Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak z celeho videa se mi nejvice libilo, jak tam zdrhal ten chlapek na zachod :-)
  • Jack1947
    GZ at se dílo zadaří je Pan Vávra na dobré cestě. Zatím.
  • Mart9
    Tak v polovině roku 2016 to tutově ještě nevyjde. Spíš až na konci roku. V tom jejich předpokládaném období budou mít hru leda hotovou, ale protože to pouští mezi lidi a ta hra je tak velká, budou ještě x měsíců opravovat bugy. Já říkám prosínec nebo leden 2016/2017
  • ví se jaké bude zamerení hry? jestli to bude víc orientované na príbeh, nebo to bude alespon trochu i sandboxove, jako treba mount and blade nebo TES. Mne by se líbilo kdyby to byl víc sandbox
    • mA TO BYT CO NEJVIC REALISTICKE A RIKAL TO ASI 50X takže žadnej sandbox -_-
      • to si predce neodporuje
      • Můžeme se jenom těšit, jak to natřou Skyrimu. Jak zážitky, tak plochou a rozmanitostí světa.
        • Tak plochou asi těžko, ale jestli si můžu tipnout, tak plocha KC bude lépe využitá a questy budou určitě lepší než ten repetitivní odpad ve Skyrimu.
        • Skyrimu můžou natřít tak leda nohy.
          • TheLordoftheNonsense
            Hrál jsem už od elder scrolls: arena, a můžu říct jedno: Skyrim smrdí.
    • To se zatím neví. Teď se učí pracovat s enginem.
      • since 2011
    • wenceslaus
      To by mě taky zajímalo :-D Zní to tak, že chtějí udělat sandbox ale do něj pak zasadit příběh. Takže v zásadě asi něco jako TES.
  • Takže to nebyly vyhozené peníze. Otevírání zámku, střelba z luku a alchymistcká minihra. Za tak krátkou dobu a pouhých pár milionů investice, to je slušné.
    • Paulcz
      Někdo vidí lukostřelbu a minihry a někdo celé pozadí projektu, detailnost, přípravu, profesionalitu, hloubku..
      • někdo určitě ano, ale většina má přístup jen k publikovaným výsledkům
        • wenceslaus
          ... které naprosto jasně nereprezentují veškerou práci na hře, ano. A co že z toho vyvozuješ?
        • Paulcz
          a já to v nich vidím, např. https://www.youtube.com/watch?v=dU01ZtRISAc
    • Buřtík Vávra půlku prachů prochlastal a druhou projedl, takže je to víc než slušné.
      • chechecheche áno áno *1* *1* *1* dobre si to trefil
  • koukám že Dan asi taky koukal na Vikingy
    • VaZqeZ_EU
      Příště dobývání Paříže! *14* Mimochodem Danovi to "s tím účesem" sekne! *15* *3*
      • Myslíš s tím účesem, který teď nosí každý druhý hipster? Zvláštní že si je tak často Dan bere do úst a nakonec se i tak sám docela často chová.
      • http://goo.gl/NUU0ep
  • omg zas ten radoby svetoznamej vyvojar co udelal az jednu hru a v te dalsi ma už hotovou jednu vesnici se stejnymi domečky *15* *15* *15* *15*
    • Každý musí začít i Blizzard měl někdy jenom "jednu" hru a nezapomen jaký ohlas to mělo na kickstarteru a v zahraničí ,,,
      • on začíná už deset let *15*
        • Ano ale neplet si neschopnost a peníze, u nás banky a stát nepodporují vývojáře tak jako v USA a dalších zemích, podívej třeba na Ukrajinské Metro, českou mafii a armu, polského zaklínače atd není to důkaz o tom že i ve "východním bloku" se dají dělat pořádné hry ? a kdyby stát pomáhal vývojářům finančně tak bys nechápal a "americké" hry bys ani nehrál
          • no teď má Vávra v zádech jednoho z největších tunelářů v zemi tak o prachy nouzi nemá, uvidíme jaký bude výsledek
            • Vy dva komici... vám asi uniklo, že bez Bakaly by nějaká hra těžko byla. On si na tom nic nevydělává, naopak do toho prachy vložil.
            • Áno velmi pekne si to pojmenoval. Hned ako sa ukáže, že Váver nedokáže udělať čo slubil, Bakala vysaje šetky pachy zo studia a celý tento prehypovaný projekt aj slavný pán vývojár pujdou do pr.. *1* *1*
  • dotaz
    Chtel bych vyzkouset alfu, ale nevim odkud ji stahnout?. Na kickstarteru ke stazeni neni, na tech jejich strankach po registraci to chce nejky gift code. ktery nevim kde vzit. platil jsem asi 30 liber. dik za radu
    • ucho
      to víš, že tam mají fórum?
      • jo uz to vidim, je tam nejaky faq o tomhle, diky
      • ano, to na kickstarteru pisou, ze maji forum, kam muzeme psat pripominy k alfe, napady atd... Ale za prve ja vyvoji her nerozumim, ale hlavne jsem tu alfu jeste ani nevidel, tak co mam pripominkovat?:))
  • lidi vydržte bude GTA5 *1*
  • Co lidi proboha čekali? Že to bude v obchodech půl roku po Kickstarteru?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit