Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo iste, toho sa obavam najviac :)
  • uz im neverim ani nos medzi ocami. a ten kto si to kupi aj po failoch je fakt nepoucitelny.. a dobre mu tak! ked je de8il
    • oktavius66
      Takže pokud někdo má rád tento styl multiplayeru a také má rád tuto sérii a koupí si to aby si to mohl po tom MP zahrát tak je vlastně de8il jo ? Aha, no... Já třeba Battlefield hraji už pěkných pár let a stále mě to baví. Já se totálně mohu vys*at na řečí lidí, kteří si furt stěžují. Řekněte mi co je na té hře lepší, když vás vlastně opravdu baví a máte ji s kým hrát. Mp se mění těžko... a hlavně u takových značek jako je BF, COD, MoH, Quake, CS... To se nedá změnit. To prostě nejde. Já si to nedokážu představit. Kdyby do COD přidali tanky atd. tak by z toho byl BF... Kdyby v BF udělali menší mapy, tak by z toho bylo okamžitě COD... Samozřejmě jsem ted asi odbočil, ale je to tak... Na světě je už tolik her, že už pomaličku není co vymýšlet nového. Podle mě BF3 Fail nebyl. Byl to krok k dobru, ale zároveň i bohužel krok do hrobu. Dobré to bylo v tom, že byla změna doby, prostředí. Do hrobu s tím že už to nebyl ten starý BF jako byl předtím.
      • Ne, de8il jsi proto, že už poněkolikáté vydalo EA nehotovou hru, kdy čekají, že jim všechno fanoušci sežerou, koupí si to a ještě to za ně "opraví" a tohle všechno pak navíc lidé jako ty budou oslavovat a obhajovat.
      • eStar
        Nevím jak BF3, ale BF4 byl fail totální. Několik měsíců po vydání to nešlo hrát jak to bylo zabugované. Hrál jsem to s několika přáteli, každý úplně jinou konfiguraci PC a všem nám to co dva matche padalo. Nemluvě o příšerném netcodu, neviditelných zdech balancu atd. Já jsem po nich ani nechtěl aby vymýšleli bůh ví co nového, já jen chtěl aby ta hra fungovala. Ale jak je vidět, někteří lidé jsou skutečně nepoučitelní a budou ty jejich nedodělky kupovat dál. *16*
  • vysmech pro normalni lidi,, inovace a dobra koupe pro trouby ,jen kupujte at za par mesicu muzou oznamit dalsi bF:shit
  • Šedou změní na modrou, přejmenují pár tříd, aby jim to potom kupovalo pár bláznů se svou vlastní blbostí.
    • kennyB
      Asi mě tady umlátíte holema, ale Battlefield už hraju od dílu 1942 a budu hrát i Hardline.
      • Jack1947
        Tebe ne, tebe máme rádi. *3*

        Né tak nepíšeš o tom nebásníš jakéto je parádní tak nevím proč by tě měl někdo mlátit.
        • kennyB
          To je taky pravda *3*
    • Jack1947
      Doufejme že už se samozvaní fanoušci poučily a nekoupí to ani jiný další pseudo díl, děkujeme mockrát. *4*
      • Bohuzel., debilu se najde dycky dost. Ostatne viz vejs.
  • Jazz
    Proč jsou u toho český titulky?
    "Don't let them pin us." "Ať nás tady nepřišpendlí." *1*
    • protože cílová skupina tohoto "battlefieldu" - děti - neumí anglicky
      • kennyB
        Tak hlavně že je dospěláci nepotřebujou, že *1* Mimoto je to z Youtube EAGamesCZ *3*
  • Ale jo... Byla by škoda po BC2,3 a 4 si tohle nekoupit, takže jo, jdu do toho, ale Premium jen pokud mě to opravdu chytne...
  • cumpi3
    hustý, jiná obrazovka s úpravama...takovou inovaci si nenechám ujít, hned solím těch 70 babek *5*
  • se zmenou GUI prijde ta nejvetsi zmena a dojmy ze hry :D
  • Visceral pod EA docela hodně trpí, doporučil bych jim se přesunout taky pod Deep Silver jako většina studií s trochou talentu:)
  • Jack1947
    Leda suchý z nosu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit