Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ferdis2
    No stačí sa pozrieť na wiki a tam je to jasné: The Wheel of Time - TBA
    Ani sa nedivím, že sa na ten projekt zabudlo, veď im to bolo zadané už pred troma rokmi... *3*
    • Viktor_H
      Na Wheel of Time jsem sázel, když se připravovalo odhalení Projectu Eternity... Posléze jsem měl za to, že projekt nakonec zrušili, byli s tím nějaké problémy...
      • Ferdis2
        CEO Obsidianu Feargus Urquhart začiatkom tohto roka potvrdil, že Wheel of Time nie je mŕtvy. Ale osobne ma táto fantasy sága moc neberie, i keď hra spred 13 rokov (bože ten čas ale ide) nebola úplne márna... Tajne, ako vačšina z diskutujúcich dúfam v Star Wars, prípadne nejaké nové IP.
  • Bral by som nieco ako Alpha Protocol 2, alebo kedze AP znacku vlastni SEGA mohli by prist s niecim ako napr. Beta/Gama/Delta Protocol.
  • Black_Hand
    tak feargus pitchoval u disneyho nove star wars rpg (potvrzeno, mluvil o tom i avellone). ja doufam, ze to vyslo :).
    • Viktor_H
      Pro mě osobně nejlepší možná varianta... Jen mi tam trochu neštymuje "milovat role-playing a akční hry"
    • smejki
      a to je vlastně pravda... škoda že mě SW nijak nebere
      • Black_Hand
        tak vem si, ze je to avellonovsky pristup, kdy svet SW je zkoumany z uplne jinyho uhlu.
  • new vegas bylo jedno z nej rpg co jsem hrál, i když to trpelo neduhy. hlavne že pustina byla prazdna a to jste takhle šli 10 minut a nikoho nepotkali. Mohli tam pridat nejake dopravni prostredky alespon auto, motorku nebo vertibird
    • p.s.
      ješte bych dodal že i když to bylo jedno z nej rpg, porad to byl jen takovy čajiček oproti f2
  • Viktor_H
    Jestli opravdu půjde o Fallout, tak jsou Sawyer a Avellone výborný herečky a mistři trolové, protože na twitteru celkem svědomitě naznačují, že nemají ani tucha jak to s univerzem je...
  • KaloSaper
    Kdyby od Bioware získali značku Jade Empire, taky bych se nezlobil. To sice není moc známé RPG, ale ten svět a boje pěkně na tělo byly perfektní.
    • Viktor_H
      To bych zase tak úplně nechtěl. Mnozí BW nemusí za jejich, mno..říkejme tomu charakteristický rukopis... A JE je v tomto ohledu naprosto typická BW hra. Vlastně díky tomu je tak kouzelná... Snažím se říci, že už by to nebyl Jade Empire. U KOTORu to prošlo, protože svět SW je mnohem univerzálnější.
  • ne, nelíbilo. To prostě musí bejt Fallout!!
  • Tohle ale už se řeší poměrně dlouho, ne?
  • Dnes jsou RPG na max 20h (to jeste prehanim) se strohym textem vodicim za rucicku tunelem, jednim slovem nuda
    • smejki
      no jo, ale tohle je RPG budoucnosti!
    • Viktor_H
      To platí možná tak pro FPS (tam to zkrať ještě na polovinu)...
    • Ja mam ve Skyrimu 76h a porad nejsem na konci, Mass effect vsechny dily pres 30h tak nevim...
      • Jenze ja mluvim o RPG, ne nejakych akcnich kravinach
  • Už připravovali, přimo pro M$soft, ale ten se rzhodnul, že je to moc RPG, tak přestal posilat penizky. Project Eternity byl pro Obsidian posledni šance na záchranu po takové raně a z peněz vybraných narychlo splacaný projekt se jim daří držet hlavu nad vodou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit