejich trousení bobků...

      Takze samozrejme souhlas.

      smutny. trailer proste jen oznamuje dalsi LOL naceste.
    • exkrementů máš plnou hlavu
  • Všichni se předhánějí v nějakých in-game sociálních službách. Nevim, jak jsou na tom ostatní, ale mně jsou takové služby naprosto ukradené. A do hlavy se mi navíc pořád vkrádá myšlenka, že čas strávený vývojem takovýchto služeb mohl být věnován jiným "důležitějším" částem hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit