Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Egeniuse sem hrál, nápad téhle hry byl skvělý. Bohužel zpracování bylo hodně špatné a to jak technicky tak v rovině příběhu, hratelnosti jako takové .-/
  • Jack1947
    Zajimava hra, nak mi vypadla sice z pameti ale co opakovani , matka moudrosti *3* .
    Takze ja rikam proc ne...
  • fizola
    tak uz teraz cakam len na obnovenie ghost master, co bola popri Evil genius moja najoblubenejsia hra tej doby (stare leveli fakt dost utvarali moju hernu kolekciu)
    • hele ja zrovna dneska delal steamgift na ghost mastera, je na steamu za 1 euro nebo tak nejak
  • To Já dokonce udělal i částečnou češtinu do této hry, avšak jsem jí ani nakonec nevydal. Tak doufám, že to vydají i v češtině, ale na 99,9 procent asi ne. Ještě, že jsem se díky překládání her natolik zlepšil v angličtině, že už mi to nebude vadit. :-)
  • Estophelen
    Ach... nejdříve War for the Overworld a teď pokračování Evil Genius? Mimo jiné oznámení Dawn of War III a za chvíli vychází Rome II Total War. Letos je moc dobrý rok. Jen tak dál.
    • aaaa já zapomněl war for the overworld.
  • dobře a nyní popravím tohodle superagenta. Nejlepší je efektivní a efektní střela do hlavy.Zapamatujte si to Zelenáčí.
    • ajta krajta a to jsem si chtěl vzít dovolenou.
  • tak tvurci této hry u mně mají automaticky zápočet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit