Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajimavy jak hráči volaji po realite ted ale predtim jim nerealistický moderní BF nevadil
    • Realitu nikdo nechce. Lidi jen chtějí aby tam byly zbraně co v WW1 skutečně byly.
  • Po E3 jsem o tu hru ztratil zájem, Potenciál tam je ale chaotičnost a až přílišná podoba s BF4 mě odradili. Škoda. Ale nebudu hrát hru z první světová která je natolik arkádová. To fakt můžu jít zpět k BF3 nebo BF4
  • Je to odpad, nejde o to že bych chtěl reailismus na ten mám Verdun. Jde o to že mluví o tom že dělají hru z První světové války... Hm takže by měla být autentičná ne ?! A né že by tam měli pobíhat za němce černý vojáci , nemluvě o tom že každý tam má automat.. wtf ?! První světová válka je o něčem uplně jiném :))) Takhle se překrucují dějiny :)) Nemluvě o klasické politice, že třeba národy jako budou až DLC ?! Jakože what?
    PS: pokud někoho zajímá rozbor BF1 , mrkně te na tartarus cast. Myslím že Tomáš to pěkně vysvětlil :) Neml *7*
    • tartarus cast

      Taková banda zoufalců :D
  • Uz vychazi tak malo dobrych AAA her, ze tohle asi nejspis poridim. Po odflaknutych nedodelkach, jako bylo BF4, Hardline a SW Battlefront, tohle uz vypada na slusnejsi urovni.
  • A já se tak těšil... Očekával jsem i realistický tutorial formou seřvání od kaprála s přídavkem pár facek, přesun na frontu v dobytčím vozem a nafasováním pohlednice místo večeře. První misi jsem si představoval tak, že jako nováček nedostanu nic těžkého, např. jen před útokem prostříhat ostnatý drát protivníkovy obrany nebo noční průzkum země nikoho. Přestávky mezi misemi vyplněné vyháněním krys z krytu (to by byla minihra), kopáním latríny nebo masového hrobu. No škoda.. Bonusové mise se zvláštní odměnou, jako třeba extra příděl cigaret za popravu civilistů asi taky nebudou, že?
    • A potom si sa zobudil s rukou v serbli
      • Slovy sapéra Vodičky: každý Maďar může za to, že je Maďar, Maďare. *1* A jak jsme vás v Uhrách pěkně mlátili überšvunkama přes tlamy. Bys to taky potřeboval, jako prase drbání.
        • Fuu, hrozne si ma urazil
  • Feminazi velryby už histerčej, že je hra sexistická protože není možný hrát za ženskou.
    Tak počkejte až se k nim přidaj bronies,otherkins a všechno kolem lgbtq, to bude teprve šok pro autenticitu.
  • MickeyMutant
    Koho by furt bavilo ládovat, když může rovnou pálit? Snad jedině Jabůrka vod Hradce.
    • ...a von klidně stál a pořád ládo-ládo a u kanónu stál a pořád ládoval...
  • a já jsem tak strašně rád, když vídím jak se z té hry můžete zbláznit :)) BF1 FTW!
  • TheGGG
    toto bude luxus... naštěstí se nesnaží o nudný realizmus, kteří někteří češi tak milují... překombinované hry nikdo nechce... toto, nové CoD a titanfall 2 budou pecky které mě spraví chuť po doom failu...
  • Tohle bude děsná slátanina, nové COD letos nemá v tomhle blivajzu žádnou konkurenci...
    • Radši drátem do oka, než "nové" CoD...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit