Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v roce 2010, AVP.
  • Cajk
    Remedy byli hlavně v tomhle idioti, protože tu smlouvu s M$ nemuseli tehdy podepsat a ta klauzule tam na tohle jasně byla. O hru měli zájem i další vydavatelé/distributoři, proto si taky Remedy nikdy hlasitě nestěžovali, protože to byla jejich chyba a nikoho jinýho.
  • Cajk
    však prej ten Sniper od City není taková krávovina..
  • Znáte ještě nějakou jinou Sniper hru ? ( dobrou)
  • ak som sa ta dotkol, alebo urazil, tak sa ospravedlnujem....nejako som si ten prispevok vzal az velmi k srdcu....
    tiez sa snazim posudzovat hry najprv z legalnych zdrojov, lenze nie vzdy to ide....mnohokrat recenzia vycitala nejakej hre aj tie chyby, ktore som ja nespozoroval....a recenzia byva castokrat subjektivna...pise ju len clovek...a co clovek, to ina chut....takisto aj nazory hracov.... kazdy ma na hru vlastny nazor, a castokrat odlisny....
    ako som hovoril, dema sa v poslednej dobe velmi nevyvijaju....
    videa....z videi vychadzam asi najcastejsie, clovek si moze vsimnut plno faktorov ovplyvnujucich kupu.....
    no a skusenosti s vyvojarskym teamom....to je vec nazoru.....su teamy, ktorym sa podari jedna hra, dalsich 5 nie....moze to mat akurat predpoklad k tomu, ze to bude dobra hra....
    samozrejme, najlepsi sposob posudenia hry je ten, kde si hru mozes vyskusat.....je mi luto, ze v dnesnej dobe sa kazdy vyhovori na to, ze radsej bude pracovat na hre nez na vyrobeni nejakeho dema.....
  • To je zajímavé že v prvním díle to na PS2 šlo. Co takhle že by sis nejdřív doplnil informace než tu zase budeš takhle trapně plácat?
  • Pockat pockat pockat, zadrzte, honem, nachvylu zastavit.

    To mi chce nekdo tvrdit ze sniperska hra bude na konzole ? Prosim pekne a naco je sniperska hra s auto-aimom ? Nejde tam snad o to, kto to dokaze lepe ? Nejak si nedokazu predstavit jak na gamepadu nekdo zameruje.
  • misho8723
    Však ty vole, ak ti distribútor povie, že sa budú robiť len konzolové verzie, tak môžeš maximálne držať hubu a krok.. ak samozrejme nie je vývojár v takej pozícií, aby si mohol dovoliť vyjednávať si veci po svojom, ale pochybujem, že by Rebellion bol v dnešnej dobe v takej pozícii.. takisto ako Microsoft prikázal Remedy, aby vyvíjali Alan Wake len pre Xbox360, aj keď samotní vývojári chceli robiť aj na PC verzii
  • Tvůrci se nechali přemluvit.. hmm.. Pc verze bude opravdu kvalitní.
  • Tak teda já nesouhlasím,podle mě byla 1 naprosto špičková hra která ideálně vystihla poměr stealt/akce pro mě to byl po Hitman:Blood Money jeden z nejlepších zážitků roku 2006.Jinak za pc verzi jsem samozřejmě rád
  • Proč hned ty osobní útoky *1* *1* *1* jen jsem se ptal...já vždy posuzuju ze všech dostupných LEGÁLNÍCH zdrojů(recenze, názory hráčů, dema, videa, zkušenosti s vývojářským týmem...), toť vše...
  • neda sa povedat presne, kolko hram, pretoze pri niektorych hrach clovek po piatich minutach vie, ze to je strasna hovadina......
    jedine, co sa da povedat, ze hru skoro nikdy nedohram do konca.....to najlepsie si nechavam na original :) (napr. mafiu 2 som si kupil po 4 misiach...viem, ze ma este nezavreli do vazenia.......)
    no ale co ta budem presviedcat, ty si zrejme najmudrejsi a aj bez odskusania zrejme vies, ktora hra za to stoji....popripade bezhlavo kupujes aj tie najvacsie somariny....
    no ja nemienim podporovat spolocnosti, ktore nevedia robit kvalitne hry....taky skyrim mam predobjednany.....taky modern warfare 3 ani neplanujem kupit, ani stiahnut.....takeho harryho pottera som skusil, po chvili odinstaloval a snazil sa zabudnut....a AC revelations mam predobjednany tiez.....proste ma zaujima koniec....a je to dobra seria.....hlavne nech nekaslu na PC, lebo konzolu kupovat nemienim....
    proste kvalitu ocenim kupou....ale preco by mal niekto zarabat za nekvalitnu pracu??
  • Jsem zvědavej jak dlouho hraješ to svoje "demo" než se rozhodneš to nekoupit. Znám lidi co dohrajou celou hru a pak řeknou že si to nekoupí, protože je to nebavli *7*
  • Jedničku jsem pařil, ale moc mě nenadchla, nebyla špatná, ale hodně mě štvalo to, že stačil výstřel a ikdyž jsem byl někde zalezlej, všichni nepřátelé automaticky věděli, odkud přišel výstřel. Doufám, že dvojka bude lepší a hned si jí pořídím :-)
  • osobne sa mi jednotka pacila, a aj na drobne chybicky som si ju hned na druhy den hrania siel kupit (ano, hry si najprv stiahnem, posudim kvalitu a az potom kupujem....to je ista forma demo verzie.....kedze tie sa robia skor uz len na ps3 a xbox360).....
    ak to nepohnoja s druhym dielom, tak to vidim na kupu :)
  • Takže pánové, vy co jste si tu hru vymodlili, snad si ji i koupíte a ne jen zpirátíte...
  • takovejch uz bylo co tvrdi, ze to nebude nekvalitni port..
  • pokud nebude tak dobrá jako jednička tak ať raději zustane na flašinetech čili hracích skřínkách
  • jediná dobrá hra s odstřelovačem je Red Orchestra :-)
  • To jsou fakt hodni teda ze se nadnama smilovali az si tk jako rikam zda jim ta pc scena neni na obtiz furt jim pise na foru a oni nakonec proste tu hru musi udelat aby uhaili ten plaminek co je pali na zadku. at jdo s timhle pristupem nekam nechci byt jejich bokovka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit