Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam BF 3 premium a.nevidim duvod k ;nakupu ctyrky nebo tohodle paskvilu . BF3 se bude hrat jeste roky hra je to vychytana a bez bugu.
  • A proč policajti kradou peníze stejně jako lupiči? :-D
  • Ale panove (a damy) ... polovina z vas ma uz predobjednano BF5 ... sak oni to prece opravej ... dyk to slibili nebo ne?

    BF3 - 8M, BF4 - 8M ... prodeje jsou stable => kupujou to porad stejni ....
  • Jo, realističtější pojetí a proto např. na základě ohlasů z bety zrychlili běh v MP. To co si o ty jejich realističnosti myslím dám nejlépe najevo tak že si to nekoupím. *6*
    • Presne tak...Uz vidim tu hlasku BF:hardline prestal pracovat....NO ja ji neuvidim..za me NE..Betu jsem zkusil a druhou mapu jsem nedokoncil..DES A HRUZA..
    • Jack1947
      Já bych byl pro petici... nenakupujících zprzněné hry a začli bysme u BF. Ano? *3*
  • Lotr
    Nu a co takhle říci že to byl vše jen velký vtip a ve skutečnosti nepracují na špatném módu pro BF4?

    Taková novinka by se mi líbila. A rovnou s dodatkem že uvolní módovací nástroje pro BF4.
    Protože tady děcka vidíte skutečný důvod proč při vydání BF3 vývojáři vykládali že engine je příliš komplikovaný pro módování. Po velkých úspěších módů pro BF2 se nějaký velmi inteligentní člověk rozhodl "proč by to měl někdo dělat zadarmo když si za to můžeme nechat platit?"

    Je to směšné. Hlavně z toho důvodu že by i skupina amatérů zvládla stvořit lepší hru než je Battlefield Hardline. Project Reality je důkazem.
    Tahle věc je prostě odpad.
  • Jeste, ze mame Insurgency a Red Orchestru. A pro blbnuti PlanetSide 2 ... vlastne si neni proc a na co stezovat.
  • Jack1947
    *6* *7* *8* *8* *10* *16* *12* *9* *11*
    • Wow, poprvé, co od tebe vidím něco srozumitelnýho!
  • eStar
    Podle toho co jsem viděl v betě by tu hru museli od základů předělat aby za něco stála a to se myslím nestane.
    • A jestli vyleze na svět tak krásně zabugovaná jako BF 4 tak se máme zase na co těšit :-D
  • palec pro BF 1942
  • Plán tvorby: Visceral Games, HQ, Redwood City, Kalifornie USA, dohlížitel: Kravata z EA

    nažvanit: Splněno
    kecy: Splněno
    známý ksichty: Splněno
    snažit se vypadat inovativně: Splněno
    snažit se vypadat na ho*no: Splněno
    udělat obecně herní ho*no: už teď Splněno
    cool trailer s cool žvásty: Splněno
    nakecat do vydání víc: Probíhá, ale zajisté bude Splněno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit