Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tychus je borec bylo mi ho lito, nemusel ho hned zabijet stacilo ho uspat
  • Ehm Generála Edmonda Duka? Nevím, já si ho nedokážu představit jinak než někde v naleštěné generálské uniformě jak pokuřuje doutník na palubě svého bitevního křížníku. Třeba by tam mohl házet doutníky nebo křičet do nebe (na svou flotilu) kde mají střílet a kde chce výsadky... Vždycky to spíš byl velitel než voják... *3* Spíš takhle Fenix by byl daleko lepší *4*
    • Já Duka nenásnešl. Být to na mě, tak nechám Zergy, aby ho v té čtvrté (třetí?) misy sežrali.
      • však taky dostal co si zasloužil... možná že moc her neznám ale BW byl pro mě legenda... poprve jsem se tu setkal se situací kdy umírají jedni z hlavních hrdinu a ještě to máš za úkol realizovat ty sám... Duka jsem rád sundal ale Fenixe... tu misi jsem dlouho nechtěl hrát jenom abych se tomu úkolu vyhnul... celkově poslední kampaň za zergy se nese takovou depresivní atmosférou kdy se díváš jak to co 5 epizod bojuje o přežití definitivně umírá... proto BW miluji, kdyby SC 2 navazoval po BW maximálně 1-2 měsíce tak tu nemáme SC 2 ale seznam padlých
        • A co teprv souboj Arthase a Illiadana. Se SCII se s příběhem trochu drželi u země, i když jsem si je užil taky.
  • ja myslel, ze prerostle zbrane maji jen japonske hry
    • ja už na članky o blizzardu ani neklikam
      • Ale na diskuze očividně jo.
  • Já měl celou dobu za to, že se píše s P na začátku. *8*
  • nemá ty ramena a ruce nejak divne?
  • mam rad blizzardovky ale toto bude proste kravina lol pre noobov a to uz je co povedat:D
  • Ethy
    Kdyby se na to vyprdli a udělali radši Warcraft IV. Tohle bude hrát hodně malej počet lidí. Potenciál pro e-sport nulovej, to už víc věřím tomu, že se bude hrát Hearthstone. Měli to nechat aby to zůstalo jako custom mapa do Starcraftu 2, jak bylo taky původně zamýšleno. Takhle na to zbytečně vynakládaj prostředky a ve výsledku to bude akorát k smíchu (to už taky je s těma všema skinama a mountama :(), tohle je s prominutím znásilňování vlastních značek.
    • Shania
      hodne malej pocet lidi na pomery blizzardu nebo jinych her?:) Warcraft IV nebude, protoze rts team dela jeste porad na SC.
      • Ethy
        Na poměry ostatních moba her, protože tohle ač to nebude moba jako taková (bude tam hodně změn), tak si myslím, že to veřejně uspěje maximálně u hodně věrných hráčů Blizzardích her. Na druhou stranu silně pochybuju, že takový hráč WoWka bude platit přes mikrostransakce koupací kostým pro Stitchese. To si radší koupí o dalšího mounta navíc a tím to pro něj hasne.

        O tom Warcrafu samozřejmě vím, ale tohle taky dělá RTS team (Dustin Browder), takže by z fleku mohli dělat W4. Tam to ale kolísá hlavně na tím, že příběh WoWka ještě není u konce (a že ještě bohužel pár datadisků dál ještě dlouho nebude :/)
        • Shania
          No BLizzard pravdepodobne mam team c na W4 pracuje, stejne ajko na jinych projektech, ale plne se rozjede nejdriv, az dute rts team volny.

          pribeh WOW nebude u konce nikdy, alespon ne v dohledne dobe, ale W4 se klidne muze odehravat v daleke budoucnosti, nebo v minulosti, takže to nijak nevadi.

          Spis bych se divil, kdyby chteli mit dve hodne podobne rts hry na trhu. Takze nejdriv za pet let.
          • Ethy
            Jo to máš asi pravdu no. Ale i tak si nějak nědokážu úplně představit, jak chtějí navazovat příběhem, nebo o čem by W4 měl být. Minulost by musela být jako hodně, hodně zpátky, ale pochybuju když se tímhle budou zabývat ve Warlords of Draenor a právě budoucnost to bude taková, podle toho jak dopadne WoWko, žejo. Silně pochybuju, že by WoWko skončilo zabitím Sargerase, ale zase jak epicky to uzavřít?
        • teoreticky co má příběh WoW společného s War 3? Nepatřím zrovna ke znalcům War 3 ale i tak 3-4 projetí mám za sebou a celkem dobře ho znám, vím jak to končí a vidím obrovský potenciál kde navázat... přece nebudete chtít po hráčích War 3 aby si povinně projeli WoW který je formou příběhu "A co takhle kdyby tohle bylo tenkrát takhle" nevěřím že WoW má vůbec nějaký příběh
          • Ethy
            Příběh WoW pokračuje po příběhu W3:TFT. Nechci ti nic spoilovat, ale prakticky fakt netuším kde chtějí s potenciálním W4 navazovat :)
            • A PROC BY MELI NEKDE NAVAZOVAT? copak se to nutne musi odehravat po wow?
          • Hodně. Například pokračuje příběh z W3.
            • ale jak? vždyť v WoW umírají hlavní postavy z War 3 a celkově ten děj WoW je koncipován jako alternativní hokus pokus přijde mi to jako epizody ze Startreku aneb obráceně kdy si autoři mohli dovolit celý svět překopat bez ohledu na následky s tím že znovu navážou na původní koncept... proto vše co se udá ve WoW nepovažuji za důležité ikdyby tam přistála flotila zergu a lupla celý svět... tam to patří *3*
  • Už se těším, až se projede na poníkovi...ano...víc takových, prosím víc takových her, svět je potřebuje!
  • no ty voe, to je humáč *1* *1* *1* *11*
  • Ja mam napad. Pojdte udelat rotacni kulomet z 10 centimetru tluste oceli!
    • nevím na co narážíš, hypertrofované postavy, dlouhovlasé bojovnice/prsaté rychlolukostřelkyně atd. atd., ta postava má na sobě něco jako exoskeleton a ona zbraň nemusí ani střílet standartní/současné projektily...
      • Ja na nic nenarazim jenom si z toho delam legraci.
      • i když taky se často chytám za hlavu např. u postav z Dota2, v pase zlomených, proporčně donebevolajících... *13*
    • By mě zajímalo, kolik se do toho zásobníku vejde nábojů. Podle tloušťky těch hlavní tak maximálně 100…. což poněkud zabíjí pointu rotačáku….:/
      • vejde se jich tma jeden milion protoze je tam varpuje technologie protossu je to prece blizzaard dota dort jak od pejska a kocicky *11*
    • a kaliber 122mm jako ruský IS-2
      • Tenhle ma kalibr maximalne 20 mm alespon podle obrazku...
    • XorxoxTalarius
      A tahat to bude deset slonu *15*
    • Zamítá se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit