Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se u multiplayeru Uncharte2,3 bavil jako u mala her v zivote ta kombinace strelby a neustalyho skakani ruckovani lezeni byla naprosto paradní.
  • ale je. mozu sa branit kolko chcu, nikto si neprizna ko to naozaj je takze taketo clanky su absolutne zbytocne.
  • neni to jedno zda bude mit multiplayer,kazdy to bude chtit hlavne pro pribeh a nebojim se ze to bude orezany.uncharted to urcite neublizilo a singl je skvelej.navic je to naugty dog :-).jinak dovedu si predstavit coop nebo lidi proti houbam a podobne,urcite tam multak byt muze,nejvic bych bral coop.za pet mesicu se uvidi
  • Nejde mi o Multi jako o Singl. Tady u této hry je hlavní Singleplayer. Stejně si myslím že to bude pecka *3* . N
    • Tk podle tvy ikony hadam ze pro tebe bude pecka i kdyz vydaj Jaja, Paja a deda Lebada: Jak okradli reznika Krkovicku.

      PS:na tvuj mozny koment hned odpovim. Hmmm, aha, jo.
  • Umaroth
    Nechápu tyto obavy, a kárnání Naughtydog na základě ničeho !
    Jen mě štve, že to musí vyjít zase před zkouškovým !!!
  • multiplayer ? tady ? a proč boha jeho ? v těchhle hrách to absolutně postrádá smysl
  • Po úspešne zvládnutom mulťáku v Uncharted 2 a 3? Nemám proti tomu síce veľkú výhradu ale 2 sa dala prehltnúť pretože tam sa tvorcovia fakt sústredili na singleplayer a mutiplayer bol skôr pokus o niečo nové avšak v 3-ke je vidieť že všetko dali do mulťáku pretože oproti 2-ke je príbeh rýchly, krátky, chaotický stálymi zmenami lokalít, strata vypracovaných vedľajších rolí a hlavne celá pointa príbehu je odfláknutá (hlavne mi ide o ten prsteň ktorý už svoj príbeh mal v 1-ke a basta). To mi tú hru znechutilo pretože prvé dve mali svoje čaro no tretia je dosť slabá a určite si neplánujem kupovať Last of Us pretože v surival adventúre mi príde multiplayer úplne zbytočný.
  • Robotron3
    Tak když multiplayer někteří hráči nechtějí, tak ať ho ze hry odstraní a dají ho na stáhnutí za příplatek. A je to ne? *2*
    • Souhlasim,at si trochu priplatis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit