Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maličko se bojím, jak mě to bude bavit. Trojku jsem nehrál. Čtyřku jsem miloval (a neměl jsem tedy moc problém s tím, že je hrozně podobná trojce). Pětka mi přšla docela divná. Možná tou kampaní, která vlastně navazovala na staré mapy a člověk si mohl první misí dost rozházet finále kampaně? Těžko říct.

    Tak doufám, že šestka bude oproti pětce cestou vpřed. Každopádně jsem od té doby poznal i Cities Skylines, takže o to to bude mít Tropico 6 těžší.

  • Lukass

    Sem fanda serie,  je pravda ze serie stoji na miste presto se furt snazi pridavat novy veci. 

    Ale zarazi me ze Assasin ktere stoji na miste 8 let furt dostava pro me uplne maximalni hodnoceni co muze,  vim recenzuje to nekdo jinej,  ale stejne to nepochopim. 

    • Nevim nevim, zrovna treba mezi Ac: Odyssey a unity je rozdilu az az. Pokud tu nekdo preslapuje na miste, tak je to prave Tropico, vzdyt je to porad to same. AC aspon meni kulisy.

      • Není to pořád to samé. Od 4 je to zatím horší a horší.

        • species

          hahaha, neasi! 

          +1

    • Nevim nevim, zrovna treba mezi Ac: Odyssey a unity je rozdilu az az. Pokud tu nekdo preslapuje na miste, tak je to prave Tropico, vzdyt je to porad to same. AC aspon meni kulisy.

      • Lukass

        Rozdil tam neni,  pouze z toho udelali radoby rpg. 


        Pockej myslis to tak ze by se hra z nazvem Tropico odehravala na Antarktide? 

        • Veskoslav

          Rozdíl tam není? Aha...Lukassi, nedělej Jacka..

          • Derp_1337

            Tvrdit, že mezi AC:Unity a AC:Odyssey není žádný rozdíl, může opravdu jenom troll. Buď troll a nebo hater, co hru vůbec nehrál.

            • Jack1947

              Spíš rozdíl Unity a Origins to je skoro jak jiná hra :D

    • nightborne

      Jak sem psal, i přes menší množství inovace je šestka fajn, příjemná zábava, povedená, komplexní. Tu osmičku bych na ní klidně přilepil, ale za bugy, co se promítaj do hratelnosti, hodnocení vždycky snižuju - nemůžu to najednou udělat jinak =).

      • Lukass

        Ta sedmicka sedi,  ale v kontextu recenzi ostatnich serii nezapada do hodnoceni games. 

        Jinak ty ses jedine recenzent kteryho tady beru vazne a ctu,  ikdyz teda Shadow Warriora 2 pekne prestrelils :D

        • 5 byla obecně skoro všude nadhodnocena i díky relativně většímu časovému odstupu od 4 už recenzenti zapomněli jak 4 vypadala. Mně se třeba 5 vůbec nelíbila (zejména díky tomu, že jsem měl přímé srovnání, protože jsem zrovna v tu chvíli hrál 4). Prakticky vše nové bylo k horšímu/omezující možnosti. 6 jde ve šlépjejích 5, takže to vidím tak, že 4 je za mě stále nejlepší. 4 zase když vyšla, tak to schytala za to, že je to prakticky Tropico 3.1, ale narozdíl od 5-6 ve 4 nic z 3 nesebrali, ale neopak spoustu věcí přidali a dotáhli.

          • Marines
            S tím, že čtyřka byla nejlepší ze série musím bez výhrad souhlasit, ale i pětka měla vlastní nápady a přinesla i jisté zlepšení celé hry, ovšem přinesla i opravdové ptákoviny co, nevím proč bylo přeneseno i do šestky. Prostě se mi zdá, že tvůrci, Tropico vlastně nikdy nehráli, jinak by ty ptákoviny z pětky do šestky nepřeváděli. Na šestce se mi líbí širší záběr stavebních možností a obsáhlejší politika, ale proč proboha opět ty pitomé boje co nejdou řídit, ekonomika co nejde regulovat jako v původních sériích (T3-4) a proč byly slíbeny velké mapy když jsou pořád stejné, jen ostrovy menší a další drobné hlouposti. Tropico hraji rád, ale nové směřování ho vede k tuctovosti a nezáživnosti....
          • Lukass

            Souhlasim ze 4ka je nejlepsi v serii,  me osobne petka taky moc nesedla. 

            Ctyrku obcas pustim i ted. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit