Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    No, zajímavé... :-) Vyvolalo to ve mě chuť si nejprve zahrát Yesterday. Díky :-)
    (reakce na Pluto.petr, nějak jsem to popletl)
    • PLuto.petr
      Mě taky. Chtěl jsem to v noci rozehrát, ale asi pět hodin jsem se to snažil neúspěšně rozjet. Ale teď už to vypadá nadějněji *3*
      • PLuto.petr
        Tak, dohráno (první díl). Není to špatná hra, příběhově hodně zajímavá, i audiovizuálně. Největší slabinou je jednoznačně délka, víc času jsem strávil rozjížděním hry než samotným hraním. Ale rozhodně mě to nabudilo a už se těším, až začnu Origins *5*
  • Dej na screenshot babu v noční košilce a zájem je zaručený.
  • Thorar
    Navazuje to nějak na Yesterday?
    • PLuto.petr
      Dohráno. Komu se líbil původní Yesterday, tomu se tohle pokračování bude líbit ještě víc. Dá se říct, že původní díl byla jen taková jednohubka, kde si tvůrci zkoušeli, jestli má tenhle příběh potenciál. Můžu potvrdit, že má a druhý díl rozhodně stojí za zahrání.
    • PLuto.petr
      Na druhou stranu je potřeba dodat, že znalost předchozího dílu skutečně není nutná. V pravý čas jsou v Yesterdat připomenuty všechny podstatné události, které by měl hráč znát.
    • PLuto.petr
      Z toho, co jsem měl možnost zatím zahrát, tak můžu potvrdit, že to na původní Yesterday navazuje. Kromě intermezza zmíněného již v novinářské demoverzi hra pokračuje v tom, kde dříve skončila. John a Pauline žijí společný nesmrtelný život...
      • Thorar
        Ok, tak to si musim zahrát :-)
    • PLuto.petr
      Odpověď na tuto otázku je obtížnější, než by se mohlo zdát. Pokusím se citovat PR managerku Microids, snad si to dobře pamatuju: "Yesterday Origins je sequelem 2/3 předchozího dílu a prequelem 1/3 předchozího dílu. Každopádně, k dohrání hry není potřeba znalostí předchozího dílu."
  • Inquisitor
    O tom slyšim prvně, nějak mi to uniklo. Minimálně po příběhový stránce to působí v celku originálně. Sem s tim, dobrých adventur není nikdy dost :)
    • Jednička je ovšem nejhorší hra od Pendula a to píšu jako někdo kdo má jejich hry rád. Velice krátká, recyklovaná, s nevhodným humorem a nejslabším grafický provedením. Otázka je, jaká bude dvojka.
      • Lukyz
        Naprostý souhlas, jako advenutra to byl přinejlepším šedý průměr.
        Yesterday jsem dohrál, ale za boha si nevzpomenu ani na jména hlavních postav, natož o co tam vůbec šlo. Až takový to ve mě zanechalo stopy... tak snad to ve druhém díle vylepší *4*
      • Mě od nich nejvíc bavila Runway serie :-) a u posledního dílu jsem byl docela smutnej, že to končí...
    • PLuto.petr
      Přitom na Games.cz se o tom v poslední době psalo celkem dost *3*
      • Inquisitor
        Tak to jsem je úspěšně míjel. Tak hlavně, že jsem se o tom nakonec dozvěděl :)
  • Inquisitor
    doublepost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit