Přejít na výpis diskuzí

Ubisoft chystá válku duchů: zdarma dostupný první PvP mód pro Wildlands

21.7.2017 21:27
Adam Homola 11 příspěvků

Ubisoft nepřestává s rozšiřováním úspěšné taktické stealth akce Ghost Recon Wildlands. Po přidání vyšší obtížnosti skrze systém Tierů chystají vývojáři první PvP mód. Ponese název Ghost War a jde v podstatě o týmový deathmatch dvou týmů po čtyřech hráčích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ghost recon wildlands byl cracknutej!! Steampunks

  a já myslel, že je to Online only.....
 • Tohle by ale mohlo té hře prospět, pokud si s tím vyhrajou, tak tam leží velkej potenciál. Ten základ tam mají.
 • Rejsek
  Vždycky když slyším PR kecy typu "...váš tým bude muset pečlivě vybírat herní styl, aby porazil protivníky...." u arkády, jako je GRW, musím se smát. Vzhledem k poctu hráčů, tváři krajiny a skutečnosti, že s random partou to bude v 90% utrpení, jako vždycky, je očekávatelná zábavnost tohoto módu jasná. O GRW jsem uvažoval až bude k dispozici pvp, ale tohle je slabota. Možný avizovaný Battle royale styl bude pro takovou rozlehlou hru ideální, ale 4v4?! Spojení slov "tank" a "taktická akce" ?! Vážně ? :-D Pokud chcete opravdu taktickou a intenzivní akci, která nevyplývá z "you have to" PR prohlášení vývojářů, ale z povahy samotné hry a ,,feelingu", který nabízí, pak vřele doporučuji odleželou Armu 3, kterou jsem objevil 100 let po vydání a jen lituju, že jsem ji nekoupil už dávno. Např. už základní offic mod King of the hill (30v30v30) - žádné 3rd person, výsadky vrtulníkem přímo do boje, pročesávání ulice barák po baráku. Nebo SKUTEČNÝ ,,milsim" s lidmi z komunity kolem hry, kteří nehoní jen fragy atd.
  • I pro SP nabízí ted arma3 fantastický zážitek. Spousta ai módu, které dávají zážitku nový směr. Vcom, asr ai3, alive, bcombat (s nim se umírá az moc casto, jako proti zivym hráčům), a.i.s.s.
  • Souhlas. APEX jako DLC je ve 4 lidech boží. A Tanoa jako ostrov super. Do editoru stačilo naimportovat hudbu, a huey, načež si člověk během odpoledne udělal misi jak z vietnamu. CCR-Fortunate son a výsadek vrtulníkem do džungle. Feeling jak z prvního konga. I přes svoje nepopiratelné chyby, hlavně ve hrách s mody, je ta kouskem, jež si nemá ujít nikdo, kdo chce taktickou akci, jak má být.
   • Rejsek
    Jj. Paráda je, když v KOTH pilot vrtulníku pustí na cestu do mikráku třeba ten ,,vietnamskej" Fortunate son, nebo podobnou oldschool vypalovačku. Když pak přistáváš v AO, vyskakuješ z vrtáku zatímco střely nepřítele cinkají o kabinu, hážeš šipku za nejbližší šutr, abys jednu nechytil, je to ,,army fetiš" jak prase :-) Hlavně díky těm modům máš hafo her v jedné. Ať už MP deathmatch, pve coop, nebo survival DayZ Exile/DesolationRedux. I třeba ten Battle royale, jehož tvůrce teď dělá PU Battlegraunds......a navíc za směšných 20€ (A3 + dlc APEX) v akci na steamu to byl kauf jak prase :-)
    • Nebo takový Tanoa Life, nedávno jsme vezli náklaďák plnej zpraccovanyho kokeše k dealerovi, hlavně nenápadně chlapci! Tak to berem po nějaký cestě džunglí, ze začátku dobrý, pak se trochu zužila, pak ještě víc, nakonec jsme se s truckem sekli někde uprostřed lesa kilák od silnice tak, že to nešlo tam ani zpátky, paráda, no přece to tu nenecháme, tak vystupovat, koks do báglu a holt to donesem pěšky, do toho samozřejmě hroznej liják, stmívá se, proč jsme jen nejeli po silnici.. no jak ze života *1*
     • hehe ano jak ze života, get a life *11*
     • A k tomu kokeši... Vtipný je vézt i legální zboží, ale když máš kolem sebe 15-letý kluky vystrašený z každýho autíčka s bezdomovcem, je to taky sranda. :D Smutný je když nás nedokážou rozstřílet ani po zuby ozbrojení rebelové. :D Zatímco naše skvadra se rozuteče od stroje, oni se za ním většinou kryjí. Stačí několik zásobníků a auto letí do luftu i s rebely. :D
     • Pro ty co nemají APEX expanzi, tak funguje i malý český gang na Altisu, v Grand Theft Arma. :D *13*
     • Rejsek
      To zní fajn :-) Ještě jsem nevyzkoušel. Nějaký odkaz na server na Gametrackeru by nebyl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit