Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja taky uvazoval ze si nejakou konzoli koupim ale jelikož me bavi hlavne strategie, simulatory a sem tam nejaky rpg, tak zustanu asi u pc. Treba tedkom ma vyjit farm simulator, neco jako simcity akorat zamereni na zemedelstvi
    • Ja taky. Pak jsem zjistil ze ty novy konzole maj mensi vykon jak iPhone. Tak radsi zafinancuju jablko.
  • Tak pokud tohle opatření totálně zamezí pirátství /ostatně na vitu, 3ds a wiiu už mají pirátské socky smůlu *14* /, jsem všemi deseti pro. Dneska už má stejně připojení každý kdo v Evropě jen trošku chce. Firmy mají právo chránit své IP, které v budoucnosti bude pouze pro platící zákazníky. Nááádhera.
    • no, mam doma adsl pripojeni i xbox. Tesim se na novy xbox, ale jestli bude nutnost staleho pripojeni nebo vetsina titulu bude vyzadovat stale pripojeni, tak si ho jednak z principu a druhak kvuli tomu, ze jsem zvykjly pracovat nebo hrat hlavne v noci a v tu dobu O2 zjevne neco s nejakou casti sve site vyvadi, protoze to spadne i nekolikrat do hodiny a nekdy i na dele nez 5 minut, proste neporidim. No a protoze jsem si zvykl hrat uz jen na konzoli, protoze mi takovy zpusob vyhovuje, tak penize proste dam za konkurencni PS4, i kdyz me sony zase drazdi jinym zpusobem...
      • No a ted pan Trotloslav rika, ze PS4 jeste nevysel a ty uz mas jasno v tom, ze je lepsi. *1* *1* *1* *12* *12*
        • ne ja mam jasno v tom, ze si poridim novou generaci konzole. Asi bych dal prednost xboxu, protoze mam uz soucasnou generaci, ale co si poridim, zelezi jednak na technickych parametrech xbox vs. ps4 a jednak na nutnosti staleho pripojeni ze strany xboxu jako konzole takove nebo hernich titulu. Mel jsem pocit, ze to z meho predchoziho prispevku vyznelo pomerne jasne...
    • no to zalezi, pokud budou vsechna potrebna data na disku, tak nutnost byt online vyresi crack a zadnemu piratstvi to nezamezi
      • nejedná se o pc. Procesory moderních konzolí neumožnují spouštět nepodepsaný kod /vyjímečně se podaří nějaký krátkodobý hack díky objevené zranitelnosti, ale v příští generaci může např. každá nová hra vyžadovat nový firmware konzole, takže to bude pořešeno takto/. Např. na x360ce doposud nebyl vyroben hack, který by smysluplně umožnoval spuštění libovolného nepodepsaného kodu.
    • tak proto vita, 3ds a wiiu jsou propadaky a moc her se na ne neprodava to sedi *1*
  • Číst tady po vás ty nesmyli,kde si každej honí svoje triko a nenapíšete jedinou věc k tématu je ubohý.Jste tady absolutně nejhorší komunita na herním webu.Chtěl bych vidět vaše ksichty.Půlka z vás budou chytráci s brejličkama a vyhnutou páteří,z toho jak se krčíte u těch počítačů a píšete sem tyhle neustálý kraviny.
    • TheGGG
      *Smrk* už dlouho jsem neslyšel nic tak krásného, to bylo od srdce. Díky ti za vyjádřenou podporu a doufám že se i nadále budeš obtěžovat navštěvováním naší malé gamesácké rodinky *14*
    • A co jsi napsal k tématu ty? Hmmm, nevidím nic krom sra.ní se do ostatních. *7*
    • To je tím, že zde mohou psát anonymové (jako já...). No a pak je tu taky kupa dětí (ať už z pohledu věku, nebo mentálního vývoje). Ale takový je celý herní internet - nikdo o tématu pořádně nic neví, spekulace berou za fakta... Prostě masová společnost, ideální diváci TV Nova. :-)
  • vcera sa trvale pripojenie ukazalo v plnej krase. Diablo 3 EU servery nefungovali a na battle.nete bol poprask.
    • Blizzard si ten poprask zaslouží, kokoutci totiž tvrdili, že online only je lepší.
      • a že se tohle nestává i u MMORPG...nebo že by se to stávalo?:o)
        • A co to mění na tom, že kdyby to mělo offline mód tak by hráči hráli i když server nejede?
  • Jen se dohadujte konzolisti o vašem nenaplněném přání. My na PC máme úplně všechno co chceme a jestli někomu vyhovuje bezhlavě máchat před monitorem rukama tak prosím, to je jediné co vás drží nad vodou.
    • TheGGG
      No ano, na PC máte co chcete *15* *15* Torrent vždy po ruce to je samozřejmě výhoda pcčkářů *6* .
      Nevím jak můžete mít všechno když pouze na PC vydává jen bližžard a představa že bych od nich hrál nějakou hry je mi stejně příjemná jako představa že vlezu do kyble plnýho červů.
      No já du pařit konzolové exklusivity, vi si užíjde dyablo a counter stroke
      • P.S.
        pokud myslíš že jedine exklusivity na pc je diablo a counter strike tak jseš važne mimo a mas mizerny prehled. A proč ten hate na blizzard? Nedokažeš vyhrát ani jednu hru v starcraftu nebo jsi se nedostal ani pres skeleton kinga v diablu bete?
        • TheGGG
          Proč hate na bližžard? no řekněme že mám vkus a nepovažuji ty jejich barevné patlaniny s nudným příběhem kde je 50% obšlehnutých z jiných fantasy nebo sci-fi za známku kvality. ono těžko jde mít rád hry kde postavy mají hlavy jako meloun a barevné jsou jak teletubís, nemluvě o tom že se to vždy odehrává v nějakem ultimátně trapném příběhu bez špetky originality.
      • ja puvodne myslel že jseš jen trol, ale ty tyhle svoje žvasty myslíš važne co je ubohy a smutný :(
    • Ku*va už dost! Fakt je to trapný!!!! Pořád dokola PC vs konzole!!!! Ať si každej hraje na čem mu to vyhovuje, ne? Nechápu, že má dneska skoro každej potřebu něco komentovat a dělat tak ze sebe idiota. Je to stejný, jako kdyby se mezi sebou štěkali 2 skupiny motoristů- jedna, co jezdí v Audi a druhá, co jezdí ve škodovkách s tím rozdílem, že k tomu nikdy nedojde. Fakt konec tohle.
      • Audisti a Škodofkáři se hádat nemůžou, protože Škodofka je VW a Audi je předraženy VW. *3*
        • Veskoslav
          Audi je předražený VW? No a ještě něco humorného?
          • Veskoslav
            Fakta znam, ale projed se ve zminenych autech;) To je naprosto o necem jinem.
            • Jo je, je to asi 2x dražší. Jinak jsi docela kkt, že píšeš že nechápeš ale pak děláš jak to znáš, za to ti někdo platí?
          • To není humorné, to je spíš smutné.
          • nejdriv si udelej ridičak a zjisti si fakta
            • Jo a pozdravuj honibrky naklikávače, za pravdu je třeba se bít. *3*
            • No, protože sis nezjistil fakta. Tak jak Polo je Fabie, tak Audi A3 není nic jinýho než Oktávka nebo Golf a když kouknu do ceníku, tak docela předražená Oktávka (i když ona O3 je sama cenou trocha mimo). Netuším proč vytahuješ zrovna Lambo, to je supersport stejně jako R8 a staví se z něčeho úplně jinýho, ale i tak, páčky na blinkry a stěrače byly v první R8 (myslím, nebo to bylo jiný superdrahý auto) stejný jak ve Fábce atd.
              A Q7 stejně jak Porsche Cayenne (omg! snad nechceš říct ze Porsche je VW) je VW Touareg a to nový SUV od Lambo (jestli teda bude) nebude nic jinýho.
              První Superb byl 5.5tkovej Passat.
              První Audi TT byl čtverkovej Golf, proto to byl takovej krám (za mega) a teď to má cenu jeté Fábky. Druhý TT je petkovej Golf tzn dvojková Okta, to musí být sportovní kára. *3*
              Ty A6, A8 atd. má Audi na vlastním podvozku, ale co myslíš, z jakých dílů bude? Myslíš že vyrábí jeden a ten samej díl dvakrát? Jednou v kvalitě pro VW a podruhý v kvalitě pro Audi? Je to koncern, a kvůli tomu vzniká názor "fuj koncern".
              Ale to fanboj nikdy neuvidí a kupuje Audi a myslí si jak má lepší káru než Franta od vedle co má Passata nebo Golfa. Samože se nedá házet všechno na jednu hromadu a tvrdit, že A8 je vlastně Fábka, ale díly odpovídaj.
              A druhá vtipná věc je cena servisu. Proč serviska u Audi stojí víc? Asi je tam na výměnu oleje potřeba nadmechanik.
              *15*
            • Veskoslav
              Řidičák mám, ale nechápu, jakou to má souvislost. Audi sice patří do koncernu VW, ale její auto střední třídy se nedají srovnávat s VW auty. Nebo budeš tvrdit i třeba to, že Lamborgini je defacto předražený VW (dceřiná společnost od Audi)
    • Vsechno nemame. Nemame treba autoaim, omezeny BF3 na 24 hracu, nemame rozliseni 1280x720, nemame klavesnici a mys ktera jde pouzit v jedne hre z desiti, nemame cpu z mikrovlnky a ramku z vysavace atd. *3*
      • Na konzolích si Autoaim můžeš kdykoliv vypnout záleží na tobě zda si ho necháš nebo ne :D
        • Hehe...a jde autoaim vypnout přes server? Já jenom že si hrát na drsoně s vypnutým autoaimem na serveru kde hraje 95% lidí s autoaimem zapnutým (protože je to tak defaultně a těch 95% ani pořádně neví co to dělá) by bylo poněkud frustrující a nevěřím, že to člověk dlouho vydrží.
  • Veskoslav
    A zase PS fandové jedou jako draci. Nic není oficiální, ale většina už teď ví že PS4 bude lepší. Jak já bych se smál, kdyby Sony už implementovalo ten systém reklam, co má patentovaný, do PS4:)
    • Nevidim tu nikde nejakou vetsinu co by to tvrdila. To sis asi vytahl zprdele, ostatne jako vsechny tvoje wannabeargumenty. A nebo nechapes co znamena "kdyz to tam bude, radsi koupim". Takze 0/10.
  • MrSanta
    Z některých komentářů získávám stále sílící dojem, že kdyby MS pravil, že je voda mokrá, tak se najdou lidé, kteří budou psát rozhořčené posty ve stylu:

    MS jsou lháři a zloději. Každý, kdo má aspoň trochu rozumu ví, že voda je suchá. Akorát tlustá americká děcka a hloupé MS ovce můžou souhlasit s tvrzením že voda je mokrá *2*

    Jsme zvědav, jak se s tím jednotliví vydavatelé vypořádají.
    • Ja zas ze nekteri lidi radi polezou do zadku, i kdyz za to musi platit. *5*
  • Příští verze bude mít hw vlastrnost že každá hra sdi oskenuje přes kinekt hráče a když na jedné konzoli/hře si bude chtít zahrát brácha nebo kamarád bude mít smolíka pokud si nakoupí svoji kopii hry ale nebojte MS to u všech her vyžadovat nebude to bude naq vývo jářích.... *1* aneb postupné vaření žáby
  • IWKYN
    "Konkrétně si bude prý moct vybrat každý vydavatel, jestli bude chtít pro svoji hru zpřístupnit off-line hraní"

    Tohle mě docela děsí...
    • Proč? Takhle to snad bylo i doteď, ne?
  • Už jen to že tam ta vlastnost HW je ho činí naprosto nezajímavým ke koupi to jestli to pak použije jeden vydavatel nebo všichni je irelevantní!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit