Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže opět nudné chození sem tam, pseudo-filozofično, homosexualita, čtení všeho možného a interakce s každou blbostí jako u Gone Homo? Jo, vývojáři se opravdu posunuli dál. *7*
    • nudnotrolling... :P

      to je jako říct, jé, další DiRT, takže zase řízení auta, jezdění od startu k cíli, vybírání aut a tratí... to jsme se posunuli :P
      • Rozdíl je, že DiRTy jsou aspoň zábavný hry. A nebo jen možná Gone Homo křivdím a je to opravdu jedna z nejlepších předražených her. Asi si to zahraju znova a snad tentokrát pochopím tu filozofičnost v tom.
    • Hele homofob, ukažme si na něj všichni prstem.
      • Vrať se zpátky k identitě Ježíše Krista, byla jsi méně trapná. *5*
  • Hmm, takže lehké olíznutí námětu a použití hologramů k vyprávění "příběhu" taková docela malililinkatá skoro kopie System Shock 2 *1* .
    • Kdybys musel řešit, co všechno je kopie v dnešních hrách, tak teda nevím, co bys pak mohl hrát, aby to bylo dostatečně originální...
      • To je jasné, ve světě her se pohybuju aktivne cca. 25 let, takže něco už jsem "zahrál" a pořád je něco, co stojí zahrát.
  • Jack1947
    Hmm, když to bude mít ten Bioshock fýíííling...
  • Brought to you by feminazis.
    • Sice neviem, aki ludia tvoria to studio a feministky by som najradsej nakopal do skatul, ale mne sa Gone Home pacilo. Ano, nie je to klasicka hra, ale takychto walking simulatorov tu mame uz mame viac a komu sa to nepaci, nech si to nekupuje (alebo nestahuje).
      • Ty to nechápeš, jebla vidí dál a ví, že tyhle hry zabijou herní průmysl. Něco jako když Joyce napsal Odyssea a od té doby už nevyšlo žádné normální čtivo, všichni jen píšou ty mamutí modernistický experimenty. To se musí zasavit v zárodku. Navíc, jestli Gone Home vyjde, všechny nás symbolicky vykastruje, ať už to budeme hrát, nebo ne!
  • klidne muzou, mame tu steam refund, takze to za hodinu projdu a pak jim to vratim *3*
    • přesně takovýhle jebky jako ty zabijou celý indie průmysl. Já osobně bych refundoval jen v případě že by hra byla neskutečný propadák a trailer nebo vývojáři v rozhovoru by lhali a slibovali oproti tomu jak hra dopadla
      • zadnej indie prumysl umirat nebude, vymytit je potreba jen pijavice, tobe prijde 20euro u gone home za hodinu a pul hry jako adekvatni cena? jestli predvedou neco podobnyho znovu, tak doufam ze jim to refundne kazdej a oni nasledne krachnou
        • del0
          "zadnej indie prumysl umirat nebude, vymytit je potreba jen pijavice, tobe prijde 20euro u gone home za hodinu a pul hry jako adekvatni cena?"

          Díky takovým lidem se výrobci her méně nadřou a víc vydělají. Za chvíli už bude každému připadat herní doba 2 hodiny normální.
        • "vymytit je potreba jen pijavice"

          tak to potom sbohem, Tome *15*
        • blbe to je jejich věc, ty můžeš udělat to samý, hodnota se nedá nijak zobjektivizovat, rozhodně ne délkou hraní. Pro někoho byla Gone Home hra roku, mně osobně se nelíbila, ale nikomu to bereru, rozhodně nebudu sabotovat někoho kdo vytváří produkty které nejsou mého gusta. Seš stejná socka jak člověk který si koupí strojek na holení, dvakrát ho použije, vrátí ho aby dostal zpátky peníze a pak jde brečet na net jak jsou výrobci elektroniky nenažraní. Chudinko malá.
          • Keyz
            Označit věci za předražené není nic špatného. Vůbec není špatné bavit se o ceně jako se bavíš o příběhu apod. Délka je jedním z parametrů, jako další prvky a řeším to když se ptám "Koupil bych to tuhle cenu když to je takové?". Normálka. Navíc i ceny se regulují. Poté by bylo OK provozovat lichvu apod. Protože by cena byla "jejich věc". Ale to je extrémní případ.

            Třeba Her Story bych si koupil a snad i koupím. To stojí podle mého soudu akorát vzhledem k tomu co to je a jak to je dlouhé. Navíc mám rád detektivní pojetí a zde to je uděláno celkem věrohodně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit