Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej je konkurence tvrdá já neznám lepší strategie než jsou ANNO a Settlers jako kdyby v tomto měli konkurenci prosím pokračujte v těchto sériích!!!!!
  • Tvl, nemám rád Ubisoft, fakt že ne, zničil značku Heroes a Might and Magic a teď koukám i Settlers a Anno. No, naštěstí se můžu vracet ke starším dílům. Ale k hraní F2P sraček mě to nedonutí :/
  • smejki
    No co, dobrý hry už vydali. Tak si semtam zahraju ty. Nový věci asi zkusim, ale že by mi mobil+f2p zvedalo pracky do vzduchu, to ani omylem.
  • The Settlers *3* *1* *2* a Anno 1404 *1* *2* *15* *3* a teď je konec? To je blbost tokavý skvělí hry to mě štve *16* *10* nějakí kreténský free to play já chci Settlers 8 *5* .
  • Jako fanoušek budovatelských RTS a série Anno jsem docela zklamán jakým směrem se ubírají.
  • settlers 6 ma velmi bavila sedmicka bol krok vedla. Ale asi naj boli Settlers II, III
  • Jestli budou delat i pro Vitu, tak nevadi.
  • Anno 1404 *14*
  • pb_historic
    Jejich nejlepší hry udělali tak dobře, že se dají hrát i dnes.
  • The Settlers Online som chvilu skusal z nostalgie, ale je to zlodejina asi ako travian, a fakt nehodla utracit 10ky eur v prehliadacovej hre. A robit stragie primarne na tablety a telefony je napad hodny darwinovej ceny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit