Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jen to nepojede na Win 7 to mi jako pádný argument stačí... P2p to bude ale to už je jedno...
  • Slova "Fable" a "slib" v jedné větě už nikdy nemůžu brát vážně.
  • Firingo
    Slibovat můžou, ale F2P vždy musí nějak vydělat a opravdu málokdo to umí udělat příjemnou formou. Že to funguje dobře uznávám teprve ve chvíli, kdy mám nahráno kolem 100 hodin a teprve začínám pocitovat touhu si koupit do hry která mě baví nějaké vylepšení abych se bavil ještě více *1*
    • Ze to funguje zjistis leda tak, ze po 1k odehranych hodin si reknes, ze bys mel tvurcum neco poslat. Ale na hrani samotnym to nijak nepoznas.

      Bohuzel ve vetsine pripadu tvurci postradaji soudnost a nedokazou si vubec predstavit, ze by jim treba hraci poslali prachy zcela dobrovolne. A pak chodej po webu brecet, jak f2p nici herni trh, a nefunguje to a kdesi a cosi.

      Podotykam, ze to sou osobni zkusenosti z provozu nekolika free projektu. Lidi nemaj problem poslat $$$, pokud maj pocit, ze ty prachy jdou na neco, co je bavi. Ale jakmile zacnou mit pocit, ze snima provozovatel vyjebava ...

      Chces priklady vojebavek? NWNO ... RIFT ... SWTOR ...

      Ve vetsine pripadu to funguje zhruba nasledovne. Mas ve hre itemy za hromady herni meny, ktery si ale muzes koupit za $$$. Abys na ne "nasporoval" musis hrat pomerne dlouho (radove ses pri dennim hrani schopen uspokojit svoje touhy rekneme za rok). Jenze prave za ten +- rok prijde dlc/datadisk/... kdy se ze tvych vysnenejch itemu stane nepouzitelna srajda, a novy itemy se prodavaj ... za novou menu. Opet, muzes si na ne dalsi rok sporit, abys dopad presne stejne.
      Mno a tohle ingame udelas 1x, 2x ... a potreti stebou dost pravdepodobne vyjebou hraci, protoze vyrazej hledat jinam.
  • Ked som hral prvy fable, bolo to tak divne rozpravkove ale nove, subojovy system bol fajn a pacili sa mi aj schopnosti a aktivity co sa dali robit.

    Fable II som sice hral ale uz mi to prislo vskutku hlupe. Neprienieslo to dokopy nic nove (ok local CO-OP na x360 bol fajn) a system "RENOWN" maximalne spravil z ako tak hratelnej pribehovej linie jazdu v lete na saniach. Ani neviem kolko krat som ukazoval nejaku sprostu trofej v meste alebo platil barda aby o mne spieval len aby som mal dost BODIKOV aby som mohol pokracovat dalej. Uz tu sa z hry vytratila akakolvek vyzva. Stacilo zobrat schopnost force push a kedze mana neexistuje a abilita nema cooldown tak ju stacilo spamovat dookola hoc aj na bossa.

    Vsetky tieto problemy ale boli absolutne nic v porovnani s dalsimi dielmi. Oproti tomu som si FABLE II v urcitych castiach aspon uzil. Ak chcu robit rozpravkovu hru tak prosim, ale kedze realnostou si nas neziska, musi mat aspon nejake principy a mechaniky, ktore ju oddeluju od konkurencie. A myslim ze prave toto splnuje aspon ten trailer. Tak som zvedavy... necakam vela ale tak... clovek nikdy nevie.
    • Fable predevsim naslibovalo vyvoj sveta a postavy na zaklade toho jak budes jednat ... a kde nic tu nic.
  • No kdysi dávno se Peter Molyneux zaklínal že ve fable budou růst stromy přímo ze semínka a jak to tehdy dopadlo
    • Vogon
      Peter Molyneux nemá ale s Fable Legends nic společného.
      • A?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit