Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Batmana jsem si koupil Collector edici, zrovna včera jsem to dojel za Batmana, ještě mi zbývá odkroutit poslední part Catwoman a musím podotknout, že hra se nadmíru povedla, především příběhově. Sice se mi líbila jednička moc, ale tady, sakra. Létání po městě, souboje, příběh, to je něco, kvůli čemu jsem zrušil objednávku na Uncharted 3 a nelituju. Navíc je to dlouhá hra, nějakých 13hodin a to jsem nehrál vůbec ani jednu vedlejší misi.
  • tak Batman je tam hlavně kvůli tomu, že se dává zdarma k novým grafikám...
    • Hlavne? Se v tom teda hodne nevyznas, kdyby tam ty PC kody byly, tak je to sotva par procent, ale dost silne pochybuju ze by to tam zapocitavali, tohle jsou jenom konzole.
    • Tak to nevíš jestli to jsou prodejní čísla jen z konzolí, nebo připočítané i s kódy ke grafikám, každopádně na pc to vyjde až později.
  • tohle je alespon poctiva hra se vsim vsudy ne jak rychlokvaska jmenem Rage
    • BoB.2
      souhlas *16*
      • Oficiálne trval vývoj hry Rage sedem rokov, takže to nie je žiadna rýchlokvaska. Na druhej strane ale nevieme koľko času z toho trval vývoj na PC. Asi nie veľa. *4*
        • Sedm let urcite Rage netrval tak dlouho. Pokud znas poradne aktivitu id Software tak ti jiste NEUNIKLO ,ze po Doom 3 se tym rozhodl udelat hru podobnou Dead Island jen mnohem temnejsi . Tehdy jeste na idTech enginu 4 . Na Rage se delalo kdyz to prezenu tak 5 let . A osobne si myslim ,ze spis mene . Carmack sam pri uvedeni idTech 5 enginu v roce 2007 rek ,ze na Rage se dela kratce. Takze maximalne 5 let trval vyvoj i s enginem . Sedm let pouze trvalo ,nez id udelal hru ne ze tak dlouho trval vyvoj .
  • Vsak k xboxovy sberatelce beru jeste pc verzi.
  • BoB.2
    Catwoman je kus. *5*
    • uzivatel1982
      "from most favorite to least: Julie Newmar, Michelle Pfeiffer, Eartha Kitt, Lee Meriwether, Halle Barry. Maggie Baird seems missing from that list:D"...
    • Inquisitor
      No to viš je to kočka.
    • To každopádně,mám wallpapery s ní všude kde to jde:-)A když se mi poprvé dostala pod ovladač,tak jsem se nemoh nabažit té animace při jejích pohybech ať v soubojích nebo při pohybu po městě,to je prostě nádhera!!

      Rocksteady to z celého srdce přeju,jsou to machři!
  • Hádám, že ta devítková recenze Battlefieldu přihodí minimílně i dalších 50 krabiček prodaných v ČR.
  • vsak Batman si to zaslouzi jako malo her...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit