Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hehe, a hned nad tímhle tento článek : CoD Elite vydělá dle analytiků 50 milionů ročně. Těžko říct, co zabíjí inovaci víc.
  • "... chtěl, abychom přišli s něčím novým, ne jen dalším dílem ..."

    - tohle dost smutně vystihuje současnou úroveň herního průmyslu
  • Enslaved je super. Skvělý design úrovní, uvěřitelné postavy (hlavně díky Andymu Serkisovi), sic velmi stereotypní, ale poměrně zábavné souboje... a spoustu zajímavých rozhovorů...
    krásná hudba (mimochodem nahrávaná v Čechách i s obsazenstvem z ČR)...

    Neříkám, že to je nejlepší hra roku, ale má své osobní kouzlo...
    • Dlaha
      taky mi hrozně učarovala, pro mě to bylo překvapení roku
  • Na druhou stranu, pokud se bavíme o Enslaved, byla to vlastně předem prohraná bitva. Sázet na futuristické zpracování vynikající legendy o Opičím králi a putování na Západ? Jak naivní. Jak sympaticky a obdivuhodně naivní.

    nj, ty budes urcovat co je naivne
  • Odulin
    Podle řečí je mi týpek sympatickej, Enslaved se mi moc líbilo, žádný inovativní terno, ale dobrá hra s dobrým příběhem, kterej mě hnal dopředu. Dost jsem doufal v druhý díl...krucipísek, to je škodaaaaa*10*
  • Zrovna na Enslaved nic moc inovativniho nevidim. Hra dost podobna Uncharted a ani proslavene "emoce" z Heavenly Sword v Enslaved moc nefungovaly. Navic hra byla dost kratka i na pomery akcnich adventur. Enslaved zkratka lepsi prumer, v nicem jinem bych chybu nehledal. Po skvelem Heavenly Sword jsme cekali vic...
    • Dlaha
      no minimálně ty emoce v ní byly úžasný, vážně jsem se sžil s postavami. a že by to bylo nějak moc krátký, to říct nemůžu. Pořád mi to zabralo víc času, než třeba Deus Ex: HR (čímž neříkám, že je to špatná hra, pro mě jedna z nejlepších her roku)
    • Ja bych naopak rekl, ze Enslaved bylo po vsech strankach daleko lepsi nez Heavenly Sword.
      Drzi si to stejne pusobivej grafickej styl, a k tomu hezkej pribeh s denni davkou emoci, lepsi a ruznorodejsi hratelnost, ...
      • Minimalne Nariko a Kai byly mnohem zajimavejsi postavy.
  • Co je to "invoace"?
    • To je s preklepem napsane slovo inovace, opravdu jsi to nepochopil? To mi je te teda lito :-).
  • Zrovna sjem koupil Enslaved na thehut.com za necelý 300 i s poštovnym (to je teda zdarma:-) a hra je to opravdu super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit