Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paráda, Descent mám dodnes na disku (DXX-Rebirth). Tato hra mně ve své době bavila mnohem víc než doom. Hrál jsem jedničku a dvojku. Divím se, že tato hra moc neměla pokračování. Ano, byly vesmírné simulátory typu X-Wing, ale to není uplně tento typ her
  • No tak já na Descent rád vzpomínám, byla to super záležitost, jinak na steamu je v EA hra Descent: Underground, samo sebou ji mám koupenou a atmosféra je tam dost podobná starému Descentu.
  • graficky to vyzera velmi biedne, ako hra spred 10 rokov, zobrat staru hru a urbit ju do HD dnes nestaci
  • Hezky pokus, uvidime
  • Na pravověrného nástupce Descent čekám jen o něco méně než na následovníka System Shocku. Pro mě naprosto zásadní záležitost, která formovala můj vztah k hrám. Ze záběrů z pre-alpha verze čiší ta správná klaustrofobičnost. Nicméně od moderního nástupce čekám víc, než tihle autoři prezentují - chtěl bych maximálně propracovanou fyziku (pohyb, destrukce). Tohle vypadá prostě jen jako remaster - zatímco já bych rád celou hratelnost dále posunul.
    • Johnny
      A pak by každej nadával že to už není descent.
    • Souhlasim, verme ze je to zatim jen pre-alfa a panove to vyladej.
  • Lukyz
    Nejdřív "remake" Rollcage, teď Descent, ještě by to chtělo novodobej Wipeout *14*
    • Arfix dogfighter
      • Airfix
    • Jj Wipeout by bodnul! *3* ale i pro PC jako 2097.
    • KrPa
      Ještě by to chtělo Re-Volt remake
  • No nekecej, navrat do meho mladi v novem havu? Tesim se!!
    Byla to uzasna parba po siti a ty LAN party, jj kde jsou ty casy :)
    • Bohužel jsem si ale nevšiml že se bude jednat pouze o SP, tot velka skoda, MP by v tomto pripade byl naprosto skvelej.
      • ehmm https://descendentstudios.com/ zde je to primarne o multiplayeru
      • to ze to nebude mat MP som si nevsimol, v dnesnej dobe to je velky fail, ta hra bola uz vtedy o MP
        • Johnny
          mě třeba nějakej MP absolutně nezajímá
          • Zagro
            Tvoje volba. Do Descenta ale MP patří, kdo měl tu možnost v devadesátkách zkusit, zcela jistě potvrdí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit