Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem drsný *8*
  • Myslím, že Starcraft 2 není hra pro každého a pro stávacící hráče jsou tyto změny moc obrovské. Podle mě by přidání jedné jednotky a třeba přidáním pár vlastností těm starým by úplně stačilo!!!
  • Theatre of War 1 + 2 (datadisky) a komplet všech Men of War (od soldiers) krom nejnovější assault squad 2 je na steam v pěkné akci. - ta je samostatně také v akci, ale za víc.

    Náročnejším strategům můžu jen doporučit. Celý balíček za cca 13e.
    http://store.steampowered.com/sub/47303/
    • Asharak
      Dobrý spam :D Hlavně pod sci-fi strategií *15* Ale jinak celkem fajn slevy tento víkend *7*
      • sem se to z článků co tu momentálně jsou hodilo nejvíc. Spíš jsem chtěl informovat a případně rozšířit povědomí o kvalitních strategiích, když jsou navíc za pár korun.

        Kupoval jsem to hlavně kvůli ToW a zbytek bral jako hezký bonus v ceně, ale nakonec jsem teď zapadnul do Assault squadu. Dost jsem hrál první soldiers heroes of ww2. Zkušel jsem faces of war, ale to mi přišlo strašně hektické, chatické a krkolomné na ovládání, takže už jsem pak Men of War nezkoušel. Zkusil jsem FoW znovu a opět po první misi znechuceně smazal. Pak si říkám, tak přeskočím rovnou k tomu nejnovějšímu (co mám) a uvidím. Ovládání dost vylepšili a skirmish systém se mi líbí. Navíc je akce víc ve vlnách, jak chodí nepřítel, takže je i chvilka na přezbrojení a přemístění/dolpnění ztrát. FoW mi přišlo spíš jak akční film a nenechal vydechnout, navíc v tom chaosu ovládejte partu bezmozků...
  • Já vim, že na linky v diskusích nebejvaj lidi zvědaví, ale je vidět, že mnoho diskutujících nemá o MP ve vyšších ligách přehled, jako jediný na cz internetu sem si dal před časem práci a trochu podrobněji to sepsal - nikdo z redaktorů MP prostě pořádně nehrál.

    Jinak dle mě, pokud něco nezměněj bude Zerg neuvěřitelně silnej jak ho v HoS pokazili, teď bude hrozně IMBA právě on.

    Multiplayer SC 2
    http://www.postavy.cz/novinky/starcraft-2-multiplayer-recenze/

    Další články
    http://www.postavy.cz/svet/starcraft/
  • yuri.sidius
    Ten Herc je trapnej jak warhound, doufám, že dopadne stejně *7*

    Jinak to všechno vypadá hezky, ale battlecruiser s teleportem asi opravdu neprojde, a kdoví co tam nakonec zůstane, však to známe *15*
    • Nechcte to co je v HOTS tak jak to je a přidejte 2 nové jednotky. Ty změny jsou pěkně pitomé poton overcharge jen na ground, tempest nemá útok do airu a toss dostane blbou jednotku které nemá místo v armádě. Dalšií změny pro Zerga a Terrana vypadají spíš jako Powercreep než jako legitimní expanze.
  • Videl som exhibíčné zápasy, teda predstavenie nových jednotiek v zápase. Musím povedať, že Teran jednoznačne drvil súperov. Takže som náramne zvedavý ako nakoniec s multiplayerom dopadne.
  • Mato1987
    Ako som mohol niečo takéto prehliadnuť, veď pravidelne pozerám na novinky na battle.net, ale tie videá neviem odkiaľ máte, ináč tu je to pekne podrobne rozpísané aké novinky tá beta prinesie
    http://eu.battle.net/sc2/en/blog/16654945/legacy-of-the-void-multiplayer-preview-09-11-2014
    Osobne sa teším, že nezaháľajú ani pri jednej rase a každá jedna rasa dostane vylepšené alebo úplne nové jednotky, ja hrajem väčšinu času za terranov a bol by som fakt rád keby aspoň polovička vecí z bety vyšla aj v plnej hre :) Možno sa mi to zdá ale tá funkcia ravager jednotky u zergov ničiť silové polia mi príde ako troška dosť OP... No nechajme sa prekvapiť, každopádne dík za videá, aspoň som videl jednotky v akcii a pevne dúfam, že aj sp kampaň bude aspoň tak kvalitná ako tie predošlé diely.
    • Cyclone vypadá jako hodně silná jednotka
      • Veskoslav
        S obrovskou slabinou. Dokud nezničí zaměřenou jednotku, nezaměří další.
        • *1* proč by jinak tu jednotku zameroval když ji nechce zničit *1* *1*
          • říká se tomu mikro *3*
      • Mato1987
        Cyclone bude prvá jednotka, ktorá bude nerfnutá, o čo sa stavíš pepo? :)
        • Veskoslav
          Nemyslím si. Ona se zda jako brutální jednotka, co dokáže střílet za pohybu, ale její lock na jednotku a slabé brnění z ní budou dělat doplňující okrajovou jednotku. Aspoň podle mě. Spíše se podle mě rozšíří používání Oracle a Jádra.
          • na early game harass bude hodně otravná, do late snad už zas tak ne
            • Veskoslav
              Bude podle mě hodně záležet, kdy ji člověk bude moci získat.
  • Teda původní Starcraft jsem měl hodně v oblibě , ale ten současný design ..... No mám co dělat abych rozdýchal Terrany , ale obzvlášť Prottosové jsou už mimo veškerý můj vkus ...
    • Souhlasím s Brumlou terrani vypadají tragicky. Budovy jak krabice a jednotky směs trojúhelníků. Naproti tomu jsou tam zergové kteří jsou po všech stránkách úžasní
      • ale taky zergove maji nektere jednotky ktere jsou dost odflakle, napr. corruptor, roach atd. a i jednotky ktere vypadaji jakž takž k svetu tak to zabíjí tragicke animace (napr. ulralisk)
    • Souhlas. Taky mi to nesedi.
    • pravda, dizajn je jedna z veci ktere mi na sc 2 vadí. ale nektere jednotky se jim povedli. ale vetšina ne, no...
    • Asharak
      Protossové vypadají uplně nejlíp :3
  • Maji tady úžasný přehrávač. Video mi 5x spadlo. Na další pokusy už nemá nervy
  • Podle toho co sem vydel se tam dostane max 1 vec co tu ukazujou vubec nechapu smysl traileru na veci ktere tam stejne nejspis vubec nebudou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit