Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hele možná jsem to Vampire the masquarade: bloodlines nepochopil ale co vím tak jako rpg jsem to tuším moc nehrál, spíše to byla pro mne taková solidní akce nechci říct střílečka... takový ten polo- survival. Jak řikám bylo to už dlouho co jsem to hrál... možná si to dám zase no špatná hra to nebyla.
  • Sakra, městskou fantasy potřebujem jak sůl. Todle by mohla být po the order další zajímavá hra. Snad se autoři odvážou s pořádně promakaným lore a atmoškou.
  • Po zrušení World of Darkness online (jen jsem si na to vzpomněl a už jdu něco rozmlátit) beru všema deseti, tak ať se jim to povede!
  • Jack1947
    Konečně něco s upíry, snad to bude i obstojné... navíc poválečné téma to je velice příjemné. *4*
  • Jestliže jde o akční RPG, předpokládám, že bude převažovat akce v podobě boje s jinými upíry s využitím dobových zbraní a upírských superschopností (proměna ve vlka a jiná klasika).

    Redaktor si Plete Vlkodlaky s Upíry
    Vlkodlak=Vlk
    Upír=Netopír
    • Ty voe.. Netopír.. 5 samyc *7*
    • a taky nemůžou překročit práh domu, dokud je majitel nepozve a přejít přes tekoucí řeku.. to by pak ta hra byla z půlky o shánění pozvánek a čekání až vyschne řeka a zpřístupní se nová část mapy
    • necum tolik na twilight ocasu ;)
    • Předpokládám, že nevíš, že v mnohé populární literatuře a dalších médiích s upírskou tématikou se upíři často přemeňují na vlky...?
  • Hnisavec
    Remember me úplne nedocenená hra, takže tešinger *5* *14*
  • kubi-wan
    Když hru s upírama, tak jedině Legacy of Kain!
  • fluffy
    Vampire: The Masquerade - Bloodlines bolo uplne super. No to sa neda zrovna povedat o remember me kde by som volil slova ako LAHKO NADPRIEMERNE. Rozhodne si prajem cool RPG s upirmi ale nieco mi hovori ze zrovna od tohoto studia sa jej nedockam, o to viac pochybujem ak ma ist o akcne RPG.
    • MidnighT91
      Redemption je lepší...
      • fluffy
        Naozaj neviem, bol som mlady ked som to hral :D a bol som rad, ze som vobec dostal nejake CD od niekoho takze o redemption som ani nepocul. Ano bolo to cracknute a dnes by som si nikdy cracknutu hru do PC nedal, teraz ked je u nas lepsia distribucia a trochu viac rozumiem system vyvoja vzdy kupujem len originaly aby som podporil tazko pracujucich ludi co mi dodavaju zabavu. Redemption ak niekde najdem za rozumnu cenu tak preco nie...
        • MidnighT91
          Maj ho na gogu http://www.gog.com/game/vampire_the_masquerade_redemption
  • MARTASLJ19
    Jediné kvalitné RPG tohto typu čo som hral bolo "Vampire: The Masquerade – Bloodlines" tak keby prinesie podobnú kvalitu tak by som si to nechal líbit *5*
    • ona byla dobrá i jednička, i když dost nedoceněná
      • příběhově byla i mnohem lepší, ale hratelně jasně vede bloodlines
  • Amylee.Anderson
    Hrňte to sem!


    A tu levou botu beru.
    • co že jsi tu dlouho nebyla ? a BTW Cahira jsem neviděl už pekně dlouho.
      • Amylee.Anderson
        Já tu jsem pořád, ale diskuze nemaj cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit