Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muj post z jednoho fora:
    Tou puvodni hrou nejsem zasazen, takže budu psát bez nostalgie.
    Přišel invite do bety a popravde vubec netusim vo co se tu ty tvurci pokoušejí. GA je ve všech ohledech lepsí. Tohle mi prijde jako trapna strilečka, kde všichni litaj jak magori a snazi se do sebe v tom vzduchu trefit. Mapy je jen plan s par budovama. Předpokladam, že v nejakem editoru splacana behem par sekund. Herni mechanismy tak trošku připomínají Planetside, ale jsou oproti ní dost zjednodušené a tak ji nesahají ani po kotniky.
    Ke hrani jsou zatím jen 3 mody. team DM, Capture flag a Rabit. Tohle se možná rozšíří, ale zatím slabota.Grafika docela ujde. Animace slabší.
    Hernich tříd je spousta, ale odemikají se postupně. Tak trošku mi to připomíná World of Tanks. Bud se odemknou pomocí tokenu ze hry. Například muj oblibený inženýr stojí 7500 tokenu. Po pár hrách mám 200. Takže to asi nebude na dlouho. A nebo je(bude) možné si zakoupit goldy a odemknout si ho hned.
    Další mínus za Engine, který stojí za prd. Vypada to jako kdyby ti vojáci vubec niic nevážili. Chuze je v podstatě levitace nad zemí. Zbraně nic neváží. Na planetě kde se to odehrava je asi nějaká snížená gravitace, jelikož vše tak nějak spomaleně klesá k zemi.
    Ale čert vem grafiku, engine, animace, trapný poskakování s jetpakem. Duležitější je jak se to hraje. A to podle mého stojí za prd.
    Tohle nemá šanci na uspěch. již ted jsou na trhu lepší či podobné střílečky. GA, ta gangster hra Crimecraft tuším, Payday, Battlefield, S9, TF2 atd. Místo mrhání časem na takovouhle sračičku by raději měli vylepšovat GA.
    • Asi sme hrali úplne odlišnú hru. Príde mi to, že si to hral asi hodinu a dostal si poriadne na hubu, zmazal si to a teraz tú hru kvôli tomu nenávidíš. Mohol by som ti vytknúť každú jednu vec, čo si napísal ale to by sme tu boli do rána a mne sa nechce rozpisovať :)) Aj ja som prvých 5 levelov dostával neskutočne, dokonca som si myslel, že väčšina sú cheateri, ale bavilo ma to, pokračoval som a v cca 10 lvli už to začalo byť zaujímavejšie, v lvli 15 už začali prichádzať skill-shoty a na lvli 18 som pravidelne v prvej 5tke v tabulkach... Všetko je to o skille a to sa mi neskutočne na tejto hre páči, toto neni COD ani BF3, toto je T:A !
    • Litaji jak magori? To je vicemene ucel cele hry. Rychlost! .. to je neco co ve slavnem BF, TF2, Payday (?!) etc. proste neuvidis. takove hry proste driv byly. Quake, UT nebo Tribes, vsechno to byly rychle akcni strilecky co vyzadovali skill. Tohle je opet (po hodne dlouhe dobe) jedna z nich a nadherne ukazuje jak moc se soucasne FPS tituly zmenily.. a hraci jakbysmet. Je to az smutne, ale tak co se da delat v dobe, kdy se soutezi v Call of Duty na konzolich *7*
  • Ja uz hraju nejakej patek a podleme skvela hra :) hlavne bacha na VIP a boost, clovek pak pride o to napeti, kdy ceka ze bude mit dost tokenu na novej class a celkove se podle me diky tomu snizi doba, kdy to cloveka bavi :) Jinak ja sem se do bety dostal prez Global Agendu, kdysi sem to zkousel, hral necelou hodku a pak koukam ze me vybrali do bety Tribes :P
  • GF560Ti ,Drivery 290.36; ... a ve hře nemám kurzor ani textury :(((((
    Koukám že offiko jsou teprve 285.62 ......no nic jdu tahat
    • Tak ... a nic . Reinstall jestli nepomůže tak rovnou uninstall .... a Vengeance se mi tak líbily :(
  • jindra.veliky
    tak jsem si zahral....je to teda peknej sh*t *10*
    • nestihals co.
  • Hrál jsem kdysi Tribes: Vengeance (první dva díly mě bohužel minuly), byla to dobrá hra, zvláště si na sérii Tribes cením velké volnosti pohybu jakožto přepravy z bodu A do bodu B... ono jestli si vyberete jít po svých (což se v Tribes: Ascend a vlasně i v ostatních rovná sebevražde) nebo raději vzduchem, případně zapnout "lyže", je v tom docela rozdíl *1*. Dostal jsem klíč do bety (překvapivě rychle) a zatím můžu říci, že je to super. Frenetická akce, okořeněná jetpackem a lyžemi (valit po mapě rychlostí 180 km/h není problém). Graficky hra vypadá výborně, jen je na můj vkus trochu tmavá (zdá se mi to, nebo je to UE3, nějak jsem to nehledal), ale efekty jsou parádní), ozvučení také na dobré úrovni (trošku tam cítím Vengeance). Na druhou stranu, je to teprve jen closed beta, takže stabilita nic moc, padá to a laguje jak... doplňte sami, ale hlavně co potřebovalo od základu překopakt, tak to je MENU a do všechna. Ano, chápu, že to mohl být záměr autorů udělat menu trochu oldschoolově, ale na mě to působí nanejvýš tak lacině... Ale přeji Hi-Rez hodně úspěchů, tedy pokud se do toho opravdu pustí. Zatím opravdu dobrá hra!... Asi mám další řežbu na hraní. *3*
  • Ahhh.. konecne neco o T:A na games.cz :D Nehral sem puvodni Tribes, ale tohle me neskutecne bavi. Takove hry mam rad ;) Mapy velke, vizualne velmi dobre zpracovane.. celkovy design je suprovy. Skoro zadne zbrane nejsou hit-scan a kazdy kill je neuveritelne uspokojujici,, ten pocit, kdyz sejmete pathfindera, ktery zrovna cmajzl vlajku v plne rychlosti je proste skvely.
    Ma to taky svoje mouchy, ale na to ze je to BETA funguje dost slusne. Celkem se tesim na plnou verzi a co do toho jeste pridaji. Tomuhle davam hodne velke nadeje..
    • Áno, ten uspokojující pocit, když sejmete chlápka s vlajkou přes čtrvt mapy z velké výšky Spinfusorem je vážně uspokojující *15*, nebo vůbec sejmout někoho ve vzduchu *5*. Kdyby tam bylo hodně hit-scan zbraní, asi by to nebylo ono, člověk tak musí spíš myslet, než střílet, protože munice je málo a stanice na doplněni většinou, jako na potvoru, daleko. A tak tu máme spinfusory, minomety, granátomety, granáty všeho druhu apod... A navrch vozidla pro CTF! Také vkládám velké naděje!
  • Ja si zahraju CS Source a hned se mi zvysi sebevedomi, mam skillu ze nevim co s nim.
  • Já beta test hrál, a bohužel teda, i když quake a unreal tournament mám rád, tohle mi přišlo tak nějak nedotažený... Asi až se přidá víc map a herních módů, ale zatím já si jeden večer zahrál a druhý den odinstaloval.

    Btw máte tu pěknou diskusi o trollech. Asi byste ale vážně měli začít používat jiný slovo... Mě teda příjde že akorát cpete ostatním že mrtě trollíte a ste strašný trollové... Nechte radši posoudit ostatní ;)
    • To nejsou trollové ale dem**ti. Kromě Jindry ten skutečně trollí a dobře.
  • To zas bude propařenejch hodin :)
  • Jazz
    Hrál jsem demo prvního dílu 'Tribes: Vengeance' myslím a dost jsem se u toho bavil, ale je to taky několik let zpátky.
    Dostal jsem ten beta klíč a moc mě to teda nechytlo. Pokud zrovna nestojíte na místě, tak moc smrtí mít nebudete...
    Vyzkoušel jsem asi 10 serverů a nevím, co to hrálo za lamy, teda nechci se chlubit, ale dával jsem si je jak maliny.
    • hadam ze ign jazzcz muzu to potvrdit sam jsem od tebe chytil par ran ale hra je to slusna hlavne oproti ostatnim pay2win fps ale to se taky teprve ukaze v plnem vydani jak moc to bude na cash shop spolehat
      • Jazz
        Hádáš správně *15*
    • No vengeance je třetí díl a šel tak trochu mimo koncept(velký mapy) prvních dvou *13*
      • Jazz
        Oh, tak to pardon.
        Myslel jsem, že je to první nevermind.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit