Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste magoři? Co to sem píšete za s..... že Ubisoft nemá dobré hry nebo že s příchodem F2P už nebudete nic hrát? Taky asi když si jdeš koupit rohlík tak zaplatíš ne? Asi bych byl taky nasrane.j pokud by mi cca 50% zisku mizelo. A to co tady píše Lx tak koho to jako zajímá?? Fakt je že Ghost recon online je super hra pokud nehrajes jako magor. Každej Pro hráč kterej nahrává a je cca top tak je mu jedno kdo tu hru dělá. Zajímá se o to jaká ta hra je a Assasin´s creed je jedna z nej. *16*
  • Opakovani matka moudrosti.
    Piratství není ani zdaleka takový problém jako samotné vývojářské společnosti. By mě zajímalo na koho budou pak házet vinu, když by piráti neexistovaly.
    Pirátství je jen zástupný problém.
    Rozhodně tvrdím zaplať pánbůh za Pirátství, pokud vymizí pak budete plakat všichni.
    F2P je jeden ze skvělých nástrojů jak pirátství zmírnit, ale bohužel nenažrané společnosti i to F2P slovo umějí dosti pěkně zošklivit.
    Přesná čísla vám taky neřeknu, řeknu jen jedno a to že herní branži se věnuji více jak 26let a zatraceně dobře vím kde ten zakopaný pes je.
  • CEO Ubisoftu Yves Guillemot je totální tatar. Na místo toho aby své zákazníky přesvědčil, že má kvalitní produkt za který chtějí zaplatit, neustále řeší lidi kteří jeho zákazníci nejsou a pláče nad tím, že si jeho zboží nekupují a ti co jej kupují musí trpět jejich hokuspokusy. Osobně si hry kupuju, někdy se trefím do té co mi sedne, někdy ne. Důsledně se však vyhýbám všemu od Ubisoftu a proč? Protože mě serou tím jejich přístupem, tady jsme my a na té druhé straně ta lůza které dovolujeme za to zaplatit. Na steamu nechám několik tisícovek ročně, ale ubisoft z nich neuvidí ani korunu dokud nepochopí, že ta lůza na druhé straně si ráda koupí hru která je dobrá, k zákazníkovi příjemná a že to na druhé straně není lůza, ale fanoušci a nadšenci a milovníci dobré zábavy, které je dobré si pěstovat jako podhoubí pro své komerční úspěchy. Pořád tak nějak doufám, že přijdou k rozumu.. :)
  • Ať už si to zdůvodňujou jak chtěj, pro mě to znamená, že zatímco doteď jsem hry kupoval a hrál, tak s nástupem F2P nic kupovat a hrát nebudu, maximálně občas nějakou starší hru. Blbý je jenom to, že jsem asi v menšině, jinak by se nikdo žádné F2P prosadit nesnažil...
  • Hry v poslednych rokoch su tak mizerne, ze ani nema cenu ich stahovat. Clovek si vystaci s W3 Frozen throne, Call of duty 4 Modern Warfare atd.
  • Ja to riakm uz dlouho, 90% piratstvi pri stale rostoucich nakladech na hry (zpusobene rustem vykonu hw) poslalo PC platformu k vode a zavislosti na konzolich. Online a f2p je mozna zpusob, jak na teto platforme ekonomicky prezit.
  • "Aby nepřišlI s křížkem po funuse a nemuselI"
  • Ubisoft *1*
    banda komediantů, snažící se prodat svou nekvalitní produkci...

    Je to tak vždycky, kvalitní hra si kupce najde, pokud dělají shitky, tak je neprodají, lidi si to stáhnou, vyzkouší, zjistí, že je to kriplovina a pošlou to do pr...

    A Pay-2-Win je jejich řešení, jak dál vydávat shity a něco z toho vyrejžovat-protože tydle hry sou tak blbý, že se dycky najde pár lidí, kteří zjistí, že když do toho naloupou pořádný prachy, tak budou největší kingové(jelikož je to šmejd a hraje to málo lidí, tak nebudou mít problém se mezi ty kingy dostat) a výsledek je, že Ubi bude happy, že jim platěj i za xindl(byť to není z důvodu kvality hry) a bude valit další a další podobné xindly, čím víc jich bude, tím lípe se rozmělní počty uživatelů, aby se do každé natlačil určitý počet nabušených borců, co si nakoupí kingovské pozice a zaplatí Ubi produkci toho xindlu...brzo to dojde do stavu, kdy bude sorta blbů, kteří budou nastupovat do každé nové pay-2-win ludroviny jen proto, aby zjistili, kolik jiných takových blbů tam je, jestli se jim podaří se tam proplatil mezi elitu, nebo ne a když ne, půjdou na další(jelikož jich bude vycházet 15 do měsíce, nebude to problém)

    je to trapný, kvalita totálně vymizí až na pár vyjímek, vymizí práce s příběhy, práce se singleplayerem vůbec atd. ale tihleti mamutí producenti budou happy-no a ještě víc bude happy filmovej průmysl, protože všichni ti, co nestojí o přeměřování péra resp. peněženky a radši si užijou nějakej příběh, budou chodit do kina nebo prostě čumět na filmy
    • Zaviras ci pred pravdou. I tak kvalitni hra jako zaklinac od velmi vstricneho cd projektu se piratila jako diva a skrz absenci ochrany proti piratum mozna jeste vic. Protoze jen na zaklade jednoho torentu se jednalo o 80% piratstvi. A tech torentu je vic . A navic se pirati nejen na torentech. A tuhle hru si mohli mezi sebou lidi kopirovat i bez potreby torentu a crackle verze.

      Proste vetsina lidi kdyz muze krast, tak krade. Cim je to obtiznejsi, tim se krade mene. Proto se na konzolich prodava vice her i kdyz maji mensi clenskou zakladnu.
      • T ypatche byly na Zaklínače fakt trochu složitější, to je fakt :D 1.4, 1.5 a pak šlo všechno, samozřejmě si musel najít ten správný český patch, ale všechno to je lehce vypsané na fanstránce, takže support až na ne-prvním místě :) Alespon u mě...
      • Pises nesmysly ... pirati se vsechno a vsechno stejne. Osobne nezaplatim za hru, kterou nemam odehranou a to ani korunu. Tolik shitu ktery se i tady hodnotej 80+ nikdy v minulosti na trhu nebylo. Mam tu kolem 300 orig placek s gamesama, ale z tech placek sem to prevazne nikdy nehral. Nehodlam si totiz hrat na diskoteku a menit nejdnu placku zadruhou.
      • koukam, ze tu opet mame spousty odborniku na statistiku, kteri maji k dispozici konkretni cisla prodeju...
        • DangerousDave
          je pravda, že chýbajú čísla hlavne pri elektronickej distribúcii (napr. Steam) ale je isté že sú často aj násobne nižšie ako na konzolách, inak by k PC vývojári pristupovali inak. Pokial niekomu nestojí za to ani urobiť port na PC je asi jasné, že situácia je naozaj zlá.
    • DangerousDave
      "kvalitní hra si kupce najde"

      najde ale to neznamená že za ňu hráč aj zaplatí... čím je platforma otvorenejšia, tým väčšie škody pirátstvo spôsobuje (stačí si pozrieť desivé príbehy niektorých vývojárov s Androidom). Nezatvárajme si pred pirátstvom oči, veď kolko kópií Deusa sa predalo na PC ? pokial viem žiaden zázrak to nebol ... a o jeho kvalite snáď nepochybuje nikdo.
  • jestli vývoj F2P titulů bude mít na starosti Ubisoft Kiev tak se nemusíme bát, že si zahrajem *1*

    Stačí se podívat na board GR:FS - hra ani po čtvrtém patchi není hratelná.
  • Veskoslav
    Jasně ztráty. Ubisoft je zrovna firma, co má nulový přístup k zákazníkům, vypíná servry bez jakéhokoliv upozornění, "údržby" dělá tak, že prostě najednou spadne server, nulová podpora, když náhodou něco nejde, takřka pořád nefungující MRD ochrana, patche raději ani nevydává a pokud ano, jenom to zhorší. Asi pozapoměli, kdo jim v počátku vydělával těžké prachy a konzole to rozhodně nebyly.
    • vlastik.plaminek
      Mě příjde, že asi jediný dobrý tech support má Steam. Na odpověď se sice někdy čeká trošku delší dobu, ale většinou to vyřeší. U ostatních se nenamáhám a rovnou projíždím support sekce na warfórech, protože tam dokážou poradit daleko líp, než oficiální podpora.
      • EA mělo dobrou podporu před Originem (ten live chat), pak to nějak změnili.
        • vlastik.plaminek
          Na hry od EA jsem nikdy podporu nepotřeboval, ale třeba podpora CDP mi nedovedla poradit, proč nemůžu nainstalovat EE patch na Zaklínače, takže i když mám doma krabici se základní hrou, stejně se mi na exteru válí "záložní kopie" platinové edice, která má EE už v instalátoru.
    • Ja kupuju hry od ubisoftu na PS3 a netrpim ani jednim zminenym problemem. A docela chapu ze si nemohou dovolit delal support 90 % piratu. To male procento platicich hracu proste kvalitni sluzby neufinancuje. Paraziti se na PC premnozili a sveho hostitele rdousi az prilis. Se svymi stiznostmi se tak obrat na sve kolekgy piraty. A bud rad, ze mas na pc od ubisoftu aspon neco. A k te posledni vete. Jsem jeden z tech kdo jim platil za hry tezke hry na pc, dnes je ale na PC tak spatny stav, ze radsi preferuji konzole. Ubisoft proste je se svymi platicimi zakazniky.
      • Veskoslav
        Jejdásku dej si facku až třískneš hlavou o stůl ano? Já psal něco o konzolích nebo o přístupu Ubisoftu k platícím zákazníkům? Možná pak se ti v té makovici rozsvítí a nezapomeň ještě dát odkaz na svůj legrační blog, jak jsou konzole skvělé.
        • chapes ze diskuze s timhle deckem nema vubec zadnej vyznam? Vis proc mluvi o konzoli ? Protoze ji dostal od maminky a ted potrebuje nekomu rict ze ji konecne ma, klasickej problem tehle chudaku je ze nemaji zadne kamarady kterym by to sdelili, takze bohuzel obstastnuje svymi slinty nas.

          Tudiz , parada ses borec, mas konzoli , frajer a machr! My socky a pirati na pckach muzem jen smutne koukat :P
          • LOL Za prve argumentace ad hominem, jestli vis co to znamena, jestlinemas lepsi argumenty, jen to potvrzuje, ze jsem trefil hrebik na hlavicku. Za druhe jsi naprosto mimo, tak to dopada, kdyz nekoho soudis podle sebe. Ekonomicky cinny jsem mozna dele nez ty jsi vubec na svete, takze mi neprisuzuj sve detinske motivy :-).
        • Ano bambulo, psal jsi o pristupu Ubisoftu k zakaznikum. Tak te upozornuji na to, ze vetsinu platicich zakazniku ma ubisoft na konzolich a tito tebou zminene problemy nemaji, coz jaksi pri svem omezenem rozhledu nevnimas. A to ze ubisoft vyrostl na pc hrach je bezpredmetne, protoze spousta pc hracu presla na konzole. Pirati pc platformu potopily a pristup firem k teto platforme tomu odpovida.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit