Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_mave: Nemáš ty nějaký mindrák z rFactoru? Je jasné, že v základu je ta hra shit, ale je snad jasné, že vždycky když je řeč o rF1, tak se hodnotí mody a ty nejkvalitnější mají fyziku pořád mnohem lepší než pCARS, který je sice dost dobrý, ale furt to není ono. Stačí se podívat, kolik cupových jezdců používá rF jako trenažér a že jsem s nimi často hovořil o rozdílech mezi jejich závodkou a rF a všichni si módy jako BMW1 , Octavia Cup nebo HistoriX velice chválili... A kolik jezdců používá pCARS jako trenážer? Nikdo. pCARS je prostě pozlátko - hezky to vypadá na screenshotech a to je tak vše. První hra, která má zároveň dobrou grafiku i fyziku je Assetto Corsa a to je teď jasný král.
    • pCars tezko muze nekdo pouzivat jako trenazer, kdyz to jeste neni venku a kdyz ty auta a cupy pro pCars neexistuji .. z rF nemam zadny mindrak, ale dekuju - jak jsi napsal - defaultne je to o nicem. A znovu by me zajimalo, jestlo pCars jezdis, pokud napises ,ze4 je to JEN pozlatko ... nebudu se hadat, jestli je AC lepsi (verim, ze pro spoustu lidi je, stejne jako pro spoustu lidi neni), ale rict, ze pCars je jenom pozlatko, to proste fakt nemuze soudny clovek. Pokud pCars mas, urcite chodis na forum, urcite ctes posty od N.Hamiltona i B.Collinse a tudid ,musis vedet, ze JEN POZLATKO to fakt neni.
      • pCARS je dobrá hra, ale prostě to není hardcore simulátor a jak to tak vypadá, tak ani nikdy nebude. Jinak toleruji názory ostatních, ale ty na mě působíš spíš jako někdo z SMS, kdo se snaží za každou cenu povyšovat jejich dílo na něco, co není.
        • Nekdo z SMS jsem, to mas pravdu ... ale nic nepovysuju a ani netvrdim, ze je pCars nejlepsi na svete .. ale simulace to holt je, v tom mas smulu .. a nevim, cemu rikas hardcore simulator ... pokud je hardcore pouze neco, co je k ovladani narocnejsi, nez realita, pak se shodneme a v pohode ...

          Me by proste jen zajimalo, odkud se ty nazory, ze to neni HC sim berou .. na cem se jako zakladaji - na vlastni zkusenosti? na tom co napsal nekdo jinej? na tom co jsi videl ve videu? Nebo proste jen na premise, ze z nas vypadlo NFS Shi(f)t? ... (a klidne to napisu takhle ... vubec na to nejsem hrdej, zatimco za pCars si celkem stojim)
          • Nečekal jsem tady někoho přímo z SMS (že by někdo z party co dělají na tratích?). Jinak tohle asi nikomu z "hardcore" hráčů nevysvětlíš a podle mě to většina bude tvrdit, ikdyž tu hru vyzkoušejí (předsudky). Já CARSy hraju skoro každý den a řečem, že to není simulátor a že je to Shift 3 se už jenom směju. Já bych to, že to není "hardcore simulátor", bral spíš jako plus. Jenom mě mrzí, že si to třeba někdo, kdo tu hru nezná, přečte a bude si myslet přesně to co tady někteří tvrdí.
            • Nedelam v parte na trate, tesne vedle :-) A cte nas to tu vic :-) Stejne jako kluci z 2K, Warhorse, BI a dalsich studii *3*
  • SCARS už vyšly .. nebo je to jen další projekt který opět rozjíždí ?
    • pCars jeste vznikaji .. WoS vzniklo soubezne
  • vypadá to zajímavě ,ale ten jizdní model teda dost bída,na Asseto Corsa jen tak něco dlouho mít nebude *15*
    • WoS je arkada s jizdim modelem ala Burnout ... nejak se AC ani nesnazi konkurovat :-)
      • to by ale měla *1* koho to pořád baví arkádový jizdní model,děcka co nemaj rozum ?? :D od underground 2 je stejně arkadovy model horší a horší ,viz nfs the run *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • deridon
          simulator Project CARS, arkádá WoS.. jednoduchý, nevim co řešíš.. jdou podobným směrem jako Forza, jestli se nepletu tak Horizon je také arkádovější a naopak Forzy s číslem jsou simulatory
          • tak jizdni model menit mohli pouzit z project CARS akorat nechat defaultne pozapinane asistence a mas jizdni model prijatelny pro casual hrace a moznost asistence povypinat a mit normalni jizni model .. a tu arkadovost nahnat spis gameplayem a vypnutim spotreby paliva, opotrebeni pneumatik, mech.poruch a zrusit pit stopy .. a hlavne AI .. Shift mel jednu z nejhorsich AI jakou si clovek dokaze predstavit tak se snad nebodou opakovat ..
            • Kravicka
              jakou AI kdyz to bude online
          • Project CARS je jeden velký 0mrd ,však je to 1:1 skopirovaný NFS shift,to by mě zajímalo co stou hrou tak dlouho dělají furt,to protahujou naschvál aby si lidi mysleli že na tom něco dělají ne *2* *2*
            • to není žadne trollení , *2* kdybys mě potkal venku tak bych ti řekl to samé namrdany aj zhuleny *15*
            • Jo taaaaaaak .. tak ted uz chapu .. ty to totiz doma nemas :-D ... ono v PCArs z fyziky Shiftu neni ani jeden jediny radek (graficky engine je jina zalezitost, ale i ten je modifikovany pomerne vyznamne) .. v poho .. chapu, neresim .. trolleni zdar
        • teda nfs rivals stejně je to jedna a ta samá sr4čk4 *1* a ostatní arkády rovněž
          • čím více REAL tím lepší hra ,jediný kdo to pochopil je asi opět Dan Vávra *2*
            • a lidi co dělaji Asseto Corsa *5*
  • Hlavne nech uz vyjde Distance, sa neviem dockat. Aj ked Nitronic Rush ma stale bavi, rad by som si to zahral v MP nie len proti duchom :)
  • Arkádovější než pCARS? To jde? *8*
    • jezdis to, nebo jenom pitome trollujes? Tohle fakt nemuze napsat soudny clovek.
  • Docela mi to připomíná GRID2, navíc to má i interiéry. Takže určitě to zkusím.
  • Jack1947
    Jdeme zase pekne po cesticce vyslapane F2P... tentokrate v zavodech. Nebo P2W? Rozhodnete sami. *3*
  • nieco stylu forza na pc a v online a este zadarmo? diky...
    znie to fajn, preco nie, rad si vezmem gamepad a zajazdim. f2p by mi nevadilo, hracieho casu je malo, takze nejake serioznejsie hranie, ktore zvycajne f2p brzdi nehrozi. lenze slusne f2p mmo jazdenie - obavam sa - ma to realnu sancu a buducnost? zatial vsetko bud zatvara, alebo/zaroven, je to velka bieda. kazdopadne, stratit nemame co, pockajme, skusme, uvidime...
  • Kallessin183
    World of speed , Need for Speed World... že by další žaloba?
    • Jaka DALSI zaloba? Ona uz nejaka probehla? Naviz World of Speed a NFS:World ti prijde jako podobne nazvy a duvod ka zlobe? No LOL ... Vazne mi zustava rozum stat co dokazou nekteri lide vymyslet ...
      • Kallessin183
        To neni z mý hlavy. Jen jsem chtěl poukázat, že se bojim jak někomu hrábne a bude kvůli dvoum stejným slovům někoho žalovat... a že už takových případů pár bylo...
  • Bezva, takže ještě ani nedokončili jedno a už řeší druhé ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit