Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, ale já jsem si v EU4 žádného velkého mikromanagementu nevšiml. Pokud si člověk dobře nastaví notifikace, dá se to hrát hezky plynule.
    • stejne ta hra stojí za prd
      • Pro ty co nemaj mozek stojí za prd, pro ostatní je to nejlepší historická strategie všech dob.
  • palver
    Doufám, že se dobře koukají chlapci z Creative Assembly - tady mají ode mne zadání pro další Total War *3*
  • to musla bejt radost portrétovat tu Kateřinu, malíř aby si pomalu otočil plátno na šířku a tý barvy co musel spotřebovat
  • Já chci husity.
    • Husity tam, už máš. Pokud začínáš od 1444 tak po chvilce interregnum naskočí nabídka zůstat věrni papeži nebo podpořit Husity a Jirku z Poděbrad.
      • a už tam jde konečně hrát i za České královtsvi?
        • Hrát za Bohemia jde v EU už jakživa, tak nevím proč říkáš konečně?!
    • Tak si stáhni některý z modu , kupříkladu Veritas et fortitudo tam si husitů užiješ dost a je to pravděpodobně nejlepší mod na EU4.Lepší než hrát vanillu pokud chceš ty husity.
      • Nedávno jsem VeF stáhnul, spustil velkou kampaň, co nejrychleji sestavil Nizozemí a konvertoval ho na kališnictví. Je to bžunda. Hromada dobrých nápadů, kterých by se PDS mohlo chytit.
    • Ti tam jsou už v základu.
    • Souhlas, Pro-Vlast!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit