Přejít na výpis diskuzí

Tvůrce Her Story připravuje herní verzi kultovního filmu WarGames

7.12.2017 14:13
Adam Homola 10 příspěvků

Nedivil bych se, kdyby většina dnešních hráčů neznala starý „herní film“ WarGames (Válečné hry), ve kterém mladík díky hře napojené na vládní počítač málem rozpoutá 3. světovou válku. Na tři Oscary nominovaný sci-fi thriller z roku 1983 od Johna Badhama se teď, více jak třicet let po premiéře, dočká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Ucho" Matthew Broderick... pripojovani pres mechanickej dialer narazenej natvrdo na kulatem ciselniku telefonu... sluchatko vlozene do modemu... kulervouci rychlost vytacene linky 1.2 kbit/s... proste rannej pocitacovej stredovek a stejne je ten film furt super :)

Jako pocitacova hra v tom modernim havu s frikulinskou hackerkou uz mne to ale vubec nelaka :(
  • Alex81
    Vřele doporučuji tohle:
    https://www.csfd.cz/film/4700-vlakna/prehled/
    http://www.imdb.com/title/tt0090163/combined
  • V roce 98 nebo 99 jsem si k narozeninám koupil za tisíc a něco strategickou hru WarGames. Nebyla to pro mě nijak dobrá hra. Udělána ve 3D, kdy se s třetím rozměrem ve hrách víceméně ještě experimentovalo.
    Na YT je dosti videí. postačí se mrknout.

Po přečtení mě tedy celkem zamrzelo, že to nebude opět strategie, tentokrát skutečně "vymakaná" a s pěkným 3D.
  • A hele - Ready player one
    • ? Cetls to? Co to ma s timto spolecne?
      • Jo, je tam právě Wargames ve formě interaktivního filmu - resp. tam musel dělat přesně to co ve filmu.
        Ta knížka mě překvapila dost.
  • XorxoxTalarius
    Takze podle teto vety "Cílem bylo jednoduše vytvořit hackerku, která bude reprezentovat „šíři moderní hackerské kultury a zároveň její lidskost,“" soudim ze se bude jednat o antifa transgender feministku bojujici proti zlemu bilemu muzi a kapitalismu. Neco mi rika ze z tehle "hry" bude ideologie primo kapat.
    • jamar28
      To se ještě snaží vést na vlně Anonymouse, ne? *15*
    • Předpokládám že to bude mít nulovou míru pirátství.
      Cílovka jsou přeci bezchybní multigender správňáci a ti fuj zlý odporáci si takovej brak nepustí do PC.
      • XorxoxTalarius
        Rekl bych ze tady to spis bude:
        "I wouldn't even pirate it"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit