Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • snad k tomu davča klec tentokrát dodá i hru
  • Proč v téměř každým člänku o Quantic Dream všem cpete, že Beyond zklamal tvl? Jak Rain tak Beyond bylo excelentní.
    • mě zklamal
    • Z nějakého důvodu tady na Games.cz mají spadeno na Beyond:Two Souls. Na většině webů B:TS dostával průměrné hodnocení 7/10 , ale Games se rozhodlo té hře udělit přísných 5/10.
      Co na to říct? Asi je trápí černé svědomí, když mají neustále potřebu zdůrazňovat a trvat na dřívějším nízkem hodnocení *7*

      Beyond:TS nebyla špatná hra, ale asi hodně lidí se cítilo zklamáno, protože po božském Heavy Rain očekávali mnohem více.
      • božský Heavy Rain..... mchahaha!!! *11*
        • Tak občas se najde člověk, kterému něco nesedne. Ještě nikdy neexistovala hra/film/hudba , která by se líbila úplně každému.

          Pak je ještě potřeba vzít v potaz, že je to přece jenom už trochu starší hra, tak jej nemůžete úplně srovnávat v hratelnosti s dnešníma AAA hrama. Dnešní mládež odchovaná "bestsellerema" Call of Duty a Assassin's Creed tu hru pravděpodobně nepochopí *7*
          • Tady nejde o produkční kvality nebo rok vzniku atp. Zásadní problém vidím ve scénáři, kdy David Cage přes svoje obří ego neviděl, že napsal úplnej blábol, který se bere hrozně vážně, ale ve výsledku je to komedie.. tragická!
            • Tak ono to má svoje chyby..jasně některý věci nedávali scénář ale řekl bych že to byla zatraceně dobrá interaktivní hra..to samý beyond(hlavně s příběhem podle normálního fungování času).

              Za mě je tohle kandidát na hru roku..a to sem viděl jen tu jedno scénu s androidem a se všema těma možnostma.

              Osobně začínám mít pocit že PS4 letos tu goty sekci tak nějak ovládne celou..
            • Takhle taktně mě urazit.. ha. Mentální schopnosti a božský Heavy Rain!!!
            • Říct o Heavy Rain, že to byl "úplný blábol" může opravdu jenom troll.

              A pokud jste to náhodou myslel vážně, tak je mi vás líto. Měl by jste se vrátit k Call of Duty, to bude více odpovídat vaším mentálním schopnostem.
  • m0us3r
    Z toho Kařina soundtracku mi běhá mráz po zádech.
    • mě taky
    • houmrhoumr
      zacatek zni trochu jako soundtrack z filmu fontana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit