Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, mrkněte na www.mwo.cz. Snažím se udělat fanstránky. Připomínky vítány.
  • Omg ten samý ženský hlas jako tehdy před lety, když jsem pařil demo trojky do zblbnutí *14* Tohle si mnusím zahrát byť jen z nostalgie :)
  • Vidlec
    Hraju to a baví mě to. Ale verze 1.0 a public beta? Jako fakt? Ta hra je tak na úrovni hodně rané closed bety. Málo mechů (kde je sakra Mad Cat????), jediný herní mód, čtyři mapy a celkově je to brutálně neoptimalizované. Hrou vás provází neuvěřitelné bugy, o kterých všichni ví a přesto se s nima nic nedělá. Celkově je menu hry hodně zasekané a místy dost nepřehledné.

    Jinak to graficky vypadá velice dobře, zvlášť efekty jsou to nejlepší co jsem zatím viděl. Jak už někdo psal, je to celé o týmové hře, což je v téhle fázy hry docela mínus, ale později to bude boží. Celkově má MWO obrovský potenciál, ale obrovský. Tedy za předpokladu, že se do něj implementují všechny prvky z předešlých MW her. Clans, Mercenaries a to veliký množství mechů. A boha jeho, optimalizujte to.
    • Mad Cat je z jiny ery... je to klanovej Mech a hra se momentalne profiluje do drivejsi doby... takze zatim smolik... coz teda i pro mne protoze Mad Cat je taky muj oblibenej :)

      Jinak s bugama je to teda otresne no... hlasil jsem mraky veci a vzdy mne ujistili ze se o tom vi... a je smutne kdyz vydaji megapatch kterej neopravuje skoro nic a akorat pridava placenej obsah a udela lehkej diskutabilni balanc... to neni moc dobra reklama na free to play... *7*

      Jo a pekne mne naprdli s tim odstranenim srazeni Mechu... sice sem to byl prakticky porad ja kdo se se svym 25t commandem valel na zemi, ale melo to smysl... ted tam do sebe lidi nabihaj a misto aby se o sebe prerazili se po ruznu teleportujou po metrech nebo sebou prochazej... *10*
      • Ja teda doufám, že to zakopávání odstranili jen dočasně, jinak by mě pěkně nas****.
        Jinak můj oblíbený byl Daishi :D.
        Jinak co jsem tak slyšel a četl tak Clany budou ale až časem. Teď je hra myslím rok před objevením Clanů, ale jistý si nejsem zase se tak historii batletechu neorientuji.
        Jinak bugy jsou občas dost otravné jak jsem říkal mě to shazuje explorer, takže nemám moc chuť hrát. Ale jinak se mě líbý herní vybalancování, kdy i Commando může potrápit Atlase pokud využije mobilnost a rychlost.
        • Co jsem tak sledoval tak v to doufa prakticky asi kazdy... jediny duvod proc to mohli dat DOCASNE pric byl ze obcas zlobilo zvedani se Mechu ze zeme kdy se po ruznu swapovali dva lezici mechy nebo se teleportovali ruzne behem zvedani se ze zeme kolem mista stretu... uz jsem si takhle taky slusne nastrilel do vlastnich... ale jestli to dali pric trvale tak jim snad osobne dojdu prehrat reaktor *1*
          Jup... popravde vzhledem k tomu ze jsem spis rusher a v PUG se neda moc spolehat na kolegy tak se svym Commandem davam prakticky vetsi damage nez s ostatnima mechama... prave proto ze jedu Hit and Run styl boje...
      • Vidlec
        Přesně, to procházení mechama fakt nechápu.
        • victor
          No doufejme , že těch co si budou stěžovat na odstranění srážení bude víc než těch co si stěžovali jako na "too boring feature" :/ .
  • Za sebe zatim muzu rict ze mi to ani neprijde moc jako beta... v bete uz by melo neco byt... tady jsou 4 mapy, jeden herni mod a asi 10 modelu mechu po nekolika variantach...
    Nejvetsi kamen urazu hratelnosti je pak ze pokud nehrajete s kamaradama v teamu tak sebranka vylosovana z individualistu ma malokdy sanci nepritele porazit obzvlast podkud on ma nejakou bit minimalni organizovanlou falangu... *9* je to 8v8 a staci aby byli v jednom teamu 3 sehrany na TSku a souper je vesmes namydlenej... *7*

    Edit: P.S. Kazdopadne to odemne nemelo vyznit jako negativni hodnoceni hry... hra je fajn... i kdyz ma sve mouchy a malo obsahu *5*
    • Keyz
      To je bohužel u každé teamové hry kde je nutná spolupráce.
      To samé u World of Tanks.
      To zapneš a když se sejdou negativní vlivy tak to můžeš rovnou vypnout protože team jel na východ a ze západu přijede protivník a máš zrovna tu smůlu,že máš SPG.Takže moc neujedeš.

      Pak se to špatně hraje když nemáš team.
  • Je to zábavné problém je jen technická stránka hry. Momentálně nevím proč, ale po 3-4 hrách mně hra spadne (problém shell32.dll) a vzápětí se poroučí i explorer.exe a já musím restartovat celé PC. Nevím čím to může být, ale celkem mě to otravuje. Jinde problém nemám jet v MWO.
    Jinak mě občas přeskakují textury, ale tam stači skočit na plochu a zpět do hry a ono se to srovná.
    • tak to se mas... to ze mi to jednou skoplo system dokonce bez BSOD... to vem cert... ale s tema texturama mam obcas problem taky a alt tab bohuzel nepomaha... jedine shodit a zapnout znova... coz je naprd pac nechas mecha na place nehlede na to ze oslabis team... *9*
  • Cypri
    Včera jsem to začal pařit a hle, dnes článek o tom. Baví mě to. Je to fajné celkem. Mohu doporučit. Ale může to občas působit tak jakoby... nevýrazně. Nechci to zatím extra vychvalovat hraju to den takže se snažím nejdřív zbavit nadšení z mojich oblibených mechů, nicméně, zatim fajn.
  • Keyz
    Záleží jak tam jsou nastaveny placené funkce.Co umožňují.
    • Ja jsem si momentalne vsiml za prachy pouze nekolika founders mechu pro predplatitele a jednoho hero mecha ... vsechno jsou jen variace standardnich mechu a maj defakto jen jinak rozlozeny hardpointy na zbrane pripadne unikatni skin... a pak za prachy sloty na dalsi mechy... do standardniho mechbay se vejdou 4 (coz vychazi na od kazde tridy 1) a dalsi slot je za 300 kreditu... kdy 3000 kreditu se da koupit asi za 10 dolaru... (btw ten hero mech stoji 3750 kreditu tusim)... pak jak rikal kolega budou asi nejaky unikatni skiny a bordel do kokpitu...
      jo vlastne se daj za prachy jeste prelejvat mech XP na player XP ... ale to je takova imho zbytecna vec :)
    • Cypri
      Hele co jsem někde vyzjistil, tak to budou jen nějaky sošky do kokpitu, nějaký bonusový mechové (který ale nemaj nějak lepší výbavu, ale dávají třeba jen trosku víc XP za hru s nima), skiny a další blbůstky. Zatím se mi to líbí. Mohu doporučit. Kdo ví ale jak to bude ve finále.
  • A já všem připomínám MechWarrior: Living Legends (http://www.mechlivinglegends.net/), hru, která je i není podobná MWO - není totiž pay2win, není to nuda, ale je to Battletech!
    • MWO je a neni pay2win... za prachy muzes mit vesmes to same co si muzes nahrat... jen to trva... par unikatnich founders konfiguraci mechu... a snad jedine ten Yen-Lo-Wang je trosku "nasravaci" protoze z nej pada o tretinu vic kreditu... ale zase, v zapase ti to k nicemu neni, jen mas veci o neco driv... vzhledem k tomu ze sem se svym commandem rozcak uz nejednoho founders mecha vcetne atlase tak mi to jako pay2win neprijde... *3*
      • nemyslim, ze je to Pay 2 win. aspon nie v tejto podobe...ja patrim medzi foundrov, ale po wipe na open betu, som dlho dlho hral len trial s mechmi- aby som zarobil na nasledujuce opravy. Velakrat sa stane ze prehram so skupinou (stava sa aj v premadeoch) a vyhrate Cbills vtedy ledva pokryju opravu napr. Atlasa..pri vyhre (zatial som mal tusim najviac 250k) clovek nieco zarobi...ale ked chce dalsiu verziu na expenie (mech tree) tak musi nahrat niekolko matchov..urcite sa najdu ludia, ktori si budu radsej platit a kupovat ako poctivo nahrat tie Cbills, ale je im to houby platne. Nieco ako v Dark Souls, ten skill sa musis naucit za peniaze nevyhras..mne atlasa rozbije castejsie spoteny Jenner ako nejaky assault mech :) Ja som founder package zobral skor ako vec do "zbierky". Tie konfiguracie niesu ani nahodou najlepsie - osobne som celeho atlasa prerobil.
    • Cypri
      Ale hraje to málo lidí si myslím. Nebo ne? Kolik najdu většinou serverů? S kolika lidmi na nich většinou? Deset serverů s poloviční obsazeností... nvm nvm. Teď jen střílím od boku ale doufám že víš co mám na mysli ne? Prostě tady klepnu na launch a už jedu. Hraje to mraky lidí a je to docela fajn. I když neříkám že Living Legends není. Jen si to asi s tolika lidma nezahraju.
  • Po otevření bety jsem stejně jako ostatní při datasweepu přišel o všechny mechy i herní měnu. U jakékoliv jiné hry by to asi byl konec a sekl bych s tím, v tomhle případě už mám většinu nahranou zpět, a to svědčí o tom, že i když má hra jen asi čtyři mapy a dost tech. problémů je úžasně návyková:)
  • poradi nkdo pls mam mech warriora pristup do te bety ale pc to nutahne nevim proc strasne seto seka i kdiz to dam na low detajly a to hraju BF3 na max mam 2 jadro2.6 4gram a gtx460 1g a strasne semito seka jedeto prez nakej cry engine nebo co ale crisys2 mi sla uplne v poho nchapu
    • ja mam Q6600, 4GB ram a 8800GT a az na vyjimky se mi FPS drzi mezi 30 40 kdyz stanu detaily uplne dolu... ale da se hrat i na medium... problem je kdyz se pripletes nekam kde je moc particle efektu...
      co z toho plyne... nevypada to na problem HW ale mozna SW... mozna z tebe ted budu delat nechtene debila, ale co novy drivery? DX atp? Pripadne si napis ticket na support... mozna po tobe budou chtit nejaky logy a pak se uvidi v cem je zakopanej pes...
      • to ne driver vse ok phix direct taky kdiz sem to instaloval nejdrive sem to skontroloval jstli myto pojede na mim pc nakej konfigurator a tam se ukazalo ze byto meli jet uplne v poho na normal detaily ale ani na low to nerozjedu
    • Dvě jádra na 3,6 a GTX 260, 4G ram.
      Čtyři až osum her v poho, a pak spadne FPS pod 10 a je třeba ji zhodit a znovu zalogovat. Možná leak paměti :(
      • hra je optimalizovana pro 4 jadra, 2 to nedavaj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit