Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo mám rád když je hra která neni 150tym pokračovánim :))
  • RakeW
    Konečně budeme moci říkat "I used to be an adventurer like you..."
  • Jeden Adventurer tu už byl .... http://cs.wikipedia.org/wiki/Adventurer . To jen aby bylo jasno kdo tu drží copyright ;) .
  • Lawliet
    me gusta snad se to povede..
  • Už se moc těším, zní to dobře :). Původní NecroVision jsem dohrál (skvělá hra, recenze jsou zcestný a k ničemu :P), Lost Company mne příliš nebavil ;).
    "Multiplayer muší bejt, i kdyby trakaře padaly, by řekl klasik" - toto si autor taky mohl odpustit :P.
  • NecroVision napriek nic moc recenziam bolo premna prijemnym prekvapenim. Presiel som povodnu hru aj prequel Lost Company a i ked bola povodna hra lepsia bavil som sa velmi dobre pri obidvoch. Samozrejme, maju tie hry aj nejake dost okate nedostatky, ale ten subojovy system, pocit zo strelby, nadvazovanie komb to bola skvela zabava. Pravy nastupca Painkillera. Som zvedavy co sa nakoniec vykluje z tejto ich dalsej hry :)
  • kubi-wan
    Bylo by hezký, kdyby někdo udělal pokračování, nebo (no dejme tomu) remake starýho "Montezuma's Return". U týhle hry jsme s kámošem v dětství strávili nemálo hodin, přesto, že jsme hráli furt jen demo se svěma levelama (z nichž druhej jsme nepokořili :) ). Ale bylo by to zkrátka fajn...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit