Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já bych hlavně ocenil nějaké bližší info. o té takzvané "samostatné hře", přibližné datum vydání, nebo něco podobného by stačilo...
  • A není to jedno, budu hrát to, co bude lepší. A je mi jedno jestli to dělá Ncsoft nebo Ubisoft, nebo jetli je to kradená myšlenka. *5*
  • WarZ je mi celkem lhostejne. Doufam ale,ze jeho existence nijak neposkodi DayZ standalone, vzdyt lidi co DayZ mod hrali,si to nemuzou s nicim jinym splest, takze maximalne nejaci radoby novinari, nebo jini neznali lidi, si to muzou plest. Chci rict,ze fail WarZ snad negativne neovlivni prodeje DayZ.
  • Tak sem kouknul na pár videií ze hry The War Z a opravdu to vypadá jak kdyby někdo DayZ projel kopírkou. Plus mě docela pobavila úprava zbraní(myslim např.nasazení tlumiče atd)kde sem tento styl úprav jenom vyděl poprvé? No jasně zdravým sérii crysis.
    • A to že to bylo v crysis znamená že to už nikdy nikdo nemůže použít?
    • GlaDOS
      OT: Vyděl? Zdravým? Nejsem grammar nazi, ale tohle je hrůza.
      • Málo. TY bys měl problémy i se 3ma zombíkama, co by na tebe šly najednou, prosimtě :D Co potom, když máš na 20ti metrech čtverečních 20 zombíků, tam se zapotí i zkušený hráč...
  • a nikdo z vas nenapise co mu na hre vadi. ja sem si jen poustel videa, me se tam nelibi ta opustenost mesta meli tam tat vic zombie,zombici vydavaji nejaky zvuky a stoji a neutoci
    • Věř mi zombíků tam je dost :D , třeba v takovém NORAD base :D
  • SirArag
    Nechal jsem se přemluvit kamarádem, abych si koupil WarZ, že to budeme hrát spolu.
    Téhle hře jsem nevěřil pro jistotu už předem (z videí mě moc neoslovila), ale nakonec jsem se nechal ukecat.
    Hra mě ze začátku bavila (Day Z jsem nehrál, sliby vývojářů nečetl) ale po pár dnech hraní mi tam něco začínalo trochu vadit, ale dokud jsem nehrál sám, bylo to k vydržení.

    Co mě začalo štvát bylo to, že updaty přidávaly naprosto zbytečné novinky a staré problémy zůstávaly nevyřešené. Díky bohům se pokusili hru nastrčit na Steam a dopadlo to jak to dopadlo.
    No a dneska jsem si přečetl první update, který mne konečně zaujal, protože začíná řešit věci, které ve hře měly být už dávno. Těžko říct jestli se poučili, ale i kdyby ano, stejně bude trvat než jim zase začnu věřit :)

    Kdyby někoho zajímal ten update:
    http://forums.playwarz.com/showthread.php?98206-Patch-Notes-1-0-1-1-22-13
    http://forums.playwarz.com/showthread.php?98759-Development-Diary-1-18-13
    • SirArag
      O měsíc později musím říct - Ne, stojí to pořád stejně za prd. Možná je to ještě o něco horší.
      • SirArag
        A už je to ZASE na Steamu!
  • Tvurci WarZ jsou usvedceni lhari a podvodnici. Tuhle nalepku jim uz proste nikdo nesunda.
    • Největší sranda je, že jsou lidi kteří se jich fanaticky zastávají. Číst si oficiální fóra je docela zábavné.
      • Sorry, já jsem ten, kdo se jich třeba zastává. Jo, naslibovaly hory doly a zatim nic neudělaly, ale tak si proboha nekupujte alpha verzy hry, když vám vadí nedodělaná hra. To je jasný, že ve zkušební verzi to nebude dokonalé. Hru hraju už od listopadu, tak vím, co se vše změnilo a vím, že se hra sice pomalu, ale obrací se o 180 stupnu.
        Tuhle hru nekurví vývojáři a jejich sliby, ale VY kdo si stěžujete. Tady už snad neni žádná lidskost! A stejně, co bys chtěl za 300,-Kč? za takový peníze to žádný GTA5 nebude!
      • No když už si to někdo koupil tak je jasný že nebude pomlouvat.
      • Walldstein
        No tak samozřejmě, protože "hejt" je okamžitě mazán a autor banován, takže není s podivem, že je to tak vtipné počteníčko *1*
        • Veskoslav
          No můj příspěvek vydržel dva dny *1*
          • Walldstein
            WOW *8* *8* *8* *8*
            tak to gratuluji a tleskám...muj vydržel přesně deset minut *1*
            • Veskoslav
              Toho jsem si ani nevšim. Děkuji.
            • Veskoslav: The Day Z i za 15 dollarů drahá hra. (Uh? ze by zamena nazvu ;-) )
            • Walldstein
              tak po přečtení tvé recenze už vím proč vydržel jen tak krátce...
              1) otevřeně mluvíš o P2W; 2) nelíbí se ti smrt při pádu z výšky 50cm, která ti v reálu sice nic neudělá ale dle autorů je to jako když padáš z 50ti metrů; 3) kritizuješ že slibovali a nesplnili; 4) a to hlavní nakonec: Napsal si, že je lepší si počkat na DayZ!! Čímž ses dopustil smrtelného zločinu. Poslal si lidi ke konkurenci *1*
              Ale jinak je recenze opravdu reflektující to co War Z je, tedy popelnice plná odpadků.
            • Veskoslav
              Pak jsem tam postnul přeloženou recenzi, co jsem psal pro diskutery a i zde a ta vydržela 6 minut: http://games.tiscali.cz/the-warz-15099/ctenarske-recenze/the-warz-smrt-by-byla-mnohem-prijemnejsi-9483/
      • Veskoslav
        Tak vždycky si najdeš IQ houpajícího koníka a ten se s tebou bude hádat, že má mozek v koleni.
  • tohle přesně sem řikal od začátku... hned mi to bylo jasný že to takhle dopadne. Příživníci zasrraní
  • Stormangels
    Když už chtěj dělat The War Z tak ad to nejdřív dodělaj a pak vydávaj....IDIOTI!
    • Walldstein
      To by si chtěl moc...dneska chce skoro každej zbohatnout a to hned teď *1* ne za půl roku nebo za rok...
  • tak at si priste vymysli originalnejsi nazev, nez DayZ...
    • Erendiel
      dayZ je... bylo dost originální, krátké, lehce zapamatovatelné a výstižné . Žádná jiná hra neměla podobný název , až teď že jo...
      • World War Z byla kniha, dřív než všechno tohle..
    • Walldstein
      A to jako proč? Vždyť DayZ je jaksi starší než WarZ, takže jedinej kdo by měl měnit název je WarZ, osobně bych byl pro aby vrátili všem peníze a projekt (mluvím samozřejmě o WarZ) vyhodili do koše...
    • Trochu si rýpnu.. 11 znamená IQ nebo věk?
      Day Z - Je snad jediná online hra, která mě i baví. Je pravda, když přežívám dlouho (začínám si moc věřit z důvodu výbavy), následně umřu, dostavuje se pocit flustrace. ALE! Nic, co by mělo znamenat odInstalaci.
      War Z - To je normální vykrádačka. Jako když zjistíš že vyjde nové NFS (například THE RUN), nakonec je to ale úplně , více či méně, jimá hra, která s původním konceptem má společný snad jen název.
      A co se týče, jak někdo psal níže, konceptu MMO, aby zůstával inventář. Dej pánbůh ať se toto nestane. Takhle je to dospělá hra. A kritizovat umí každej, pozdvihnout přednosti už ne. Navíc stále je to, tuším že pre-alpha... Takže, je na co se těšít. Věřím, že pan Hall z Day z, neudělá sra*ku.

      Mějte se krásně, nikoho jsem tímto příspěvkem nechtěl urazit, naštvat, ...
      Takže pokud se někoho dotkl, sorry!

      S pozdravem,
      Diesl Nikolas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit