Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tss, to už tady bylo. http://www.youtube.com/watch?v=R2D43nHcmXc
  • Alan Wake byl taky exkluzivní *5* Počkám si až to jednou vyjde na PC. U Microsoftu je to totiž o dost pravděpodobnější než u Sony *4*
  • Fringe
  • Fuj hnusnej interaktivni film. Raci se budu drzet Ps3 ktery nabizi paradni open world hry jako Heavy Rain, Beyond, a MGS 4. Xshit suxx!
    • Fucky ironie.
  • Tak po přečtení toho updatu nechci šťourat ani já, ale přijde mi to celé jako nápad, kterej tak akorát zní cool, ale herně to zážitek asi moc neposune.
  • Pinkamena
    Xbox exkluzivita? Zas Remedy? To se vám moct nevyplatilo v případě Alana Wake..
    • Some people never learn..
  • To se zas budou hráči sledovat víc videí než skutečně hrát. *13*
    • jojo....doba interaktivnich filmu uz tady jednou byla
      • Mám rád hry všeho druhu. Pokud je vehře hodně animaček (Fahrenheit, Heavy rain, Max pain3.....) taky mi to nevadí pokud to ten příběh dokáže obohatit.
        • Max Payne 3 měl povedená videa, o tom žádná, ale opravdu tě bavilo, když se při každém otevření dveří či přechodu do jiné místnosti spustila animace? 1 minutu jsi hrál, 1 minutu koukal na video a takhle pořád do kola. Mě osobně to ke konci neuvěřitelně otravovalo. Ale sto lidí, sto chutí ...
          • Popravdě bylo to něco noveho a bylo to trochu násilně zakomponované. Mnoho z těch animaček mohlo být udělaná skriptem během hry, ale zahrál jsem si to rád a pobavil jsem se. Myslím si, že hry nemohou být pořád dokola stejné ( ikdyž to je mnohdy ke škodě). Mám rád knihy a filmy s dobrým příběhem a pokud mi to samé (ba i lépe) zprostředkuje hra ...... nemám nic proti.
            • Tím nechcu říct že M.P. 3 má nějaký super příběh a že je to nějaká super hra. Někdy taková bezhlavá lineární střílečka dokáže dobře pobavit a odreagovat:).
          • spoock
            tak přesně kvůli tomu jsem s tou hrou skončil, bylo to horší, než všechno co jsem kdy doposud hrál, tak násilné vpády do herního zážitku jsem nezažil. Jo, kdybych půl hodiny hrál a půl hodiny koukal na video jako u MGS4, to by mi naopak tolik nevadilo.
          • Já si pamatuju že kdysi když jsem hrál nějaké takové hry třeba na ps1, tak pro mě nějaký ten filmeček fungoval jako taková odměna, prostě jsem zdolal nějaký segment nebo pokořil nějaký puzzle/bosse a spustilo se příběhové vydejko, v tu chvíli jsem z toho měl strašnou radost(i když jsem tomu třeba vůbec nerozuměl). Dneska to je trošku jinak no, příběhové video na každém rohu a ztratilo to(pro mě) takovou tu příchuť té odměny.
            • Dneska je to naopak. Dokoukáš filmeček a za odměnu si můžeš chvíli zahrát *1*
            • METAL GEAR SOLID :-)
              prej příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen
  • Magister_Peditum
    Quantum Brak je tam schválně, nebo jen řádil tiskařský šotek? *1*
    • skryte vysledne hodnoceni
  • "První trailer na Quantum Brak najdete po rozkliku.." To už si Petr dovolil odhadnout kvality hry? *3*
  • moment moment já tomu asi nerozumim, ta hra bude ovlivňovat tu show nebo co to je....a jedná se o seriál teda asi....ale ta hra není jakože onlinovka, ale bude to nějaký singl....takže jak může singl, kterého bude třeba milion kopií a každý to bude hrát jinak, ovlivňovat seriál? teda za předpokladu, že ta hra se bude dát hrát vícero způsoby a ne pouze jedním....zatím mi to připadá jako blbost.....
    ale jestli se mýlím, klidně mě opravte
    • Tri možnosti a ktorá bude vyberaná najviac, tá sa objaví v seriály.
      • K tomu se dá říci jen jedno....shit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit