Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu OT - docela by mě zajímalo, takolik EA Sports vyrejžuje na mikrotransakcích v podobě HUTu a FUTu ve hrách NHL a FIFA... Po prvním měsíci hraní HUTu už jsem to radši nepočítal, kolik jsem v tom nechal peněz :)) ale co už, stejně se ty peníze nějak utratit musí :)
  • risa2000
    Škoda, že si autor článku nevšiml, že mu chybí základní informace, totiž kolik se toho musí nahrát a proč to je špatně. Překvapuje mne také, že to neodchytl ani nikdo z redakce.

    Takhle to vypadá, jak překlad nějakého bulváru bez znalosti souvislostí.
    • ucho
      jsem rád, že na to poukázal i někdo další, ne jen já. přitom je to ta nejdůležitější věc, bez které se o tom nedá příliš diskutovat.
      • mikrotransakce = mor, jenom tvaroh veri tomu, ze to je neco pozitivniho
  • No ja napriklad som uplny fanatik do Plants vs Zombies i do serie Dead Space a obe hry mi mikrotransakcie rozbili....v PvS je hra sice zadarmo ale v zakladnej casti je extremne lahka aby nalakali vsetkych casual..prva chyba. V challengoch ktore treba hrat na grind klucov zase rozbita a tazka aby clovek Kupil za cash powerup bonusy. Je nonsens aby jeden kluc niekedy padol za 5 hodin hrania a potrebuje ich clovek 12 na odomknutie troch bonusov na jedinej mapke..mikrotransakcie akekolvek jednoznacne smeruju kazdu hru k nude a repetitivnosti...
    • presne o tom mluvim, mikrotransakce jsou mor, neni nic jako drobna nebo neskodna miktrotransakce (snad s vyjimkou nakych vizualnich vylepseni, jenze to nikoho nedonuti platit, takze jenom u tech nezustane)
  • Pamatuju si, když se těmhle zkratkám říkalo cheaty... *7* Ale to už jsou asi jen vzpomínky...
    • zlatý PC, tady si můžeš cheatovat jak chceš :)
      • Teď už nechci. Ale jediný, kdo se toho ještě drží je R*. Je vidět že ten to aspoň dělá pro hráče a ne jen pro zisky. Kterých mají i tak dost.
        • To by si nenechali zaplatit za exkluzivitu a hru už dávno vydali na PC.
  • no vidíš, mě třeba dělá problém po skandálu s vykradením účtů dávat Sony údaje o svojí kartě, takže jestli má mít PS4 placený mulťák, nechám si zajít chuť
  • nastesti se temto hram vyhejbam a ted bude o to vetsi duvod.. asi se vzhledli v raceboom.. :D skoda, ze si to bude rada lidi platit a jim to prinese zisk.. chtelo by to uz ukazat prostrednicek..
  • Dodrbalo to i Dead Space 3 kde boli zbrane extremne poddimenzovane takmer neucinne oproti 1 a 2 a nepriatelia naddimenzovany. V prvom rade musite zacat od seba a ak su v hre za 60 eur mikrotransakcie co ju d.bu tak automaticky odpocitat 3 body z hodnotenia a nie ze ten oaskvil dostal 9/10 a Flopza tiez dostane vela!!!!
  • Forza nejspíš překladu znamená "ojeb" ... Tato hra je pro mě docela úsměvný fail. Grafika z roku 2007, zvuky odfláklé, fyzika průměrná a jako třešnička na dortu je neskutečně drahá. Zvažoval jsem koupi nového Xboxu jen kvůli forze, která by mohla být zábavná, ale raději ty prachy investuju do upgradu PC a koupím si Assetto Corsa a nějaký pořádný volant
    • BookerDeWitt
      Forza znamená italsky "Rychle/Do toho!" Což na tu hru pěkně pasuje, náhodou. Rychle, plaťte! Do toho, jinak si hru neužijete!
  • FU M$
    http://xboxmag.cz/ako-klasicky-opravit-pokazeny-xbox-one/
    http://i.imgur.com/FHLgmd2.jpg
    • to jako pouštěli na PCčku? chci tu verzi *1*
  • Je mi lito, ze ma Xbox multak placenej... nedava to smysl. Zlaty PC a Playstation.
    • ps4 to ma taky *6*
      • oktavius66
        To sice má, ale jedná se to v přepočtu 20 Kč na měsíc jak řekli. Na to má bezdomovec. a celkově utratit za ten celý rok 240 Kč... No na to má i 8 leté dítě... Takže to mi nedělá problém.
        A ještě sem tam dostaneš nějakou tu hru na PS+.
        • BookerDeWitt
          Bohužel, i ty mikrotransakce se u PS4 objeví určitě. Viz Gran Turismo 6 pro PS3...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit