Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jinak na nejlepší auto ve hře bez mikrotransakcí, někdo už spočítal, že tam bude muset tvrdnou více jak 250 hodin. Na jedno auto....Celková cena všech aut+hry+DLC má atakovat 500 euro, což bude 2. nejdražší hra v historii. Podle "neveřejné" zprávy, kteou samozřejmně někdo vesele vynesl mělo být 300 aut, 25 tratí, dynamické střídání počasí, nová generace enginu a mnohé další. Jedním z důvodů absence je i nižší výkon Xbox verze než se očekávalo...1. nejdražší je Train Simulator 2013/2014, kdy cena všech DLC, tratí a vlaků vyjde na něco okolo 600 euro. 3. hra je The Sims 3, kdy cena všech DLC a hry vyšla na cca 350 euro.
    • Pethulla
      jenom pro upřesnění, Train Simulator si polepšil: plná cena všech DLC už přesáhne 2500 euro. A to se nebavíme o výtvorech třetích skupin.
      • Veskoslav
        Tak je pravda, že já jsem to počítal cca půl roku zpátky ten Train Simulator, 2013 jsem totiž pořizoval otci, má rád vlaky, ale DLC mu nehodlám kupovat *1*
        • Jack1947
          Tak par DLC bys mohl ne, byt hodny synek. *3* Train simulator je krasny priklad zdymanicka.
          A k tomu memu psanemu projevu, bud necti vsechno a nebo si moc nestezuj ne kazdy muze byt tak dokonaly a neprekonatelny jako ty. *4*
    • konzole dotovana mikrotransakcema, ale divi se tomu nekdo? ja ne *6*
      • Jack1947
        Divi pac je to zpusobene nicim jinym nez lenosti lidi, "Proc bych se vubec obtezoval hrat hry ze ?, zaplatim si par kolacu a mam vse na co si vzpomenu a uz to ani nemusim hrat...".
        • Veskoslav
          Co to zase meleš? Je to způsobeno pouze tím, že jsou tvůrci her idioti a herní principy nastaví tak, aby Tě to nakonec donutilo platit navíc....
          • Jack1947
            A chytry clovek nikdy jim platit nebo nedejboze vic nebude ze. *4*
            • Veskoslav
              Mé oči krvácí při čtení tvých výtvorů .....Proboha, občas to po sobě přečti, možná to pomůže.
          • A největší sranda je, že konzolisti si myslí, jak je hraní na Xboxu laciné oproti PC *1*
  • Forza 5 je hrozny nedodelek a zlodejsky podvod, grafika oproti E3 o 40% horsi, pouze 200 aut a polovina trati co v predchozim dile.
    Slibovana dynamicka zmena denni doby a pocasi taky nikde, zadna novinka a jeste tahle zlodejina s mikroplatby, jedno auto tam stoji tolik co cela hra!Hnus na hnus tenhle odpad.
    Turn10 je dobre studio, ale dostalo se do rukou MS a to je znici.
    • Pořád je to ale nejlépe hodnocená hra mezi nextgen only hrama.
      • vlastik.plaminek
        To není tak těžké, když by je na jedné ruce spočítal i zasloužilý dřevorubec.
      • Veskoslav
        A tím pádem to také vypovídá o něčem, když tohle je nejlépe hodnocená hra.
        • exkluzivni launch titul primo od ms, to by spatne ohodnotil jenom sebevrah nebo blazen *5*
          • Jack1947
            Nebo velice malo podplaceny urednicek odnich... ne zerty stranou, spravedlnost se podplatit neda. Komu zbyl zdravy usudek ten bude neuplatny.
      • XorxoxTalarius
        Tak to se teda mame na co tesit *11*
  • Mně by zajímalo, kolik z vás, co tady nadáváte, tu Forzu 5 doopravdy máte? Hádám, ani jeden...
    • flamewar : ano, urcite jsem te nazval ovci, pac s tebou nesouhlasim. Ne, nazval jsem te ovci proto, ze ses jako ovce projevil ... "co se me netyka, to neresim". To mluvilo za vsechno.
      • Prosím, pověz mi tedy, jak řešíš světové problémy, jako války a hladomor? Podle tvé definice ovce jsi stejná ovce, jako já a dalších 99% lidí ve "vyspělých státech".
        Jinak přiznávámm, že použít "co se vas osobně nijak netýká, mi připadá divné", bylo ode mně nešťastné, ale jde o tu podstatu věci.
    • jááj čiže keď si v reštaurácii zaplatím za steak a prinesú mi len prílohu, že za steak si musím priplatiť alebo zarobiť 50 hodín umývaním ich kuchyne, tak musím byť kuchár, aby som mohol zhodnotiť, že zo mňa niekto urobil kkta??
    • Nechte ho, on tu prece rozjizdi flamewar !
      • To ze tady napíšu něco, co se místní komunitě pcckaru nelíbí, není flamewar.
        • Zmen si nick, nech si dorust mozek a pak te tu nekdo mozna bude brat vazne pane flameware.
    • smejki
      "V hospodě XY flušou hostům do jídla."
      ...
      "Mně by zajímalo, kolik z vás kritiků, si to jídlo tam objednalo. Hádám ani jeden..."
      ?
      • To mně připomíná argumentaci protipirátských organizací. Porovnáváte něco, co se porovnat nedá.

        http://www.youtube.com/watch?v=X2tJLCV18YU
    • Zayl
      Co to s tím má společného?

      Tady jde o počátek dalšího trendu ty experte. Trendu který pro normální hráče znamená jen snížení kvality her a další obavy o peněženku.
      • Proč by použití mikrotransakci melo snížit kvalitu her? Vždyť tu hru můžeš hrát normálně bez nich, ne?
        • smejki
          klíčové je slovo "normálně".
          Takže odpověď na tvou otázku zní v tomto případě: "Ne."
    • on už se Xbone u nás prodává?
      • Ne, a na to jsem právě narážel. Nikdo z vas tu hru nehrál a pochybuju, ze někdy budete. Proto nadávat na něco, co se vas osobně nijak netýká, mi připadá divné.
        • protože tady zdaleka nejde jen o Forzu, ale o přístup herních firem k zákazníkům, který se rok od roku zhoršuje a dokud se my jako hráči nebudeme hlasité ozývat, bude to horší a horší
        • Me teda spis pripadas divnej ty, a nebudu tady zrejme v mensine. "nadavat na neco, co se vas osobne nijak netyka, mi pripada divne". Nejsme divni, jen nejsme ignoranti a ovce jako ty.
          • Jenže já Forzu hrát nechci a nikdy nebudu. Závodní hry mne nezajímají a z téhle konzolové generace budu kupovat ps4 anebo zustanu jen u PC. Jen prostě nemám potřebu na něco furt nadávat jak v diskuzích na novinkách.
            • ucho : rict svuj nazor ma smysl na jakymkoliv vetsim hernim webu.
            • Opakují: tohle se mne netýká. Proto nemam potrebu na tohle resit.
              Jinak jsem napsal pouze svůj názor,který reagoval na všechny, co zde nadávají a zároveň si neuvědomují, ze vývojáři zde nectou diskuze a měli by si tedy jít nadávat na velká zahraniční fóra a servery.
              Nejvíc se mne ale líbí, jak vždycky někdo musí vytáhnout "ovcovstvi",na někoho s kým nesouhlasí.
            • ucho
              x: myslím, že tady se z tebe ti ojebávači už klepou strachy :D
            • Ty se v zivote muzes nechat ojebavat jak chces, ale nas do toho netahej. Nemuzeme se branit jinak, nez hlasem nebo klavesnici a doufat, ze nas bude tolik, aby ojebavaci dostali strach. BTW, kdyz te forza nezajima, proc sem lezes a nadavas na nas jako na novinkach ?
  • davidBray
    Wallet warrior - nechci globální oteplování, nechci války atd. atd. ale když chceš něco změnit, tak o tom nestačí pouze kecat :) prostě si tu hru nekupuj, nehraj. Taky mi to u téhle hry přijde jako prasárna, ale nebrečím tady jako malá holka a nekopu nožičkama na všechny strany :)
    • S lidma jako je DavidBray nebo ucho nema smysl diskutovat, protoze ti si sem chodi jen zkraslovat ego. Takovi ti borecci, co ti sem akorat prijdou napsat roman obecnyho klise, takhle funguje trh, blablabla, nechces, nekupuj, blablabla, chces neco zmenit, musis konat, blablabla. Tady ten expert si dokonce v tom svym vyblitku protireci. "Chces neco zmenit, musis konat, sice mi to prijde taky jako prasarna, ale nebrecim tady jako mala holka a nekopu nozickama na vsechny strany". A co proti tomu muzes jinyho, frajere delat ? Jo ja zapomnel, nekoupit si to a drzet hubu...
      • ucho
        dělat se dá spousta věcí. například napsat kritický email vývojářům. má to pak rozhodně větší váhu než v diskuzi. podstata problému této diskuze spočívá v tom, že tady řada lidí nadává na něco, o čem ani neví, jak přesně funguje a jak moc špatně jsou ty mikrotransakce nastavené. stačí, že tam jsou mikrotransakce a už se nadává. automaticky berete vývojáře za někoho zlého, chamtivého (všichni chtějí vydělávat, je to byznys) a pomalu nepřítele hráčů... vůbec není potřeba k tomu přistupovat tak negativně. jestli je tam ovlivněn mikrotransakcemi gameplay a herní dobu kvůli tomu natahují už příliš, tak je to samozřejmě problém, o kterém se dá diskutovat, jenže většina těch velkých kritiků zde na to jde zbytečně negativně.
        princip mikrotransakcí není nic špatného, je to legitimní způsob, jak z hráčů ochotných platit dostat další peníze. je to jen a pouze o vyvážení těch mikrotransakcí, aby hráč, který je nebude využívat, do jejich využívání nebyl nucen, tedy aby neměly negativní vliv na postup ve hře. tedy nutně to nemusí být zlo, pokud se to správně vyváží.
        • Jenze tady jde o to, ze uz vubec nemuzes vedet, na cem ses. Udelaji ti hru, ukazou ti ji, prodaji ti ji z poloviny tak kvalitni, nez ti ji ukazali a jeste tam pridaji auta po 20$ ? Nikdo tady vyvojare automaticky nepoklada za gaunery, ale tohle gauneri skutecne jsou. Taky nemam nic proti mikrotransakcim, sam jsem narval do CS:GO nejmin 100e, ale tady jde o tu podvodnou kombinaci jeste s predvadeckou E3. Generalizujes tady akorat stejne jako ti kriklouni.
          • ucho
            kdybych tohle zjistil až po koupi, tak jsem samozřejmě naštvaný (stále nemám přesnou představu o tom, kolik hodin bych té hře musel dát, abych ji najezdil na 100 % bez mikrotransakci, což je jádro pudla), jestli jsou to stovky hodin, tak je to špatně. v takovém případě bych zde ve vší slušnosti napsal souhlasný komentář s článkem, doplnil časové údaje, ostatním lidem zde nedoporučil koupi a napsal bych kritický mail studiu, které má hru na svědomí... hru jsem nehrál, tak o jejich případných kvalitách nic nevím... a pokud bych kvůli tomu nechtěl hrát hru, tak bych ji zřejmě prodal, čímž by mi nevznikla prakticky žádná škoda...
            • ucho
              x: pokud tam lidé nebudou utrácet peníze, tak jim logicky pro příště nic nevyjde... stačí tedy jediné - neutrácet tam za ten progres peníze. tím dostanou dostatečný signál, že je něco špatně. pokud za to lidé platit budou, tak s tím samozřejmě budou pokračovat a nebudou je zajímat, že někde uživatel "x" psal nějaký nesouhlasný komentář na herním webu. tohle mají v rukou hráči, kteří tu hru vlastní a kteří si ji koupí nebo nekoupí...
            • Skoda by ti totiz vznikla v budoucnu u dalsich her a vyvojaru, kteri budou posunovat hranice podvodu porad dal a dal s tim, ze tem minulym to prece vyslo v pohode, kdyz se neozval dostatek lidi dostatecne hlasite.
        • ty to máš ráda zezadu viď?
          • ucho
            jestli je to návrh, tak nemám zájem. asi sis spletl herní web se seznamkou...
    • Mozna ze kdybys cetl co pisu a neprisel sem akorat blbe pindat, reagoval bys necim co ma hlavu a patu a nedelal ze sebe kkta zbytecne, jak mistr ucho.
      Btw, jestli myslis ze jsem tu hru koupil a hral, jsi docela naivni. Dalsi zajimava vec je tvuj retardovane zkresleny nazor. Kdyz reknes ty ze je to prasarna, tak ok a kdyz ostatni tak breci a kopou nozickama? Tak se pozna kvalitni charakter. *3*
  • hry za 60 eur, DLCčka za ďalších 60 eur, multiplayer na Xboxe na rok za 60 eur a teraz ešte mikrosra*ky za ďalších 100 eur??? hra za cenu konzoly....to im už dočista drbe???
    • sorry pomýlil som sa...tie mikrotransakcie vo Flopze majú celkovo pôvodne sumu okolo 300 eur....lol :-D

      a na najlepšie auto treba 6 mil. kreditov v hre....nechcem vedieť koľko desiatok hodín otupného grindu to musí byť....
  • Meli nechat system odmen z Forzy 4. Kdy clovek dostal kupon a mohl si vybrat 1 z nekolika nabizenych aut . A to kazdej postupnej lvl v kariere. Jestli si pamatuju tak to bylo celkem 50 aut (50lvl). potom uz byla jen financni odmena.
  • žiaľ pochybujem, že toto máloktorý hráč pred kúpou hry vedel, ani ja nie a to sledujem novinky pravidelne a som vlastne hardcore hráč.

    tvrdím to stále...praktiky v hernom biznise sú čistý hyenizmus a nikde si toľko nedovoľujú k zákazníkovi, snáď len v AAA auto, ale tam rátajú s tým, že to prvá a posledná kúpa u nich.

    I tak tam jedno auto stojí cez 25 dolárov, čo je za pár polygónov bez námahy extrém....Mikrotransakcie v plnej hre by mali byť zakázane ako nekalé obchodné praktiky normálne v zákone a hotovo.
    • 25$ ? Slusnej vysmech. To je jako by ti ukazali ve vyloze otevrenou krabici plnou anglicaku s tim, ze je za 1000, doma to otevres, zjistis, ze jsou tam 2 se vzkazem a katalogem, ze ted si teda konecne muzes koupit i ten zbytek, kdyz uz mas zakladni sadu.
  • Mikrotransakce u her nad 40€ bych zakázal...
    nechapu jak si muzou vyvojari dovolovat takovou prasarnu ze kdyz za hru date litr tak po vas chtej "super vyhodne" dalsi prachy... to si proste nikdy nemaj dovolit
    ----
    A ty kecy o tom jak je to zivi jsou naprosto jasna bl.bost uz jen kvuli tomu jak dlouho tady hry jsou a jak dlouho tady jsou mikrotransakce... Mikrotransakce se jim akorat staraj o to, aby si mohli do prace jezdit v medaku a mit barak s bazenem.. *14*
    • kdyby litr, za tohle dáš dva litry *9*
  • Koukám, že se to poslední dobou začíná zvrhávat v taktiku: Zkusíme kam až můžeme zajít, když nám to nesežerou, tak to okecáme tím, jak nasloucháme fans...
    • jenže kdo by to nekoupil, když už mají doma Xbone a tohle je jedna z mála her co zatím vyšly
  • Tomu se nemohu smat ani ja cistokrevnej PC hrac. Doufam, ze se nikdy nedockam DLC na podporu hrani s mysi *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit