Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prijde nekomu zpusob jakym Lara drzi na obrazku luk divny? Ja nejsem zadny lukostrelec takze nedokazu posoudit. Najde se tu nekdo z lukostrelby a rekne jestli je to bezna vec? Me to prijde jako desne nepohodlny zpusob drzeni luku.
  • Viac ako polka z vas si tu hru stiahla z Warezov,torrentov a potom hubujete,ze seruu na PC platformu komu by sa chcelo makat zadara
  • hraji cca 3 hodiny , a za sebe muzu rict ze je to bomba , na te hre snad neni ani jeden zapor... Doporucuji je to fakt masterpiece... Tohle meli udelat uz davno , misto neslaneho unnderworld... Kdo premysli o koupi , at nevaha , urcite neprohloupi...
  • novy tomb raider ma fakt prekvapil. Prizam sa za ze sa neviem dockat recenzie na games. Ak by niekto z vas chcel mam letsplay channel kde som tomb raider prave zacal. Nemam ziadnych subscribrov tak ma potesi kazdy view. www.youtube.com/vierkavierkovicova
  • Já mám dohráno a můžu říct, že přesně tohle mi dlouhou dobu chybělo. Ta hra má všechno co má AAA hra mít + ještě mnohem víc. Určitě si to projdu znovu na Hard. Nejhorší na tý hře je, že končí :D
    • jestli mas dohráno tak ta hra je kratkej šit
  • Tak veskrze pozitivni ohlasy tady me mile prekvapili, kdyz uz jsem od teto hry moc neocekaval. Zacinam o ni znova uvazovat. *3*
    Kdyby sem mohl nekdo ve strucnosti napsat nejake postrehy, byl bych vdecny. Zejmena jak je to s tou proklamovanou otevrenosti sveta a jak moc je tam tech QTE scen? diky
    • conflig
      No zatim mam za sebou 2 hodiny.

      1. Otevřenost světa... Je to v podstatě spleť koridorů, tzn. Postupem se dostáváte dál a dál a následně se můžete vracet z lepším vybavení bez kterého byla některá mýsta nepřístupná.. a musím říct že se mi tento styl líbí, hra vás nikam nežene a volnost je myslím tak akorat aby ste zbytecne nebloudily :)
      . A jako velké plus beru že zachovali pro značku natolik důležitý splh a je zde zpracován stejně dobře jako v uncharted. A ty quick time eventy jsou celkem časté ale v tom stylu že když na vás zaůtočí třeba vlk a vy ho nestačíte zabít lukem nebo pistilí tak jakmile vás shodí na zem tak musíte zmáčknou několik tlačítek pro úder, kop atd.. takže to myslim neurazí... Omlouvam se za překlepi a pravopisne chyby, ale pisu to z mobilu ;)
  • Těší mě číst vaše názory, pánové. *4* Já jen čekám, až mi z UK dorazí Coll. Ed. a s radostí se k vám připojím. *14* (Aspoň si spravím chuť po nemastném neslaném Dead Space 3, které jsem i přes cenu rovné tyčky po 5 hodinách znechuceně odinstaloval.)
  • Krasna grafika ale to je asi tak vse. Debilni quick time eventy na kazdem kroku , a inteligenci urazejici hadanky (spadle letadlo zrovna tak aby pod nim sli podpalit stromy ktere uplnou nahodou jsou obalene hadry aby sli podpalit a uplne nelogicky polozene olejove lampy na zemi aby to bylo cim podpalit atd) . Hra co ma system zkusenosti,vyrobu predmetu a kdovico vsechno a pritom je dlouha ani ne 15 hodin. Zklamani..
  • MidnighT91
    Tak jsem to stáhl abych zkusil jestli to jede a musím říct že je ta hra krásně optimalizovaná a má spoustu nastavení, takže to není odfláknutej port. Po hodině hraní můžu říct že je to naprostá paráda, určitě do toho půjdu... BTW. Při kuchnutí jelena šípem tam nebyl BLOODY SCREEN!!!!
    • conflig
      Souhlas, jenom z tím rozdílem, že sem předobjednal *1* Bál jsem se soubojového systému a toho že nebude moc šplhání a hádanek a musím říci, že jsem se bát zbytečně
      • collector124
        Práveže tých hádaniek je tam nejak málo. Len tá úvodná a potom len tie dobrovolné kobky. A tie by vedela vyriešiť aj (ne)trénovaná opica. Inak je to ale vážne pecka a jednoznačne kupujem. Aj zberateľku, ak sa ešte ujde.
  • Mato1987
    som rád kedže hra je fakt vymakaná, bol som fakt príjemne prekvapený, k tomu skvelá optimalizácia pre PC, a tona možností nastavenia grafiky :) som velice zvedavý ako ohodnotia nového tomb raidera páni z tiscali, ja si len želám aby recenziu robil pán dobrovský :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit