Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych chtěl raději reklamu na patch, který konečně opravuje AI v bitvách, přidá do hry alespoň náznak diplomacie v kampani a opravuje miliony bugu. Jenomže tohle se asi nikdy nedočkám, protože vývojáři na tyhle nesmysly nemají čas, musejí přeci dělat důležitější věci jako, hodně moc nových DLC a blood pactu, které si pořídíme za tučný poplatek.

    Za sebe říkám NAS*AT vám do chřtánu CA, za tento nedodělaný hnůj.

    Tiscali nezapomeňte tohle DLC oznámkovat 10/10 určitě bude stát za to.
  • Achjo ,kdyby aspon dodělali původní hru ,takhle se znova napálit nedám, možná za rok koupím pokud to pojede jak má.
  • VergiliusGrey
    Podle zdejších reakcí se v Rome 2 nic moc nezměnilo. Tak to můžu klidně pokračovat v Medieval 2 *1*.
  • Stale kdyz priblizim pri boji tak fps klesaji na 30-40, fakt super...zatim jsem si moc nezahral, protoze tohle dokaze pekne znechutit. Zacinam premyslet ze nainstaluju prvni rome a hodim tam nejnovejsi rtr.
    • Tak asi jsem světlá výjimka, protože s tímto fakt problém nemám... (a nebo mám silnější železo, protože mě fps neklesají) *4* spíše mi vadí, když mi při diplomacii zmizí všechen text a nemůžu udělat vůbec nic, jenom vynutit konec... *1*
      • A co mas? Ja mam i5 2500k, gtx 560ti a 8gb ram. Jedu na velmi vysoke a neco mam na ultra
    • stale kdyz se priblizim k obrazovce tak ten film blika 25 fps, fakt super...zatim jsem se nemohl na nic podivat, protoze tohle dokaze pekne znechutit... *6*
  • Milujem diskusie k clankom o Rome 2 :)) Tak hnusna a odflaknuta hra si proste taketo reakcie zasluzi... Clovek sa aspon pobavi pri citani. Nikdy nepochopim ako mohli v CA tu hru tak znicit..ta hra je absolutny odpad..bohuzial.
    • Je pár možnosti: vzali si toho moc, (nejen práce na enginu), ale hořel jim termín. Já bych odklad pochopil. Na druhý Rome jsem čekal několik let. Nebo jim do toho začal někdo až moc mluvit. Nejhorší na tom je, že Shogun 2 ani Medieval 2 dva byly obsáhle hry, měnily se mechanismy kvůli zasazení, ale nějak si nenapamatuji, že by byly takové velké nesnáze - kromě optimalizace a částečně UI. Empire jsem nehrál, takže nemůžu posoudit. Ale vím, že v době vydání byl Empire taky hojně kritizován. Taky to byl velký skok. Alespoň, že se snaží vytvářet nové patche - změn není málo. Nícméně nad jinými věcmi zůstavá rozum stát. Neberu to tragicky, ale rozhodně je to pro mě zklamání. Asi největší za poslední roky.
      • Bohužel hra je založena na Warscape, který je tu od roku 2009. Sice dostal při Shogunovy lifting, ale to nemění nic na tom, že základní mechanismy žádný vývojář nezmění, dokud nevyjde nový engine. Za druhé hra byla ve vývoji pouze 18 měsíců bez beta testování a komunikace s fanoušky a výsledek se dostavil
        • Je to zvláštní. Nechápu, proč se nepokoušeli o více testování. Dívil bych se, kdyby to tak dělali i u ostatních dílů. A jestli ano, pak je divné, že se to na ních nepodepsalo do stejné míry. A ta (ne)komunikace s komunitou byla kardinální chybou.
  • Pilgrim66
    Jestli takhle budu vypada v 48, tak to je docela špatný...
    • peaNutz
      Přesně tohle mě napadlo když sem tam toho Caesara viděl. Historická autentičnost se tedy asi nedostaví.
      • Pilgrim66
        Letos maturuju z dějáku, tak jsem na tyhle věci trochu citlivej *1*
        • Ale tak to má být :).
  • Mně hodně pobavily ty nápisy na konci: "Best strategy game" *2* No nic, stejně zapnu Napoleona *4*
    • XorxoxTalarius
      Nez Napoleona tak to radsi Imperial Glory
    • jj,,,ja toho napoleona zacal hrat znovu hned jak se objevilo první info o rome2 po vydani s tim ze budu cekat jak to dopadne ale koukam ze to este porad stoji za prd
  • saburo
    a budou jako hratelné jednotky Asterix s Obelixem?
    • Lawliet
      Ale bez elixíru samozřejmě.
    • Ja to tvrdil uz davno, tehdy jste se mi vysmali, ale kdo se smeje naposled, ten se smeje nejlip!

      http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/prvni-odhalenou-frakci-total-war-rome-ii-jsou-rimane-61464/?rootId=1013989&itemId=1013989
    • tak to si vyprošuju.
      • Hodil bych tam +1 síla za každého snězeného divočáka, ať mají kmeny větší šanci - elixír by už byl něco jako mega cheat :)
  • Uz mame za sebou nekolik patchu a ackoliv spoustu veci skutecne vylepsily, s kazdym dalsim updatem se cim dal tim vic odhaluji ty zrejme patchem jen tak neopravitelne nedostatky a frustrujici hlouposti ve hre. Kez by to datadisk zmenil, ale obavam se, ze to by musela prijit silena, fundamentalni zmena...
  • Expanze se bude věnovat na samostatné kampaňové mapě Caesarovu tažení Galií, přičemž nabídne několik novinek, které pozmění základní hratelnost titulu.

    Takže abych uvedl na pravou míru hratelnost zůstává stejná. Souboje na obtížnost Very Hard představují obrovskou nudu bez sebemenšího strachu o svou armádu, pokud proti Vám nestojí značná přesila. Vývojový strom je zkrácen na 9 větví. AI při dobývání pevností s patchem 8 mi připadá jako spolek bláznů, kteří nedokážou dobýt ani pískový hrad na pláži. Reální generálové s magickými schopnostmi a tak dále a tak dále...... Zkrátka zábava na 9/10 :)
    • Presne! Ta hra je spatna v jadru, jak jsem psal jinde, nektere veci byly fajn od zacatku, jine spravily patche, ale ty proste zatim nezmenily a asi ani nemuzou zmenit, ze je to spatne nekde hluboko v zakladech.
      • A nechceš třeba říct kde přesně? :) místo perfektně trefného pojmenování "někde hluboko v základech"
        • Situace kdy proti tvému mestu je veden utok 3 armad dve na tebe zautoci ale ta treti se v klidu diva jak jsou jejich kolegove zmasakrovani.Dobyvani a obrana mest jedna z nejlepších věci v jednicce ve dvojce absolutni nuda.V 1 jsem nemel strach jit proti prevaze pokud jsem mel jednotky veteranu ve dvojce uz od zacatku hry nemam zadny strach převaha musí byt proste znacna aby mne pocitac porazil nebo abych zacal poradne taktizovat.Namorni boje ani nehraju absolutni strata casu.Vicemene jsem zklamany.Cekal jsem vetsi vyzvu po všech stranách ale je to jenom o lepsi grafice a nekdy mam pocit ze i starsi dily byli peknejsi.Asi se mi libily modely postav vice.zkusim asi nejake mody ale nevim jestli stim nebudou problémy bo vysel ten cesaer v galii.
        • Třeba boje s vlaječkama a s tím související absolutně nevyužitý terén bitvy, legionáři co nedrží řadu, při boji samurajů to jde pochopit a vlastně to tam bylo správně, ale u legionářů to nemá co dělat, naprosto tupá AI a pro mě subjektivně nuda a nechut' to hrát narozdíl od starších dílů série... to na začátek stačí ne ?
          • Ještě bych to obohatil o špatné ovládání při boji. Když jsme to s kamarádem porovnávali (měli jsme zapnutý první Rome), tak jsme jednoznačně došli k závěru, že druhý díl tohle absolutně nezvládl.
            Plus vizuální zbytečnosti jako jsou právě vlaječky.
            • Tak na to jsem si tak z hlavy nevzpomněl, ale jo, v bitvě mi přijde ovládání myší oproti jiným dílům naprosto tragické a fakt se to ovládá blbě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit