Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teda k portalu bych tuhle hru moc nepřirovnával. zatímco v portálu jste museli opravdu šrotit, tak zde je vám většinou ihned jasné jak daná hádanka funguje. spíš bych tuhle hru označil jako těžší bludiště na které potřebujete výbornou prostorovou orientaci. a místo hádanek člověk spíše řeší zdlouhavé přesouvání se po mapě kde si většinou velice monotónně musí dělat choditelnou cestu pomocí extrémního počtu trojúhelníků.
    vesměs nic v této hře není těžké, spíše frustrující. jako například zjišťování co že se změní na druhé straně levelu když zatáhnete za páku. nebo pomocí zrcadlové plochy trojúhelníků dostat laser z jedné části mapy do druhé. hlavně proto že na to ta hra není stavěná a často ani nevidíte na to co děláte.

    tedy jako shrnuti bych řekl že místo bojováním s hadankama bojuju se hrou samotnou
  • Lenny
    "Kdyby nás bylo jedenadvacet. Alespoň bychom vytvořili rovnostranný trojúhelník."
    *1*
    • Veskoslav
      "Nemá někdo hamburger? Už deset minut jsem nejedl."
    • Dej už pokoj s těmi trojúhelníky Pythágore.
    • navrhuji útok za dne přes minové pole, to je to poslední co by čekali!
      • to je frajer *14*
      • Gandhí k zemi a Dvacet kliku.
  • "si ale zahrajete titul hned s dvojicí lišek" ... počkat to není dvojsmysl že ne ? Ale multiplayer puzzle také nemám čekat co ?
  • To vypada hezky. Zvazuju to jako doplnek k Wasteland 2, pac uz mi z ni obcas sibe (zatim 25h, ale nemam vubec cas hrat, takze uz to hraju 2 tydny :) ).
  • Krescz
    weird sh*t man
  • Sr_Lobo
    Mno... proti gustu...:-/
  • Velmi pěkné, rád zkusím :)
  • Jack1947
    Ctje? to vypadá jak nějaká logická stealth hra s liškou (liškami) v hlavní roli lol *8* *7* *15*

    Ten název mi je povědomý... trochu.
  • Silencer vs Liška Bystrouška wtf

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit