Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč, ale připomíná mi to dablo 3 ze bety :-D Jinak co se týká ztvárnění trpaslíků a orců. Tak se mi nejvíc líbili ztvárnění od Kinga ve světě Warhammer. Např. Gotrek trpaslík jak má být podle mého gusta.
  • Co se týče Malažanů tak na ty Tolkien ani na mrakodrapu nedošáhne. Tolkien má krásnej svět a úžasnou attmosféru ale jeho svět nežije, což když čtete Malazské knihy padlých vám nepřipadá. S každou knihou a mnohdy i s každou kapitolou zjišťuješ nové podrobnosti. Ať už to je kolik pavouků musí být zabito k naštvání manželky stínového Velekněze nebo zjištění že se musí člověk vrátit k předchozím knihám protože pátá vyvrací polovinu toho co bylo řečeno. A stejně nakonec zjistíš že to tak úplně nevyvrací. Svět Malazské knihy padlých žije, to co se stalo v první knize je při návratu na to samé místo o několik knih později v rekonstrukci a není to jako ve většině knih již dokončeno jako by se nic nestalo. Tady nejenom že mluvěj hlavní postavy (a není jich málo) ale i obyčejní lidé v ostatních knihách opomýjený. Je to svět který by stál za MMORPG nebo film ALE s náklady minimálně dvojnásobnými co trilogie Pán prstenů jen díky rozlehlosti.
  • a kdy to konecne vyjde *3*
  • Najlepia Diablo style hra vsetkych cias aj tak nieje Diablo samotne ale jednoznacne Titan Quest. Kazdopadne nech len tvoria taketo klony cim viac tym lepsie aspon je co hrat, dufam ze D3 bude mat uspech a znova sa mozno niekomu podari spravit este aj nieco lepsie ako sa podarilo Titan Questu po Diablo 2ke.
  • Jsem zvědav, kdy tvůrcům dojdou kombinace slov "ancient", "war", "rise", "hero", "dragon" atd. Když počítáme i podtituly, tak myslím brzy :-D
  • Je mi tak trochu lito vsech tvurcu techto diablovek. Tolik usili, ktere nebude doceneno. Protoze D3 se uz blizi. Co vyjde pred D3 se stane takovym predkrmem a co vyjde po, nema moc sanci na nejaky vyrazny uspech.
    • Nechci tě zklamat, ale Diablo 3 se už blíží od roku 2008 a pořád nikde. Už ani nevěřím tomu, že by vyšlo v roce 2012. Jak říká Blizzard není kam spěchat *10*
      • Kdybys sledoval deni okolo vyvoje D3 tak aspon vis jake byly duvody odkladu a ne tady delal zamracene smajliky. D3 vyjde v roce 2012!
    • Aspon bude D3 za neco stat. Tady z tohoto se mi chce zvracet uz jenom kvuli te hudbe...
  • Osobne sa veľmi teším, tieto menšie diablovky sú veľmi chytľavé, naposledy som hral Bastion, a veľmi som si hru zamiloval, aj keď to nie je diablovka v pravom slovazmysle. Asi to je hriech chcieť hrať diablovky WSAD štýlom (preto sa mi až tak Torchlight nezapáčil), ale nemôžem si to odpustiť.
  • nezabudajte na dungeon siege 2 toto je pravy konkurent D2jky :)
  • Diablo klon a este ktomu i hnusny.
  • Nemusí to bejt špatný.
    Pokud to neodfláknou tak si to i koupím. Z diablovek mám jen Diablo 2 + LoD a chystám se koupit Torchlight.
    Pokud do tohohle daj nějakou věc, inovaci, dobře povedenou ale ne křečovitě vnucenou, tak to může bejt dobrý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit