Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Vyzerá to byť na silne fantasmagorickú a psychadeilickú záležitosť, ideálne pre tunajšieho zástancu ženských práv a slobôd.
    • A copak mají tyto dvě kategorie společného?
      • Mato1987
        Dík za moderovanie diskusie, admin/redakcia, to ale nič nemení na fakte, že náš miestny fórový mesiáš mi položil absolútne primitívnu otázku od veci.
    • Co je špatného na ženských právech a svobodách? Nebo snad raději preferuješ práva a svobody podobné těm od ISIL?
      • Mato1987
        Ja ťa vidím jasne a zretelne, prestaň s tým, nedopadne to pre teba dobre. Nikde som nenapísal, že je to zlé.
        • Zcela evidentně jsi použil výraz "zástance ženských práv" v cynickém kontextu. Nebo snad ne?
          • Mato1987
            Anonymní internetoví profesori sú pravdepodobne tá najsrandovnejśia forma internetového trollingu, díky.
            • Mato1987
              Predošlý komentár ti nepripadal ako postačujúci? Som myslel, že to pochopíš a nebudem ti to musieť vysvetlovať polopatisticky, no evidentne s tým máš problém.
            • Odpovíš, nebo ne? Nemusíš, samozřejmě, jen se chci ujistit, že jsi to pochopil jako otázku.
  • Toto mě tedy moc nezaujalo, vypadá to sice praštěně a bizarně, to je pravda, ale necítím z toho žádnou atmosféru, která je pro podobné surrealistické záležitosti klíčová. Působí to jako kýčovitý mišmaš kde bude pár naskriptovaných scén a zbytek jen naroubovaná výplň v podobě arkádových automatů a meziher.
  • maros.goc
    pri tej kluke na dverach som sa skoro urobil ....
  • MickeyMutant
    Duch mistra Cohena je věčný. "The Artist has a duty to seduce the ear and delight the spirit." Ano.
  • vonTossis
    Škoda, že na tom projektu s nimi nepracuje i skutečný tvůrce BioShocku. *9* Ale zatím na papíře to vypadá opravdu dobře.
  • del0
    System Shock 3 nebo nic.
  • hele, ja chapu, ze clovek ktery nema na lepsi praci nez pricmrndavat na ceskem hernim "zurnalismu" nebude mit uplne nejlepsi prehled o fungovani vyvoje her.. ale "poznáte, že tohle nejsou nějací testeři a okrajoví vývojáři" je fakt faux pas i na prumernetho pisalka na gejms.cz.. doporucil bych prestat se snazit budit dojem jakehokoliv know how nebo analytickych schopnosti.. je to trapnoucke ;)
    • wenceslaus
      A že toho o trapnosti víš zjevně dost. :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit