Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Youtube doporučuji kanál Jive Turkey. Týpek je bývalý sonarman z ponorky třídy Los angeles, takže ví o čem mluví. Má tam tutorialy, záznamy ze streamů atd., občas ještě asi i streamuje.
  • Coffin.Corner
    Jsem zvědavý jestli to pokoří Dangerous Waters. Dynamická kampaň zní skvěle, ale je to přímo líheň bugů.
    • Nepokoří, sami autoři od začátku říkají, že nechtějí dělat hardcore simulátor, ale něco trochu arkádovějšího. Ale například už slíbili, že přidají možnost zadat požadovanou hloubku a kurz číslem jako bylo v DW, místo aby člověk musel sám hrát kapitána i kormidelníka (a pak při manévrech občas vyskočil nad hladinu nebo zavrtal do dna :) ) Kampaň je v pohodě, bývaly problémy s misemi proti přístavům - výsadek SEAL nebo TLAM strike, ale i to už zlepšili.
    • Verze 1.04 už je na tom podstatně líp. Co se realističnosti a možností týče, je na tom Dangerous waters podstatně líp. Ale pokud ti nevadí víc akce, bude tě to bavit
  • Neni to špatný, ale co mě tam teda dost vadilo, tak všudypřítomnost ruskýho protiponorkovýho letectva. I v oblasti, kam by se podle mne protiponorkovy letadlo samo neodvážilo Vás budou neustále otravovat a to hned po připojení do mise a vy můžete už jen zdrhat a zdrhat .... *9*
    • Toto už je dost dávno opraveno, letadla a vrtulníky se už vyskytují jenom tam, kde to dává smysl.
    • tak jde o to, kde tě to protiponorkové letectvo ohrožuje - jestli u ostrova Kent vedle Washingtonu, pak je to samozřejmě na hlavu, ale TU-95 má dolet 15 000km, Kamovy na Kuznetzovu mají rádius v podstatě neomezený - uvažuji v rovině scénáře této primitivní hry. Neuvažuji nad reálným scénářem, kdyby se do sebe světové mocnosti pustili na ostro - konvenčně totiž asi těžko. Tam jedině by se totiž svaz LL uplatnil - v jaderné válce ne. Přístup k Rusku je v podstatě jen z Tichého oceánu. Žádnej krYpl by s LL nevjel do Ochotského moře, Severního ledového, Kaspického.

      LL je dobrá jako předsunutý letiště, když se šikanují země třetího světa - nemusí se složitě vyjednávat přeletové zóny nad cizími státy a pronájmy tamních letišť. Proti Rusku je to dobré tak leda na to, že neustále musí Rusové vyčleňovat obrovské množství prostředků na sledování Task Force a blokovat vlastní jednotky. Pochopitelně US Navy hraje ve světových mořích prim, to nijak nerozporuji. Pouze jsem se na chvilku zamyslel alternativním směrem
  • Kamarad na to teda jenom nadava ...je to prej spis takova predelavka mobilni hry a silene zabugovana.
    • On je to arkádovější remake red rasing storm z 80' a reakce jsou dost smíšené. Rozhodně se to nedá srovnávat se současnými simulátory.
  • Narayann
    Doted si pamatuju jak sem na 386 pařil Silent Service.Takový drama jako když sem zkoušel jakou hloubku ponoru plavidlo ještě vydrží, mě už žádná jiná hra od té doby neposkytla. *1*
  • XorxoxTalarius
    A recenze bude?
    Abych si precetl co od toho realne cekat, prece jenom takovy maly trenink ve vedeni nuklearni ponorky se muze jednou hodit *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit