Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • (Předem se omlouvám za gramatiku) Já jsem hrozně rád že je ve všech dílech Klementýnka protože jí mám od jedničky hrozně rád a jsem zvědavej co se stalo s Kennym a jak bude vypadat to hraní za dvě postavy mimochodem jsem slyšel že tam bude i co op tak jestli o tom něco víte tak pls napište.Díky
  • Nevím no, já jsem rád za 3 sezonu a za Clementine. Pro mě daleko lepší, než mít v každé sezoně jiné postavy a nevědět to, jak dopadly přeživší postavy z předchozích epizod. Jsem za to strašně rád a díky WD 1 jsem si tento typ her strašně oblíbil, takže to je taková srdcovka.
  • frantisek_nejezchleba
    tak betmena vydajů i na mobilní platformy, ale na PS3 ne? To je nefér!
  • spoock
    Irenko, řekni mi proč? Clementine měla svou roli v WD1 skvělou, protože to bylo malé zatoulané štěně., dvojka ukázala, že hrát za malou holku je blbost. Tohle už je směšné.
    Kdyby raději udělali Wolf Among Us 2. Ty jejich bláboly už nežeru.
    • Nevim jak si k takovemu velice komickemu zaveru, hlavne co se tyce druhe serie, vubec mohl prijit. Lleda bys byl zhrzeny troll, kteremu hra spadla kvuli jeho zabalastovanym windows a tak udelal negativni review na steamu, niceho nedosahl a tak si dal refund. Jo, to bude ono.
  • takze z walking dead bude teen love serial? a sorry ten batman vypada hrozne
    • a dalsi naprosto vymasteny komentar, poukazujici na v mozku totalne na*rano.
  • Luckiller
    Oh my darling, Oh my darling,
    Oh my darling Clementine,
    You are lost and gone forever,
    Dreadful sorry Clementine. *14*
    Do duše jí padla tíseň
    tak se vrhla na kokain
    a tím končí nejen píseň,
    ale taky Clementine,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit