Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seprah
    i just had soulgasm
  • DSII je opravdu jediná hra, kterou mám nainstalovanou v pc.
  • Jak jde po těch schodech dolu tak to vypadá jak ze zaniklého Projectu Offset
  • ROZJEĎTE SI SVOU VLASTNÍ FIRMU V TÉTO ONLINE HŘE ZCELA ZDARMA A ZAČNĚTE VYDĚLÁVAT! NEJLEPŠÍ SIMULÁTOR PODNIKÁNÍ S MOŽNOSTÍ PŘEVÉST VIRTUÁLNÍ PENÍZE NA SKUTEČNÉ Návody, rady, registrace zde: http://marketglory.michalaniol.cz/ - V ČR a SR zatím neměl tzv.boom - ideální doba se zaregistrovat - Nemusíte investovat!!! Registrace zdarma! POZOR: V TÉTO HŘE SE MEZE NEKLADOU, MŮŽETE ZDE pracovat, obchodovat, zakládat společnosti (letecká nebo automobilová doprava atd.), stát se členem vlády, získávat refferály, můžete se angažovat v politice a měnit zákony, vést války, kupovat majetek, vlastnit auta a letadla a mnohem mnohem víc. - HRA VÁM ZABERE JEN PÁR MINUT DENNĚ!........
  • Must have!
  • no ja bych rekl, ze pausalizaci tohoto typu se dostavate na jejich uroven
  • tak jakpak tu grafiku osekaj tentokrat? dnes aby kdyz uz se clovek diva na nejake trailery premyslel o tom jak moc hnusne to nakonec bude vypadat. jinak se divim, ze firmy nikdo nezaluje za lzivou reklamu, vzhledem k tomu, ze podobne praktiky se jen a jen mnozi
    • deridon
      nejspíš už tolik ne, když to má být na PS4..
  • serii souls to hodne pripomina .Je dost mozny ze to bude prave demons souls 2 pac je to exklusivitka pro ps4 a všichni vime ze DS1 byla exklusivitka pro ps3
  • RangerCZ
    Vypadá to celkem jako Van Helsing.
  • Skoda te exkluzivity. Byt to na PC, sel bych do toho hned po vydani. Takhle si to koupim za par susnu, az si koupim PS4 na konci generacniho cyklu, abych si zahral tech par exkluzivitek. No nechteji me penize, nedostanou je, co uz :)
    • TheGGG
      no a já si to koupím hned v den vydání a pc verzi bych určitě vynechal kvůli obavám o kvalitu portu, takže na tom vydělají *3*
      • Hele asi jo no. Sony jim pravdepodobne nasype dost na to, aby jim to vyrovnalo potencialne prodane kusy na Xb1 a PC. Je mi to celkem jedno, proste si tu hru zahraju o par let pozdeji. Her, ktere si chci zahrat je na ruznych platformach stejne tolik, takze nez se k tomu dohrabu, tak uz bude v prodeji PS6 :)
        Kvalitu portu bych neresil. Treba Dark Souls s par modama je na PC s gamepadem imho lepsi zazitek nez na PS3.
        • Alucard
          Tak to beze sporu. Xbox 360/ PS3 už nemá co nabídnout. PC verze s GeDOsato + GEM vypadá báječně, navíc rychlé načítaní a výborný FPS. Celkově se ten port povedl.
          • Ze PS3 uz nema co nabidnout (teda mimo kontextu Souls serie) by som netvrdil -> Persona 5 <3
          • Je možný že já mám na PC verzi vše to o čem píšeš a bez modů? Huh..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit