Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že toho tolik prozrazují o příběhu. Postupně si domýšlím zápletku a už se bojím, že vím o co tam půjde a kdo ve skutečnosti budu... Ale stejně si to zahraju a doufám, že budu překvapen rozuzlením. :)
    • Poslední dobou se prostě kouknu na první teaser/trailer a pár obrázku a pak to všechno nějak ignoruju. Dodnes o SOMA moc nevím, jen nějakou základní premisu a vždycky jen nakouknu do novinek a jen rychle zkouknu obrázky. Věřim, že pak bude zážitek o něčem jinym. Už s pár hrama sem to takhle udělal a je to super. Jen je trochu blbý, že pak člověk někdy prostě neví, co vlastně kupuje...
  • já bych si naopak dal z tohohle prostředí něco nestrašidelnýho... klidně psychologickýho a temnýho, ale lekačky a utíkání před mutantama mě fakt neba :/
    • taky mně neba schovávat se ve skříních, utíkat a otáčet se hlavou do kouta. Proto za mnohem lepší horor považuju Dead Space
  • doufejme, že to bude o něco strašidelnější než nestrašidelná amnesie, kde se stačilo otočit čelem ke stěně a příšera na vás nemohla.
    • xxxy
      co si ty za trolla ? aspon si vymysli nieco realnejsie, lebo si napisal uplnu blbost
    • Můžeš mi říct kdy to šlo dělat?!?! Já jsem musel vždycky pracně zdrhnout,hmm...asi nejsem tak dobrej.A nestrašidelná?WTF?!?Podle mě je to jedna z her s nej atmosférou vůbec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit