Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dohráno *1* . Steam říká 11 hodin, což není tak zlé za tu cenu. Bavilo mě to (sjel jsem to skoro najednou), ale oproti předchozím dílům mi připadal slabší. Hra je celá taková vážnější, humor a narážky se asi vyčerpaly v předchozích dílech (dohrál jsem je oba během května, tak to mám ještě v paměti) a smrtelně vážná linka sem zas tak moc nezapadá. Systém postav od 2. dílu také prošel značnou přestavbou. Hrál jsem za lovce odměn (střelec na dálku), protože nejvíc připomínal postavu, kterou jsem hrál v předchozích dílech. Schopností na postavu je sice méně, ale zase mají více rozšíření (každá schopnost 4). Dost je překopán systém léčení, funguje sice autoheal, ale vzhledem k tomu, že to celkem trvá než naběhne, tak se na něj v boji nedá spoléhat. Lektvarů je zde sice neomezeně, ale dobíjecí čas je tak děsivě dlouhý, že se dá prakticky počítat s 1 lektvarem na souboj. Léčivé kouzlo zmizelo úplně (alespoň u lovce odměn) a auru na léčení při zásahu nemám taky. Bohužel zmizel i perk na "bonusovou smrt", takže mrtvý jsem byl mnohem častěji. Alespoň, že nestvůry jsou pomalejší, takže střelec nemusí pořád utíkat a občas i využije svůj bonus za to, že už 2 s stojí na místě (a občas i svoji nabíjenou střelu která chce aspoň 3 s). Perků mi taky přišlo mnohem méně než v předchozích dílech. U Kateřiny jsou schopnosti prakticky stejné jako v 2. díle, ale přišlo mi že vydrží mnohem déle a i na konci hry je schopná ledacos zabít. Z meziher je zpátky tower defense, chiméra a posílání kapitánů na mise. Oproti 2. dílu jsou ale mise zadané mnohem obecněji, takže odhadnout ideálního kandidáta a ideální vlastnosti mi přišlo těžší než dřív (a nikdo neřekne, že se na to nehodí, všichni jsou machři). Ke konci hry se také začaly objevovat různé bugy, jako nemožnost odevzdání poslední tower defense, případně závěrečný nepřítel bez popisku (místo schopností tam bylo XXX.ini nebo tak něco), také se mi nepodařilo za celou dobu hraní zprovoznit přepínání na druhou sadu schopností (tab v předchozích hrách, tady údajně taky) a tutoriál se zde prakticky nekoná (vzhledem k zaměření na lidi, co hráli předchozí díly, to zas tak nevadí)
    Celkově je to fajn pokračování, ale s některými změnami jsem se nesžil (hlavně to léčení).
  • Ještě jsem nestačil hrát 1 a ani 2 a už je tu díl třetí. :) No to mě pomiluj...
  • v madarsku zrejme nevedi ze vysel Witcher 3 :)
    • cr8gg
      co to ma co spolecnyho? :D

      Helsing je dobrej, takova jednodussi diablovka s funny prvkama, koupil jsem predchozi 2 dily a nelituju :).... Ne kazdej ma treba silny pc na witchera, nebo tolik casu ...
      • To nevadi, podle zdejsi elity jses proste "totally out".
        • Tak ted vam to uz doslo proc jsme to psal? jsou tu 3 příspěvky a u witchera přes 400, jako ze ted van helesing nikoho nezajima..to ze to je fajn hra neresim, me se taky celkem libi
          • ja sem si koupil helsinga.....na witchera ted není cas....jen tak mimochodem ze sou i jiní lidé kteří hrají a nevyjadřují se na diskuzích.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit