Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Zdravím, jak se máte? Mám pro vás vtipný postřeh. Zdá se, že jste se tady dokázali pobít i beze mě. SWtORu zdar!

    Ale dám pár postřehů:
    1. Cosplay je třeba hodnotit jednotlivě a ne ho celkově zavrhovat. Ale ano, nevím tedy jak je to u Star Wars, ale u anime a mangy je tak ~95% cosplaye otřesnýho, takže to chce žaludek při hledání něčeho hezkého a ne jen tlusťochů převlečených za Naruta.
    2. Cituji Walldstein@tiscali.cz:
    za zmínku stojí i ten fakt, že názory místních přispěvatelů na účet nás v kostýmech jsou pouze českou specialitou! Ano je to pouze ČESKÁ SPECIALITA!! Všude jinde, kde žijí i tito fanové je tato činnost zcela normální a normální lidé, tedy většinová populace těchto zemí poznává postavy které daný kostým reprezentuje a chovají k nim patřičnou úctu, nebo je při nejmenším nenazývají blázny, v jejich očích jsou to prostě FANOUŠCI.

    Ahahhahahahahaha, si děláš srandu doufám. Japonsko je bašta cosplaye a i tam se na tebe bude většinová populace dívat jak na blázna. Je důvod, proč se cosplay většinou drží jen Comiketu a podobných akcích.
  • Amim
    [irony]Tak samozřejmě, že lidi, co hrajou na počítači jsou jenom tlustí asociálové, na podobné srazy jede výběr z těchto asociálů a kostýmy si vezmou ti nejextrémnější případy. To snad může každého napadnou, ne?[/irony] Bože, lidi, někdy je debilita příspěvků v diskuzi vtipná, tohle je ovšem k pláči.
    • [irony]Naprosto souhlasím krtečku[/irony]
  • Zase diskuze o beďarech. Já bych chtěl říct jen to, že akce byla povedená a NoD byl rozhodně dobrá volba. Spousta místa, skvělá obsluha na baru, výbornej guláš. P.S.: Nepřišel jsem v kostýmu.
  • Co to je za mag*ry ve těch kostýmech?Běžte radši ven honit mičudu Vy vymaštěnci:))).Bych se styděl v tom jít jen s košem.
    • protoze honit venku micudu v -15 a 20cm zaveji dava mnohem vetsi smysl :D
    • Ty si běž tahat kačera a mezi velké kluky se nepleť.
    • A proč bys v tem měl chodit s košem? Ty kostýmy jsou snad určené na takové akce, jako je BioCon a ne na chození v běžném životě.
    • Amylee.Anderson
      To mi přijde trochu jako škoda peněz, za t chvilku slávy, žes to faakt dobře zpracoval. A česká specialita? Velmi pochybuji. T5eba tyhle převleky z her a třeba filmů mi přijdou ještě normální, ale otaku cosplay, to je brajgl -_-''
    • Nikdy jsem nemel potrebu se "tvym lidem" vysmivat, ale tenhle koment... No slusny : D
      "Ceska specialita", "Patricna ucta", "6000 - 60 000", ctyri body dobry tak pro pobaveni, ...

      Na ty posmevacky se proste vykasli, a ostatnim nic cpat nemusis.
      - Insecurity?
      x Way to go! : D
      • Ano skutečně tahle hloupá závist, že někdo něco dokázal a někdo jiný ne je skutečně českou specialitou, ano chovají k nim úctu. Radí se snimi jak co vyrobit, jsou zvání na festivaly a do porot cosplay soutěží. A opět ano kostým se může pohybovat od 1000 kč klidně do těch 60 000 kč. Je v tom materiál, vybavení pracovny, čas, látky, barvy. Pokud jsi někdy něco takového dělal tak se nedivíš. A ty čtyři body to vystihují.
        • V žádném případě není závist českou specialitou. Ta je úplně všude, ať jsi kdekoli. Spíše bych řekla, že závist je lidem (některým) vlastní a tudíž je "lidskou specialitou". Ale to už je o něčem jiném...
    • Ellendway
      Na Bioconu bylo sice dost kostýmů, ale nevyrovnává se to Festivalu Fantazie v Chotěboři, kde ho má skoro každý :D
    • Byl bych opatrný s "českou specialitou", v U.S. už dlouho hoří tiché (někdy hlasité) boje nejrůznějších subkultur a cosplayeři jsou taky pěkně pod palbou. Nebo už i v českých zemích byl někdo fyzicky napadnut kvůli cosplay?
      • za tohle te muze napadnout tak leda nejakej blbec
    • Doufám, že tento krásný příspěvek jsi napsal oblečený do svého kostýmku Jediho, nebo nějakého podobného hastroše. Pak bys teprve měl mou patřičnou úctu, jakou si všichni krásní lidé s vážnými nabídkami a v kostýmcích zaslouží, nejen za hranicemi, ale i u nás. A apeluji na všechny krásné ženy, které se ještě nezúčastnily podobných akcí a nedaly vážnou nabídku hošovi v kostýmku, aby se nad sebou zamyslely, protože za hranicemi je to jiné kafe! Tam se o ně perou. V bahně. Nahé.
      • vsadim se, ze nosis limecek nahoru, ruzovy tricko, denne chodis do posilky a pripadas si jako desnej kapo... zklamu te, si nic
        • Úplně vedle, chodím v kostýmku s kápí a mávám při tom svítící trubičkou. A ještě za sebou tahám kačera.
  • Super akce! A koukam co je tady skarohlidu a kyselych prdeli, ktere se neumi poradne bavit :-).

    Pro me je to pekna prilezitost sdelit vam jednu z mych teorii na tema pc versus konzole, kterou jsem zde jeste neprezentoval.

    Konzole je imho vyrazne spolectenstejsi zalezitost a zabava nez pc, ktere je spis individualni. Proto take konzole patri tradicne k televizi, do spolecenske misnosti, kdezto pc nekam stranou, kde je klid a kde hrace nikdo nerusi.

    Bylo by velmi zajimave udelat statisticke vyhodnoceni zdejsich kyselych prdeli a zjistit, kolik z nich jsou ultra pc fanatici a konzole byse nedotkli ani klackem (krome pripadu, kdy se konzole tim klackem ma rozbit). Podle me by to sedelo, protoze tohle jsou technokrate, kteri se neumi volne a dobre bavit. Nerozumi zabave a i ty hry posuzuji na zaklade meritelnych technickych parametru ve stylu cim vetsi rozliseni, tim lepsi hra nebo cim vyssi dx, tim lepsi hra a podobne.
    • A co se tyce zenskych, nevim jak na hernich akcich (prijde mi, ze holky na hry moc neleti), ale na sermirskych akcich, kterych jsem se ucastnil zamlada, bylo zenskych dost a zaprve se samy velmi rady oblekaly do dobovych kostymu a za druhe v tom velmi dobre vypadaly. Takze obecne kostymove akce nejsou zadnou prekazkou pro seznameni, spis naopak. Neni to ale nic pro upjatou kyselou prbel, ty to samozrejme vidi jinak, to chapu.
      • Ženských tam bylo dost a nebyly ani vychrtlé, ani tlusté a ani škaredé.:o) A není pravda že holky na hry neletí.:o)
        • A nebyly to ani ženy.
  • Primitivové ještě nevymřeli. *7*
  • Za mě palec nahoru. Cosplay se mi vždycky líbil. Škoda, že nemám víc času, taky bych se přišel podívat. A to video super, pobavilo *1*
  • Trol.diskuzni
    Líbí se mi, jak tady někteří dělají ramena s tím, že "klátí každý měsíc jinou roštěnku a nabídky se jim jen hrnou"... Tomu se musím smát - naučte se být kvalitním partnerem, který ví, jak si najít a udržet pro něj typově vhodnou ženu, teprve pak totiž poznáte opravdové kouzlo života.
    • je to nuda, kdzy uz i troll netroluje
    • Ellendway
      Co to sakra s tebou je Trolíku? :D
    • MrSanta
      Ty woe, trolíku, to už je druhý post letos od tebe, u kterého klikám "líbí". Co se děje, netrpíš nějakou chorobou? *3*
      • Trol.diskuzni
        Teprve druhý a to už je únor? Špatné skóre, špatné, musím se polepšit... *4*
    • Amylee.Anderson
      To je názor, panečku! +1
      • Uzasnej nazor no, u takovyho muze kliknout na + jen zenska, co ceka na svyho prince nebo najivni chlap. Ten kdo ma mozek a vi jak to kolem nej vypada vydedukuje, ze trollik ma mozna a to zduraznuju MOZNA par let pritelkyni, tak hazi ostatnim rady "jak na zivot", s cim ale nepocita je, ze to je jen docasny stadium pred tim nez jeden tomu druhymu zahne nebo ho zacne stvat... rikejte mi treba pesimista, ale realista sedi vic. Mnohem radsi by se lidi meli zamerit na to, co chteji v ten danej zivotni moment dela a uzivat si to plnyma douskama, at je to cosplay, nezavaznej sex nebo online hry, je to kazdyho vec.
        • Amylee.Anderson
          Já svýho prince našla, proto dávam plus. Protože má pravdu. A myslim si, že když má několik let přítelkyni, tak má větší úspěch, než velká část diskutérů tady a může tudiž v tomto směru vyplodit nějakou myšlenku o vztazích. Nemyslim tim, že ostatní jsou forever alone, ale udržet si několik let vztah neni jen tak.
          • Já sem sice chlap ale souhlasim s tebou, přitelkyni mam ted čtvrtým rokem, a osobně se směju lidem, který se mi pořád chlubí že dnes spali s touhle, minuly tyden s touhle atd... o tom to neni...
            • LUP: skoda, ze si zabednenej vocas, co vidi ve svobode ziti hned ten nejhorsi obrazek, za par let uvidis sam...
            • statistika je na nic a je to výmluva slabomyslných. uspech je možná relativní a pro každýho něco jinýho, ale základní lidská slušnost a mravnost nám káže že děvkařství, nadměrné požívání drog je špatné ááááno? takže tu neobhajuj ty prasata
            • Jasne, tem, co se timhle chlubi se smeju taky. Ale na druhou stranu, kde ty beres tu jistotu, ze tvuj styl zivota je ten spravnej pro kazdyho? To, ze tobe to vyhovuje neznamena, ze to tak musi delat kazdej, aby si vyslouzil respekt. Muze si treba chodit na comic cony v kostymech, muze sbirat plysaky nebo treba plechovky od piva, ale v zadnym pripade to tebe neposouva v zebricku nad nej. Uspech je relativni, pro kazdyho je to neco jinyho a Trol se tu zrovna trefil do vasich hodnot a zaroven se tim zacal s*at do hodnot jinych lidi.

              Pro Amylee: uprime ti preju at ti to vydrzi, ale statistika mluvi jasne.
            • Amylee.Anderson
              To souhlasim. Nesměšnější je argument, že my, co máme dlouhý vztah, si nic neužijem. Já jsem s přítelem skoro 4 roky, tak vítej v klubu :D
        • si teplej, nadrženej a trapnej puberťák. doufám že chytneš AIDS, otrávíš se alkoholem na nějaký diiiskootéééce a pak chcipneš na předávkování plnýma douškama
          • tak vzhledem k tomu, ze nemas paru co pises, tak to asi budu brat jako poklonu *4*
            • Heč :-P
            • LUP: je videt, jak omezenej si, jednak to byla jen jedna ze tri veci, co sem napsal a z daleko vetsiho seznamu a jednak sem to psal obecne na lidi, at si delaji, co chteji, kdyz tim neomezujou ostatni. Zatimco ty si vyberes jednu vec a snazis se ji napasovat na me... Tohle je nazor dospelyho cloveka, co se nesnazi ostatni zaskatulkovavat narozdil od tvych vyprcu do prazdna a hrani si na svetaznalyho.
            • a jak si usoudil že nemam paru co pišu? Tyhle názory dnešní mládeže naprosto nesnážim, nejradši by ste Souložili s každym všude a chlastali co se dá protože pak si přece připadáte hrozně Cool a dospěle, přitom dospělá osoba toto nedělá
    • Kdo mluvil o nějákém klácení? Já zmiňoval jen nabídky, to neznamená, že je člověk musí přijmout.
      • A čeho konkrétně se ty vážné nabídky měly týkat, veliteli Shuparde? Doufám, že ne styku. A malá poznámka - když ti na ulici někdo nabídne leták, nemusí to vždy znamenat vážnou nabídku. Nauč se s tím žít.
        • Prosím, neaplikujte na mě svůj vlastní život
      • Trol.diskuzni
        To nebylo jen na tebe... Jinak bych nenapsal "někteří".
  • Mne osobne je coslplay ako milá a zaújmavá zábava pre skutočných nadšencov odosť sympatickejšou náplňou volného času než sedenie pri internetových diskusiách a súdenie ľudí ktorých nepoznám :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit