Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že to bude krásně svižná hra jak UT2k3 a ne těžkopádný jak UT3.
    • nehraješ alpha verzi? svižna je dost nekdy až moc rychla nekdy vubec nestiham. a když hraju instagib tak tam už nestiham vubec
      • Zatim jsem ji nehrál, nemám na to momentálně moc času, ale UT2k3 jsem se nahrál habaděj a od těch dob mi chybí podobně dynamická hra. Každopádně díky za echo.
  • Asharak
    Kewl *5* Posledně jsem to viděl jen v koncept-artu ^^ čas to znovu spustit, díky za článek!
    http://i.imgur.com/62RlVhz.jpg
    http://i.imgur.com/InJeVPU.jpg
    http://i.imgur.com/V1haPtZ.jpg
  • nemám rád MP strilečky arenoveho typu
    • Asharak
      +77? Někdo vylepšil algoritmy? Gratz *1* rozhodně hezčí číslo než předtím *4*
    • Tak už prosím tebe táhni někam....
    • x_ander
      My nemáme rádi tebe.
  • Odulin
    Jé, jak já si přeju, aby se tohle povedlo. Hrozně rád bych viděl Unreal zpět na výsluní.
  • Doufám v pořádný Assault mod.
    • Blue.Shark
      Přesně tak. Ne, že by klasická řezničina nebyla špatná, ale Assault tomu dával trochu jiný rozměr. Škoda, že map většinou bylo jen pár.
    • Jack1947
      JJ Onslaught a Domination ne? zatím si můžeš zahrát TDM,DM a CPF a přitom ještě rozbít 6666 dýní ...
      • U UT2004 jsem to měl takhle: Assault>Onslaught>Bombing run>CTF pak dlooouho nic TDM>DM, nemám rád klasický fraghunt.
  • Taky vás zaujalo, že ten chlapík ze třetího videa má pracovní plochu pro práci vestoje?:)
    • Ronox
      Ne, protože standing desks jsou neskutečně efektivní a sám to kolikrát praktikuju.
  • Jack1947
    Ještě je třeba poladit pár věcí jako Matchmaking, nějaké ty blbosti... no nevím Netcode taky není nerjlepší když do někoho vypálím raketu logicky čekám že bude mrtvý ne že ho to odhodí a mně zabije. Oni však, spolupracují vydatně s komunitou takže by neměl být problém ohledně následného feedbacku. *3*
    • Zřejmě si mu vypálil raketu z milimetru do země pod nohy. Holt když se to neumí, tak si člověk může i ublížit :)
      • Jack1947
        Ne stalo se to kolikrát navíc mi vadí, třeba to odskakování to mně stojí vždy smrt, kdy na někoho mířím a udělám odskok ... jasně můžu hrát na beginner serveru s boty mimochodem většina serverů boty má a co nechápu že jsou tak rychlý a nevybalancovaný lol.

        Takové ty machry s Duel 2 nebo 1rankem taky nemusím, poskakují tam jak cvičené opice dávají jeden multikill za druhým. Tzv takhle to dopadne když si dáš rychlou hru. Ano, server browser tam je ale to taky není úplně košér. Kamarád je nostalgik a říkal že mu ten Matchmaking taky vadí takhle to je prostě hra kterou si zahraju občas.

        Potom by tam mohli bejt další postavy at už oemykatelné nebo tak, sice tam přibyla nějaká ženská. Jinak stále negr a předtím tam byl ještě nějakej robot či co... jinak pochvala že se za expení odemykají blbinky co by jinak jinde byly za prachy.

        Njn má zo ještě dlouhou cestu před sebou, a já to beru i takhle že tenhle typ her mi nikdy moc neřekl... dalo by se říci že to je i celkem rychlé... pro někoho.
        • Já to ještě moc netestoval, takže netuším úplně jaké to tam je. Vyhovuje mi QL, i když je tam teď plno id*otů, kteří nepochopí ani základní principy jednotlivých modů *16*
          • Jack1947
            Já jsem to hrál před myslím půlrokem, ( jak to tady inzeroval někdo) noo a ted jsem to zase zkusil. Více méně je to +- stejné, QL mi teda nevyhovovalo vůbec.

            Tady vidím pěknou grafiku optimilizaci, ale vážné chyby co můžou zkazit pěkně rozjetej projekt.
            • Moc si na to nezvykej ;)
            • Jack1947
              Jj, páni to se bavím se kuReteem/strategem který mi přál před pár dny trvalý banán a nadával mi do šašků? no tééda.
            • Tak je fakt, že QL má grafiku asi zastaralou, těžko říct, hraju stejně s upravenýma texturama, abych to měl tak jak potřebuju. Já jsem teda rád, že se tam nesnaží o nějakou rádoby invenci, už tak tam vznikají "vtipné módy" jako nějaké Red River nebo jak se ta hloupost jmenuje. Hratelnost a optimalizace mi přijde ok. Každopádně pokud dotáhnou i UT k dokonalosti, tak jedině dobře :P
  • zatím to hraju jako free to play v pre-alpha verzi , stačí jít na stránky epic games .

    ps. je to božííííí
    • Alex81
      Jj, mohu jen potvrdit, uz ted je po strance hratelnosti naprosto super a odladena.
  • to vypada krasne konecne MP strilecka pro dospely lidi a ne detska omalovanka ala Overwatch...
    • už se těším jak si tě tam budou huntit ty děti, kterými teď opovhruješ :D
    • a jeje, tady si zas nekdo naklikava *3* podle vyjadrovani tipuju ggg
    • Veskoslav
      Napsal někdo, kdo píše jako dítě a dokáže v jedné větě naflákat tolik chyb?:)

      Mimochodem takový Quake atd. také nemají kdo ví jak realistické barvy. Jsou to tím pádem dětské hry? Unreal 2004 je také šílený, co se týče barevné palety i stylizace prostředí (modely vozidel či postav). Tam nevidím rozdíl oproti OverWatch:) Každý má své pro a proti, ale je spíše dětinské tvrdit, že UT je husto krutě přísná dospělácká tvrďárna pro pravý pařany a OverWatch je dětská omalovánka pro nerdy, kdy jejich pindíka viděla maximálně jejich máma.

      A když už se bavíme o "dospělých" MP, tak tam bych zařadil spíše hry typu Insurgency.
    • Stormangels
      V jednoduchosti je síla :D
    • jj vypadá to krásně a krásně to jede - na nvidii, co se týče AMD tak to je zatím jiný příběh, alespoň co se týče starších karet, na nových AMD nevím, Nvidia naprosto bez problémů. Zkoušeli jsme to doma na starší 560Ti vs HD5750, zhruba podobné karty, 560 je lepší, ale ne zas tak o moc. Zatímco 560 v poho na opravdu slušné detaily tak 5750 na stejné mašině katastrofa, nevím jak jsou na tom novější karty od amd, ale pro spoustu lidí to rozhodně bude znamenat upgrade nebo změnu značky na bazarovou Nvidii
      • á nVidiot to víš že jo kvůli nějaký hře si budu kupovat nvidii s horsim pomerem cena/vykon
        • á negramot, píšu o starších grafikách panáčku tak se klidni
      • Alex81
        No tak zatim je to prealpha... Ale mam R9290 a v poho - teda nekdy fps drop, nic co by kazilo hru a jak rikam je to prealpha, takze to odladi
  • Jestli se to povede, asi jdu do toho, konečně bych si zase rád zahrál pořádnou MP řežbu jako za starých časů Unreal a Quake. Ty dnešní Cody a Batlfíldy tomu nesahají po kotníky.
    • Tak jestli o to stojíš, tak quaka můžeš hrát s chutí už dávno v podobě Quake Live

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit