Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak alespoň bude co cpát lidem do PS+
  • Nic ve zlém, ale 10 EURo na Steamu - když mi to dáte zadarmo a ještě nainstalujete na PC a vysvětlíte ovládání, abych se nemusel zatěžovat čtením manuálu, tak se teda obětuju a zahraju si to.
  • českejm hrám fandim, když to teda zrovna nejsou úplný kokotiny jako tohle
    • To by mně zajímalo v čem je to taková kokotina? :) Já jsem z toho nadšená a je to za mě jedna z mála českých her, která má pořádný dabing a příběh.
  • Prima, podporim to koupi na Vitu, zvlast kdyz to bude i s cestinou.
  • celá hra je nemastná neslaná, neni ani v češtině a oni vydávaj DLC s oblečkama jak do The Sims, to je síla
    • Už pár měsíců je hra v češtině.
    • firebug
      DLC přidá do hry lokaci, kde budete moci získat 3 různé obleky (s rozdílnými efekty) a více si tak přizpůsobit postavu svému stylu hraní. První oblek umožní hrdince odrážet kulky, druhý usnadní hackování a třetí umožní zneviditelnit se.
      Nejde tedy o vizuální balíček ale o něco, co by mělo mít dopad na hratelnost a navíc to je zdarma.
  • Keyz
    Měl snad prvně být ten český dabing ne?
    • Český dabing nikde neuváděli. *3*
      • ale mam dojem, ze games o tom jednou dokonce napsalo clanek...

        (omylem, kdyz vychazely titulky)
    • Stejne by stal za vyliž...
      • Ja nechapu, proc se rika, ze neco stoji za vyliz jako neco spatneho. Ja se nechavam lizat mocrada *14*
        • je to zkratka od vyližprdel a lízat chlupatou řiť asi nebude nic moc chutnýho hádám
  • Extra outfits......proč?
    • Také bych raději nějaké příběhové DLC, ale je tu prej i nová mise a lidi si za tohle připlatili na kickstarteru.
  • Se mi právě líbilo , že za chůze se nedá stílet.
  • madPav3L
    Článek jste vydali trochu předčasně, update ještě na steamu není dostupný...
    • Už je :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit